Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Топливо

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
kaskader01



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.05.2012
Повідомлення: 31
Звідки: Екатеринбург
Моє авто: ZaZ 968M

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2014 21:59    Заголовок повідомлення: Топливо Відповісти з цитатою


Привет форумчанам!
Делитесь какой бензин заливаете? Зимой, летом. В книге ведь не зря написано 76-м заправлять
Советуйте, я лью 3 раза 92, 1 раз 80...


_________________
ЗаЗ 968м 1993г.р.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2014 23:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Есть подобная тема, поиск в помощь

_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Solaris



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.10.2013
Повідомлення: 127
Звідки: Украина
Моє авто: ЗАЗ968М

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2014 00:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


нема уже 80-го на заправках
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
splus86
Пьеро


Статус: Offline
Зареєстрований: 31.03.2012
Повідомлення: 278
Звідки: Николаев
Моє авто: ВАЗ 2101, Daewoo Nexia DOHC

ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2014 03:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я заливал 80. До одного момента. Как-то ехал в 1 ночи и бенз закончился прямо возле заправки. Но здесь нет 80-го. Вспомнил, как прочитал где-то, что если залить 92-й, можно выкинуть двиг. Итак, я пошел пешком за 4 км до "своей" заправки, где обычно заправлялся 80-м. Я страшно хотел спать, но надо найти бензин. За час я дошел. У меня не было канистры, я очень долго просил налить в бутылку 4 литра. Это унижение возымело успех и мне нашли тару из-под воды. Потом обратный путь занял еще час. Дома я оказался аж в 4 утра. Весь в бензине, пыли и помят. В таком виде и пошел на работу утром. Потом 80-й вдруг исчез везде. Залил 92-й. Ничего не прогорело, как ездил на 80-м - так и на 92 ездил и ездил. Мне кажется, что наш 92-й не является таковым - поэтому разницы не было ни в худшую, ни в лучшую сторону.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2014 08:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Уже лет 5 лётаю на 92м
Тема баян!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2014 12:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


splus86 - блин, создал себе проблемы на ровном месте!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2014 13:39    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Corename писав(ла):
splus86 - блин, создал себе проблемы на ровном месте!!!

есть подозрение, что между этим талантом у splus86 и кучей житейских вызовов, подробно им описанных в соседней ветке, есть какая-то связь Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Solaris



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.10.2013
Повідомлення: 127
Звідки: Украина
Моє авто: ЗАЗ968М

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2014 14:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


napalm Laughing точняк!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
nik247



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.01.2011
Повідомлення: 203
Звідки: Омск
Моє авто: 968МД

ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2014 18:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Интересно мне . На спирте поедет ?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
ratgo
Клубный Карлсон
Клубный Карлсон


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2007
Повідомлення: 732
Звідки: Киев
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2014 22:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


поедет, но жиклеры надо менять(соотношение воздух-топливо 8 против 14), зажигание крутить(а я хз куда. При этом детонации не будет, октановое за 100).

понятно, что карб крутить придется, и мне до конца не ясно поведение двига зимой. Также стоит учитывать гигроскопичность спирта.
Это я про метанол.


_________________
В моем клубе два андерграунда: смотровой и для картошки...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Klim DSO



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.03.2011
Повідомлення: 78
Звідки: м.Дубно Рівненської обл.

ПовідомленняДодано: 06 Тра 2014 12:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тільки почав пропадати 80-й до останього їздив на ньому, але потім переключився на 92-й спочатку їздив обережно,постійно дивився чи не гріється двигун, а потім довелось їхати до тещі (200км в одну сторону) і дружина на роботі виписала 40л бензину коли приїхав забирати взнав що є лише 95-й. На свій страх і ризик заправився і поїхав. Весь маршрут проїхав удачно, ніяких змін в роботі двигуна не помітив, після того вже рік їжджу поперемінно на 92-у - 95-у і все гаразд. Двигун все сток, трамбльор не чіпав, двигун навіть в літьню жару більше 95 градусів не нагрівається .

_________________
ЗАЗ - це машинка, яка повністю відповідає моїм життєвим інтересам і моїм можливостям.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
kaskader01



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.05.2012
Повідомлення: 31
Звідки: Екатеринбург
Моє авто: ZaZ 968M

ПовідомленняДодано: 06 Тра 2014 16:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Klim DSO А что, когда на 80-м ездил сильнее грелся?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 06 Тра 2014 21:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ездил на 80 и на 92 и на 95спирт - все ок
немного, перейдя с 80 на 92,95, увеличил зазоры на клапанах и подкрутил зажигание

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Klim DSO



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.03.2011
Повідомлення: 78
Звідки: м.Дубно Рівненської обл.

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2014 20:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kaskader01 писав(ла):
Klim DSO А что, когда на 80-м ездил сильнее грелся?
Та ні не грівся, хоча по логіці на 92-у чи 95-у мав би грітись більше. Думаю не треба пояснювати чому.

_________________
ЗАЗ - це машинка, яка повністю відповідає моїм життєвим інтересам і моїм можливостям.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group