Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
обігрів майстерні
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6923
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 23:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


format писав(ла):
Вопрос знатокам. А техника безопасности по ним есть? Я смотрю на маленький булерьян для гаража.


Есть. Тут немного http://absolut-i.com.ua/ustanovka_bullera.html
Гугли


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 12 Грудень 2015 18:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кароч і я відпишусь,юзаємо тип 02 до 400 кубів!димохід виконано як в паспорті утеплений,висота понад 7метрів,ніразу конденсат ще не бачили,одне коліна від буля через стіну прямий кусок а потім пряма труба до гори!
на сухих соснових обрізках дощок гріє просто бімба,щоб з 10 ранку і до 18 вечора навіть близько повної закладки робити не треба!одразу кажу велику увагу треба приділити шпаринам в стелі бо все тепле повітря втікає саме туди,у нас так було поки стелю не заклали мін ватою,коли били паробарєр то він як парашут надувався)
з теплою стелею прогрів приміщення швидший і тепло тримається довго.
ми робимо так:
зранку прийшли наклали дров розтопили обидві заслонки відкриті на всю,буль став гарячий тоді тузаслонку що на димоході закриваємо,це десь максимум 20 хв такої роботи (там з заводу зроблено що повністю не перекриєш) і вже регултором на кришці підправляємо.зранку температура від 3 до 6 градусів то вже за годину від 12 до 16 градусів,і тоді і передню заслонкупризакриваємо і воно собі там тліє підтримуючи температуру. якщо більш гріти то вже хочеться не працювати а лягти поспати)
тобто смисл спочатку підняти температуру в приміщенні а потім її підтримувати!
з такою погодою ми ще навіть не робили повної закладки,ось хано прийдуть морози!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
yso



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.12.2015
Повідомлення: 0
Звідки: Харьков

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 30 Грудень 2015 12:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я себе в гараж поставил уфо греет туда куда направляешь ,мне нравится
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2500
Звідки: г. Сочи
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 30 Грудень 2015 21:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бейте спамера Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Женька женька



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.12.2011
Повідомлення: 141
Звідки: Калужская область, боровский район
Моє авто: Заз 968 МАНя, Тавр, Тойота СRESTina

ПовідомленняДодано: 30 Грудень 2015 21:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У меня в доме - гараже стоит такого плана печка, только не буллерьян, а термофор. Она квадратная, более компактная, но тоже на400 кубов. Обложил её шамотным кирпичом для сохрана тепла на ночь и чтоб не жарила сильно( душно было). Печь топлю вечером, до полуночи, до утра тепло,+20. Но больше3-4 часов не горит, даже на сырых березовых дровах. Труба утепленная, длинна6,5 метров, тяга всегда хорошая.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group