Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
«Львівський трикутник» 10-12.06
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2011 08:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


napalm писав(ла):
Да, в следующем году по-любому поедем! Cool


В наступному році фестиваль "Леополіс Гран Прі" пройде 14-17 червня. Фестиваль включено до офіційної культурної програми ЄВРО-2012 у Львові.

Автогонки відбуваються за правилами ФІВА (Міжнародної федерації старожитніх автомобілів) під патронатом та суддівством ФАУ (Автомобільної федерації України, код змагангь - "Туристичний збір").

Згідно Регламенту в класі "Національний" (за Кубок 5-разового чемпіона України з ралі Василя Ростоцького) допущено ВИКЛЮЧНО автомобілі марки "Запорожець ЗАЗ-965" ("Горбатий").
У "Вільному" класі допущені класичні автомобілі до 1962 року випуску.

Львівський авто-фан-клуб "ЗАЗ-Козак" претендує на офіційне членство в ФІВА з 1 січня 2013 року, тому має зобов'язання дотримання регламентуючих Положень цієї Міжнародної федерації. До шоу-автоперегонів не допускаються тюнінговані та не оригінальені моделі автомобілів. Наприклад, ЗАЗ-965 з двигуном 40 кінських сил не має шансів пройти попередній технічний контроль та отримати допуск до змагань. Натомість, може буди представленим на конкурсі автомобільної моди- " Авто Елеганції"...

Більше інформації на www.zazkozak.com

P.S. Повідомлення можна розцінювати як ПОПЕРЕДНЄ ЗАПРОШЕННЯ на фестиваль. Сподіваємося за рік до фестивалю усі, хто захоче, зможе гідно підготуватися та накопичити кошти та розробити та пошити костюми. Тема автомобільної моди для "Націанального" класу на фестивалі "Леополіс Гран Прі-2012" - радянські 60-70-ті роки та "Стиляги".

P.P.S. Львівський авто-фан-клуб "ЗАЗ-Козак" запрошує власників ЗАЗ-965 та ІНШИХ РЕТРО-автомобілів на офіційні акції клубу в другому півріччі 2011.

2-3 липня "Малі Швейківські маневри" (фестиваль "ФортМіссія" с. поповичі. Львівська обл.)

9-10 липня. "Великі Швейківські маневри" (м. Перемишль. Польща)

26-27 липня. міжнародний фестиваль ретро-автомобілів "КРАК-2011" (м. Краків. Польща).

3 вересня. Акція "Європа без кордонів". Атопробіг антикварних автомобілів Україна-Польща-Україна (кордон відкритий - не потрібно ЖОДНИХ спеціальних документі - не потрібні ні євровізи, ні закордонні паспорти, ані запрошення).

23 вересня. День народження "Горбатого Запорожця" (клубне свято для дітей з культурною програмою та розрізанням великого 51-кілограмового святкового торта. Міжнародна автомобільна виставка "Автотех-2011"). Запрошуються лише ЗАЗ-965!

24-25 вересня Автоквест для власників класичних автомобілів "Полювання на Лиса" (туристичний автопробіг Львів-Червоноград, до Міжнародного дня туризму).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 28 Червень 2011 16:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


И чево этот Львов так далеко Wink
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 28 Червень 2011 22:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+1+2+3 Smile

_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group