Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Терміново потрібні прокладки выхлоп на сорокет

 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
golf22



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.06.2012
Повідомлення: 61
Звідки: Богуслав
Моє авто: Audi 100 TD. ZAZ 965

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2014 23:36    Заголовок повідомлення: Терміново потрібні прокладки выхлоп на сорокет Відповісти з цитатою


Хлопці виручайте. Може й не там написав, але потрібні прокладки під випускний колектор. треба 4 але бажано 8 ( якщо в кого є) Потрібно до четверга поки в столиці. Купувати новий комплект прокладок для мотора заради вихлопу не охота та і фінансів не дуже.
Мотор 40.
Буду дуже вдячний

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2014 00:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


є прокладки, точніше частина набору. Там вони повинні бути. Територіально - м.Шулявська, 0955941253, дзвони.

Стоп, це на труби вихлопні? такі жорсткі? можу зранку глянути

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
golf22



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.06.2012
Повідомлення: 61
Звідки: Богуслав
Моє авто: Audi 100 TD. ZAZ 965

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2014 01:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так. А то не знайшлося коли збирав. А вихлоп січе паскуда та ше й підстрілює. Чує душа в мене шо виплювує він бензель через ті дірки. Треба рішати.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2014 10:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Якщо кругли, теж можу глянути.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2014 11:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дивився, є 4 штуки з комплекту, паранітові, є кусок параніту окремо, але тонший ніж прокладки. якшошо набирай
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2014 12:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Разве они паронитовые? Или я что-то попутал. Паронит не выдержит тех температур. Там же на выпуске до красна может фланец нагреватся. Мне кажется, там асбестовые со стальными кольцами...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
golf22



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.06.2012
Повідомлення: 61
Звідки: Богуслав
Моє авто: Audi 100 TD. ZAZ 965

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2014 12:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба тут ти прав. Але я з кільцями бачив тільки декілька штук. А так просто азбестові.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2014 12:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


може то й азбест такий, ну короче з комплекту, 4 штуки, жорстких є, але без залізних вставок
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
golf22



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.06.2012
Повідомлення: 61
Звідки: Богуслав
Моє авто: Audi 100 TD. ZAZ 965

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2014 22:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую ХроНу за прокладки. дуже вдянчий
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group