Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Еvil Аvenger by Roskо
На сторінку 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Наст.
 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 26 Червень 2010 00:37    Заголовок повідомлення: Еvil Аvenger by Roskо Відповісти з цитатою


Це мій другий жуж якого я найшов за 50км від Львова, їздив на ньому інвалід без ноги (жуж не для інваліда), їздив до того часу поки двигун не заклинив, тоді його загнали в гараж і там він стояв до мого приїзду. Коли приїхали за ним, почали на нього дивитись, виявилось, що він з вигляду поюзаний (через те що возили картоплю з поля), але жилізо живе, ніде ржавчини немає, все залито товстим шаром бітума, правда був битий в нижню ліву частину, але то не серйозно, можна виправити. Забрали його за 100$. Після того як перетягнули його в гараж і зняли двигун почали шукати новий. Знайшовся через тиждень, в одної жіночки стояв в квартирі новий, та шей зі всім навісним! його також забрали за 100$ хотя на той час тільки навісне коштувало 200$.

Після того як поставили двигун, прийшов час братись до екстерєру та інтерєру. Салон просто перекинули з попереднього жужв бо там він був на 4+, а в ньому був дуже потертий. З пофарбуванням прийшлось повозитись, так як на повноцінне фарбування грошей не було прийшлось фарбувати балончиками, через 2-3 роки в планах переробити нормально. А поки що фото:






це я:


На даний час роблю:
Елктронне запалення з рідного трамблера.
Розточувати не буду, нехочу мотор гробити, бо він тільки 3200км. пройшов.




_________________
Мій стиль, не ваша мода.


Останній раз редагувалося: Roskо (08 Грудень 2011 16:52), всього редагувалося 4 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Rocknroll man



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.02.2010
Повідомлення: 303
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 966

ПовідомленняДодано: 26 Червень 2010 01:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я перший Smile Бажаю успіхів!! Хай щастить тобі і твоєму блакитньому другу!

_________________
бог рок н ролла после Литл Ричарда и Чака Берри
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 26 Червень 2010 01:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


непоганий стан. але зроби щось з тими вихлопними Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 26 Червень 2010 12:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 Rocknroll man
Дякую!!! юуду старатись!
2 Voytik
Труби самопал з хабарівської. соро будуть нормальні.


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 26 Червень 2010 13:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
2 Rocknroll man
Дякую!!! буду старатись!
2 Voytik
Труби самопал з хабарівської. соро будуть нормальні.


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 28 Червень 2010 22:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сьогодні перебирав електрику, бо фари та повороти не працювали....
Ці дві проблеми я вирішив, але залишилась ще одна: непрацюють габарити!
Я подумав що лампочки згоріли, перевірив працюють, маса є, а напруга неподається!
Що могло трапитись?!!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ZAMIR



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.12.2009
Повідомлення: 67
Звідки: г.Харьков
Моє авто: ЗАЗ 968Мд

ПовідомленняДодано: 29 Червень 2010 13:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


перевір запобіжник

_________________
То, что ты делаешь сейчас - определяет твоё будущее...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 29 Червень 2010 17:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ні, з запобіжниками все нормально, тай з габаритами вже розібрався, заодно поміняв ущільнювач та всі шорупи. Тепер фари нарешті перший раз за 10 років регулюються!

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2010 13:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Є пару питань про фліпера:
В гаражі який недавно купив, знайшов купу всяких запчастин, серед яких комплект совєцких фліперів....
Приклавши один з них до колеса побачив що частина фліпера має залазити під диск. А я хочу їх пофарбувати під колір дисків
Так от питання такі:
Спочатку потрібно наклеїти фліпери на шини, а потім аж бортувати колеса, після чого фарбувати фліпера? Чи фарбувати фліпера потрібно до того як клеїти їх на шину?
Яким клеєм клеїти їх до шин?
І якою фарбою їх потрібно покривати?

Буду вдячним за всі поради, які стосуються фліперів!!!!!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2010 18:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Навіщо їх клеїти? Вони ж без клею повинні триматися між кантом резини і ободом диску.
Навіщо їх покривати фарбою? Вона ж позлазить і потемніє. Може спробувати їх просто відчистити?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2010 18:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


madmobile писав(ла):
Навіщо їх клеїти? Вони ж без клею повинні триматися між кантом резини і ободом диску.
Навіщо їх покривати фарбою? Вона ж позлазить і потемніє. Може спробувати їх просто відчистити?

а на кожній шині є той кант за який вона має триматись?
Вона монтується на змонтоване колесо?
Фарбувати хочу тому, що білі фліпера небудуть пасувати машині!
А ше одне скільки зара коштує комплект фліперів?!!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2010 22:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так що ніхто неможе мені нічого порадити, чи відповісти на запитання по фліперах?

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ЗАЗ-ман



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.07.2007
Повідомлення: 1134
Звідки: беруться дети? [Киев]

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2010 23:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Просто зажимається між ободком диску і шиною!
Мабуть, монтується на змотоване, але зпущене колесо.(Іншого варіанту як поставити фліпера не бачу).

Навіщо фарбувати фліпера, може краще пофарбувати диск в білий?І полірований колпак і буде бомба. Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2010 22:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нарешті встановив собі таврійський руль (він мене 3.15здец як пре)!!!!!!


А саме ліпше в тому рулі те, що він сам відключає повороти, чого не робив штатний таврійський старого зразка і стандартний перших випусків!!!!!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2010 22:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Також нарешті встановили і відригулювали БСЗ перероблену з штатного трамблера, залишилось, тільки свічки людські поставити!!!!!



Після встановлення і регулювання, виїхавши на пробний заїзд я ОХУЇВ, машина почала так тягнути шо при чуть більшому газі коли стартуєш зривається з місця і залишає за собою 2о метровий слід....
Але всю картину псує карб, який шось недуже справно останній час працює Crying or Very sad . Такщо зарас першо чергово шукаю норм карб від іномарки.

Також є таке питання:
Які свічки ліпше поставити? (В пошук не посилати!!!! Very Happy )


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2010 23:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спробуй свічки Денсо.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Uzhgorod_M



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.07.2010
Повідомлення: 209
Звідки: Закарпаття/Ужгород
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2010 23:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Привіт - ти з рулем я бачу змінив і ручки поворотів , фар , двірників?
як проходила заміна? потрібні тільки ручки чи ще якийсь механізм?

можливо питання тупе - якщо так вибачаюсь відразу я новачок в цьій справі - просто на днях буду собі ставити руль такий самий (до речі в мене поворотники вимикаються і при старому рулі - можливо того що модель 93 року випуску) як в тебе, от і думаю може відразу і ручки поворотів іт.д. змінити...


_________________
я не волшебник - я только учусь...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Uzhgorod_M



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.07.2010
Повідомлення: 209
Звідки: Закарпаття/Ужгород
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2010 23:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в мене свічки стоять брізки - чесно кажучи тьфу тьфу тьфу (хоча казали що потрібно високотемпературні)

_________________
я не волшебник - я только учусь...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2010 23:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


madmobile писав(ла):
Спробуй свічки Денсо.

Модель можна?!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2010 23:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Uzhgorod_M писав(ла):
Привіт - ти з рулем я бачу змінив і ручки поворотів , фар , двірників?
як проходила заміна? потрібні тільки ручки чи ще якийсь механізм?

можливо питання тупе - якщо так вибачаюсь відразу я новачок в цьій справі - просто на днях буду собі ставити руль такий самий (до речі в мене поворотники вимикаються і при старому рулі - можливо того що модель 93 року випуску) як в тебе, от і думаю може відразу і ручки поворотів іт.д. змінити...


Підрульовий перемикач рідний залишився! Але в планах замінити його на новий таврійський, бо круглий корпус під цей руль не пасує імхо.

Ставиться так само як старі, різьба таж!!!!! Коли поставиш подумаєш шо він стоїть трохи нижче штатного і він є менший, але це ілюзія!!!! я дивився.


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Наст.
Сторінка 1 з 13

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group