Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Хто як і зашо відмазувався від даішніків і від кобровців.
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
CChirik



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.10.2005
Повідомлення: 100
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 29 Липень 2006 23:58    Заголовок повідомлення: Хто як і зашо відмазувався від даішніків і від кобровців. Відповісти з цитатою


В цій темі хотілось би почути хто якими засобами відмазувався від даі або кобри за порушення або коли той просто домахався.
Почну з себе їхав 100км/год по місту під знаком 40. Падло стояло з фарою в 22:30 впринципів мав настрій нахамити, але є западло немає 18р. і в правах стоїть відмітка, так він захотів 60 грн., я звісно трохи поторгувався і дав йому 20. Доречі я чув таке шо неможна вимірювати швидкість з 22:00 до 6:00.


_________________
ЗАЗ-968М 1991р.
"Клуб ЗАЗ-Львів 966-968"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Ridgik



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 223
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 30 Липень 2006 16:47    Заголовок повідомлення: Re: Хто як і зашо відмазувався від даішніків і від кобровців Відповісти з цитатою


в четверг (27.07) в с.м.т. Барешевка ехал с моста на Соболе,так разогнал 110км/час гдето в 20,00 приблизно, так тормознули, 20грн дал на лапу,и поехал дальше. Хотя я настаевал на протоколе,так они сами предложыли 20грн даю и розходемся.

_________________
ZAZ 968M >>> ИЖ 412 + ВАЗ 21063 >>> Ваз 2107i
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail MSN Messenger ICQ Number
CChirik



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.10.2005
Повідомлення: 100
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 30 Липень 2006 20:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В мене зі старту хотіли 60, так я ше торгувався.

_________________
ЗАЗ-968М 1991р.
"Клуб ЗАЗ-Львів 966-968"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Гість








ПовідомленняДодано: 30 Липень 2006 23:57    Заголовок повідомлення: RE: Хто як і зашо відмазувався від даішніків і від кобровців Відповісти з цитатою


Когда ловили на просроченных временных номерах башлял (15 грн. вроде вышло), ибо на штраф площадку нектаит, а там тарифы от 250.....
А так пару раз протокол выписывали...

Повернутися до початку
e0000
Законопослушный Электрик
Законопослушный Электрик


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.10.2004
Повідомлення: 2220
Звідки: город-герой Троещина
Моє авто: ЗАЗ 968А -> BMW 316 -> ...760 А дальше?

ПовідомленняДодано: 31 Липень 2006 10:20    Заголовок повідомлення: RE: Хто як і зашо відмазувався від даішніків і від кобровців Відповісти з цитатою


Цитата:
Почну з себе їхав 100км/год по місту під знаком 40.

Цитата:
Доречі я чув таке шо неможна вимірювати швидкість з 22:00 до 6:00.

Знаки действуют не зависимо от времени суток
Ограничений на места и время измерения скорости нет.

На месте гайца выписал бы нехилый протокол на тебя Mad Evil or Very Mad

PS
Мне недавно пацаненок без прав и доков на машину в багажник москвичем зарядил! Я злой, очень злой на нарушителей!!! Evil or Very Mad


_________________
Время течет со скоростью, которой мы это время измеряем.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
CChirik



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.10.2005
Повідомлення: 100
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 31 Липень 2006 12:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цитата:
На месте гайца выписал бы нехилый протокол на тебя


Там дві полоси і рівна дорога і машин 0, і ше якийсь сраний ланос хотів доказати шо він кращий за запорожець Laughing


_________________
ЗАЗ-968М 1991р.
"Клуб ЗАЗ-Львів 966-968"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
e0000
Законопослушный Электрик
Законопослушный Электрик


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.10.2004
Повідомлення: 2220
Звідки: город-герой Троещина
Моє авто: ЗАЗ 968А -> BMW 316 -> ...760 А дальше?

ПовідомленняДодано: 01 Серпень 2006 09:19    Заголовок повідомлення: RE: (empty) Відповісти з цитатою


Цитата:
Там дві полоси і рівна дорога і машин 0

Но это не отменяет действие правил, ведь так? Wink2
Цитата:
і ше якийсь сраний ланос хотів доказати шо він кращий за запорожець

Laughing


_________________
Время течет со скоростью, которой мы это время измеряем.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
Borislav
Кю в эцихе
Кю в эцихе


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2004
Повідомлення: 1491
Звідки: LV-426

ПовідомленняДодано: 09 Серпень 2006 10:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если сам неправ - не отмазываюсь... Если гайцы неправы - вредничаю в рамках дозволенного законом, помогает.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
DEn
Ноладчег


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2004
Повідомлення: 1026
Звідки: Харьков
Моє авто: 965АБ

ПовідомленняДодано: 12 Серпень 2006 14:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цитата:

Там дві полоси і рівна дорога і машин 0, і ше якийсь сраний ланос хотів доказати шо він кращий за запорожець Laughing

Лучше не значит быстрее Cool .
Ко мне тоже недавно один таксюк подъехал на ланосе, говорит: давай погоняемся, а я ему: дибил, у меня двиг 30 лошадей, мою машину сорок лет назад сделали, а у тебя что?
Вот так вот.


_________________
"Вперед, вперед, малютка, еще раз докажи всем слабоверам и скептикам, на что способны советские люди, и какие они, советские машины!" 1960.
ЗАЗ-965АБ 1966 ГАЗ-21Р 1965 ГАЗ-21Т 1970 ВАЗ-2106 1981 Lexus IS200 2001
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 13 Серпень 2006 21:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


СПРАШИВАЕШ, КТО СТАРШИЙ - И СРАЗУ В ТОРЕЦ. ОНИ ПОДУМАЮТ, ЧТО ТЫ ОЧЕНЬ КРУТОЙ, И ОТПУСТЯТ С МИРОМ. ДАЖЕ РУЧКОЙ БУДУТ МАХАТЬ.

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
BUGAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.04.2004
Повідомлення: 2439
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 14 Серпень 2006 03:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дети, не слушайте, а то Дядя Саша насоветует сейчас вам!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
CChirik



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.10.2005
Повідомлення: 100
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 23 Серпень 2006 20:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


LEKS писав(ла):
СПРАШИВАЕШ, КТО СТАРШИЙ - И СРАЗУ В ТОРЕЦ. ОНИ ПОДУМАЮТ, ЧТО ТЫ ОЧЕНЬ КРУТОЙ, И ОТПУСТЯТ С МИРОМ. ДАЖЕ РУЧКОЙ БУДУТ МАХАТЬ.


Laughing Класна порада, але я маленький худенький, хібашо бітою зарядити.


_________________
ЗАЗ-968М 1991р.
"Клуб ЗАЗ-Львів 966-968"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 24 Серпень 2006 18:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


CChirik писав(ла):
LEKS писав(ла):
СПРАШИВАЕШ, КТО СТАРШИЙ - И СРАЗУ В ТОРЕЦ. ОНИ ПОДУМАЮТ, ЧТО ТЫ ОЧЕНЬ КРУТОЙ, И ОТПУСТЯТ С МИРОМ. ДАЖЕ РУЧКОЙ БУДУТ МАХАТЬ.


Laughing Класна порада, але я маленький худенький, хібашо бітою зарядити.
А В ЭТОМ ВСЯ ФИШКА! МАЛЕНЬКИЙ, ХУДЕНЬКИЙ, ОНИ РАССЛАБИЛИСЬ, НЕ ОЖИДАЮТ ПОДВОХА - А ТЫ РАЗ - И В ТОРЕЦ! ОНИ СРАЗУ ЗАУВАЖАЮТ!

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
CChirik



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.10.2005
Повідомлення: 100
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 24 Серпень 2006 19:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


LEKS писав(ла):
CChirik писав(ла):
LEKS писав(ла):
СПРАШИВАЕШ, КТО СТАРШИЙ - И СРАЗУ В ТОРЕЦ. ОНИ ПОДУМАЮТ, ЧТО ТЫ ОЧЕНЬ КРУТОЙ, И ОТПУСТЯТ С МИРОМ. ДАЖЕ РУЧКОЙ БУДУТ МАХАТЬ.


Laughing Класна порада, але я маленький худенький, хібашо бітою зарядити.
А В ЭТОМ ВСЯ ФИШКА! МАЛЕНЬКИЙ, ХУДЕНЬКИЙ, ОНИ РАССЛАБИЛИСЬ, НЕ ОЖИДАЮТ ПОДВОХА - А ТЫ РАЗ - И В ТОРЕЦ! ОНИ СРАЗУ ЗАУВАЖАЮТ!

Треба буде попробувати Laughing але якшо він себе поважає, а таких 99,9% то тоже мені зарядить. буде весело Very Happy


_________________
ЗАЗ-968М 1991р.
"Клуб ЗАЗ-Львів 966-968"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 25 Серпень 2006 21:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


CChirik писав(ла):
Треба буде попробувати Laughing але якшо він себе поважає, а таких 99,9% то тоже мені зарядить
ТОЖЕ ВАРИАНТ. НЕ НАРУШАЙ ПДД! Twisted Evil

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
CChirik



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.10.2005
Повідомлення: 100
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2006 00:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


LEKS писав(ла):
ТОЖЕ ВАРИАНТ. НЕ НАРУШАЙ ПДД! Twisted Evil

Це з області фантастики, я не думаю шо хтось з тих шо постійно їздить ніколи не нарушав, тим більше у Львові де все не продумано, а водії дуже наглі і майже ніколи не пропускають.


_________________
ЗАЗ-968М 1991р.
"Клуб ЗАЗ-Львів 966-968"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 28 Серпень 2006 22:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я вчера вечером нарушил раз 5-7 правила(проезд на красный,вьезд под кирпич,разворот через сплошную,превышение скорости).дети,не нарушайте правила!!!!
а даец меня поймал с просроченным ТО.отпустил так.за что ему ОГРОМНОЕ СПАСИБО.нормальный человек попался.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
BUGAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.04.2004
Повідомлення: 2439
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2006 00:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar писав(ла):
а даец меня поймал с просроченным ТО.отпустил так.за что ему ОГРОМНОЕ СПАСИБО.нормальный человек попался.


Я всегда говорил, что и в милиции бывают нормальные люди... Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
красав4ик



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.11.2005
Повідомлення: 144
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 08 Вересень 2006 17:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ехал сегодня по Харьковскому шоссе, на привокзальной как всегда затор, я на бровку... останвливают, мол чего по бровкам ездим ..

Я им с ходу - денег нет ))
Они - может протокол составим ?
я - составляй !
мент постоял, потом говорит - что ж ты без денег по бровкам ездишь ?
Я - вот услышал что Черновецкий обещал дороги в 3 ряда будут, дык случайно перепутал бровку с 3им рядом )))
Гаишник посмотрел на меня, на доки, отдал это добро и пожелал - Щасливої дороги.

вот


_________________
КрАсАвЧиГ
сменил ЗАЗ на матрёшку
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 20 Вересень 2006 18:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Когда виноват- никогда с ними не спорю. Виноват- плати. Не чем платить- не нарушай. А если знаю, что прав, то пусть попробуют выманить у меня копеечку Laughing

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group