Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
непруха в Сотника чи ДНР запаланіла Кийов
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 09 Березень 2015 10:21    Заголовок повідомлення: непруха в Сотника чи ДНР запаланіла Кийов Відповісти з цитатою


...

_________________
Green Seven


Останній раз редагувалося: Сотник (26 Грудень 2018 01:18), всього редагувалося 3 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 09 Березень 2015 11:00    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


сочувствую!

у меня уже 2 раза гараж обнесли - понимаю тебя ужас как это все неприятно!(((

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 10 Березень 2015 21:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ех. дякую за співчуття.

Люди пишуть що бачили сьогодні, не далеко від дому....

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 10 Березень 2015 22:43    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Відправ орієнтування на x-bikers.ru , velokyiv.com і на tourist.kharkov.ua/ . Там люди значно уважніші до велосипедів, є шанси, що побачать.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 10 Березень 2015 22:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


І ще вкажи, чи є паспорт, або хоч записаний серійний номер. Без цих даних - справи погані.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 00:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую за корисні ланки, запостив всюди. Шкода, що я не встиг номер рами переписати, йому всього тиждень від роду Crying or Very sad ... в кредит, щоб вони ноги собі переламали Twisted Evil

_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 00:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


щойно телефонували якись гандон. пропонував за гроші вернути Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 01:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Только с условием передачи бабла лично в руки при встрече!
Это, скорее всего развод, звонил левый поц, тупо бабла срубить!


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 01:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


та да, щойно номер загулив, вже палився цей номер.

Кирюха, ти зі мною якщо що їдеш Laughing я тебе назад на рамі прокатаю


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 01:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та занекуй, токо ты потім вєл на вторчермет відправиш Laughing

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 02:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мені, доречі, теж якісь додіки дзвонили, коли фотоапарат викрали. Той же розвод, підозрюю, що на іксбайкерс сидять, бо відправляв лише туди і на фото.юа. А по суті - подивись, може десь на коробці є серійний номер (якщо коробка взагалі мала місце бути), якщо і на коробці нема - звернись в магазин, в якому купував, можливо вони зможуть чимось допомогти (може в чекові записано, чи щось схоже). Наявність номеру вже дає право звернення в міліцію, офіційний рух справи. Просто фактично (якщо знайдеш і повернеш велосипед силовим методом) ще на тебе можуть написати заяву, як на злого велокрадуна. Проте, якщо нема с/н, то і цей метод підходить.
P.S. Якщо що - на міліцію надії мало. По моєму досвіду - не суміли розшукати людину, коли в них були відомі його ім'я, прописка, діючий номер телефону, банківський номер рахунку і фото.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 14:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Міліція старається...
Знову звонив додік, але інший. За ніч тариф упав до 1500грн Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Квітень 2015 12:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Підараси, ... вибачте за хфранцузьку, спиздили з підвалу ахрінєнні голови які мали стояти цього літа на жужику. Якась непруха. ДНР бля вже заіпало і в Києві, панаїхало, суки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Корчагин



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.03.2007
Повідомлення: 288
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 965, ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 02 Квітень 2015 15:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот в тему про веловоров https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=470215269799389&id=100004327600218
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Лёлик



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.10.2013
Повідомлення: 209
Звідки: Киев
Моє авто: Газ 21 1959 год.

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2015 18:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У меня тоже недавно склад обокрали 3.14дарасы...Вечером звонили и просили 18 штук грн,я сказал без проблем,только назовите серийники аппаратуры,благо паспорта были у меня. В итоге меня послали набуй и всё)))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
GRDEY



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2008
Повідомлення: 361
Звідки: Вінниця
Моє авто: ГАЗ-21Р 1970

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2015 21:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Офтоп, брат "загубив" документи, я дав оголошення, буквально через пару хвилин почали дзвонити "слідопити" і просити грошей, серійні номери ніхто так і не назвав.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 20 Тра 2015 00:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это просто пиздец какой то, такого у меня никогда не было... За последние несколько месяцев: ограбили квартиру, разбили стекло в машине, украли деньги-документы-телефон и тд, снова разбили стекло в машине при этом украв только старые кроссовки и вот сегодня мне звонят с дачи и говорят шо мол среди белого дня спугнули два тела, которые шастались у меня во дворе. Брат поехал на дачу, визуально все вроде на месте, КРОМЕ! куска забора, походу проход сделали, что бы выносить все. Ребята были на машине, машину не запомнили

_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 20 Тра 2015 00:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


О_О А я думав, що моє відбите зеркальце - кріміналітєт. Саме час ставити сигналізації на квартиру, дачу, я думаю.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 20 Тра 2015 08:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


по-моему не менее виноваты и те которые не брезгуют покупать по дешевке!!!
не было бы куда сдать - не воровали бы!!!
из принципа никогда не беру ничего с рук если хоть немножко сомневаюсь в чистости происхождения этого товара

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 20 Тра 2015 10:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вчера у Кандёра оба гаража ломанули Sad

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group