Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Расточка под ВАЗовские поршня
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 49, 50, 51  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Димитрий



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.12.2006
Повідомлення: 428
Звідки: Краснодар

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 01:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MishkoZAZ писав(ла):
а чт описать все высказал помоему свои мнениея,что я считаю что это не целесообразно делать такую моз.....бу,
насиловать движ другими поршнями.

помоему мне кажеться темму можно закрыть,

Тему можно закрыть потому что ты считаеш что родной двиг гуано?
У каждого свое мнение. А в теме срать не стоит.
Левша почему то из родного двига 1.5 делал и ничего. Впрыск ставил. А вазодвиг.......

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
pau62



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.06.2008
Повідомлення: 996
Звідки: Рязань

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 12:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MishkoZAZ с Zaz 968 1975 - вам нужно просто свои бесдабольские ротики в этой теме не открывать.
какого вы вообще сюда приперлись и насрали?


_________________
VW Golf2 GTI 1991
ЗАЗ-968А 1977
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 12:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это уже не мемз получаеться а непонятно что. Если вы хотите что бы родной двиг мемз быз значит в нем должно быть все родное, а не навешивать на него всякой хрени. Порня от ТАЗ корб тоже это уже не мемз получаеться сборная ссср. Я так понимаю все должно быть родное и порня и карбюратор. а если нехватает родного двига тогда лучьше задуматься что нить посовременнее поставить, на заводе давно могли разработать более мощьный двигатель и поставить его на зазик, но они посчитали, что этот самый оптимальный вариант. И скажите зачем изобретать велосипед когда он давно изобретен. вы переделуете двигателя? увеличеваете диаметр поршня, уменьшаете камеру сгорания, а вы проводили испытания в заводских условиях? выдержит ли коленвал, небудет ли он перегреваться? Прежде чем пустить в серийное производсто, нужно прозвести испытания на специальном оборудовании в заводских условиях, потом как прошол испытания, проводят испытания на треке, исли прошо испытания полностью только тогда пускают в серийное производсто. А никто из вас не проводил такие испытания.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 12:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MishkoZAZ писав(ла):
нет зачем сенсовский он дорогой и там много разней хрене не нужной жужу,а мотор от ВАЗ 1,3 или 1,6 с головой хватит,

Миша негони мотор от ВАЗа это прошлый век. если ставить то лучьше от 2108 или 21083, класический сильно тяжолый, он весит 140 кг. а жужа 100

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 15:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MishkoZAZ писав(ла):
а чт описать все высказал помоему свои мнениея,что я считаю что это не целесообразно делать такую моз.....бу,
насиловать движ другими поршнями.

помоему мне кажеться темму можно закрыть,


чим це насилується двигун іншими поршнями? якщо теперішні 79 по вазі такі самі як наші 76, + ще невідомо як впливає збільшення обєму, як по мені тіки в +, якби було херово, то мотори під 79 завод би не випускав би...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 15:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zaz 968 1975 дозволю нагадати тобі, на МеМЗ 968 ставився з завода як і ВАЗовські карбюратори так і 79 поршня, так і головки з меншою камерою згорання, так що зі своїм поняттям оригінальності ви тут нажаль для вас - в прольоті, все це випробувалося як на стенді, так і на треках, то раз, а по други, насправжні випробування моторів - це авто спорт, а багісти то все не раз вже перепробували, і якщо ти з ними не спілкувався то не тре тут дурниці висказувати....і ще одне, як ти вислався всі мотори мають пройти випробуванння на стендах і на треках...то все херня, все залежить від їх зборки... осмілюсь нагадати, що на першому дакарі ні один камаз який був оснащений конвеєрними деталями не дойшов до фініша самостійно і без сторонньої допомоги...тіки після русної зборки як рамно-кузомеої, так трансмісійно-моторної він зара так шпаре...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 18:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K писав(ла):
Zaz 968 1975 дозволю нагадати тобі, на МеМЗ 968 ставився з завода як і ВАЗовські карбюратори так і 79 поршня, так і головки з меншою камерою згорання, так що зі своїм поняттям оригінальності ви тут нажаль для вас - в прольоті, все це випробувалося як на стенді, так і на треках, то раз, а по други, насправжні випробування моторів - це авто спорт, а багісти то все не раз вже перепробували, і якщо ти з ними не спілкувався то не тре тут дурниці висказувати....і ще одне, як ти вислався всі мотори мають пройти випробуванння на стендах і на треках...то все херня, все залежить від їх зборки... осмілюсь нагадати, що на першому дакарі ні один камаз який був оснащений конвеєрними деталями не дойшов до фініша самостійно і без сторонньої допомоги...тіки після русної зборки як рамно-кузомеої, так трансмісійно-моторної він зара так шпаре...
ну, и где эти багги с запорожскими моторами? по сараям стоят? что-то на соревнованиях я их не вижу, а если и появляется один, то едет последним

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 20:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K писав(ла):
Zaz 968 1975 дозволю нагадати тобі, на МеМЗ 968 ставився з завода як і ВАЗовські карбюратори так і 79 поршня, так і головки з меншою камерою згорання, так що зі своїм поняттям оригінальності ви тут нажаль для вас - в прольоті, все це випробувалося як на стенді, так і на треках, то раз, а по други, насправжні випробування моторів - це авто спорт, а багісти то все не раз вже перепробували, і якщо ти з ними не спілкувався то не тре тут дурниці висказувати....і ще одне, як ти вислався всі мотори мають пройти випробуванння на стендах і на треках...то все херня, все залежить від їх зборки... осмілюсь нагадати, що на першому дакарі ні один камаз який був оснащений конвеєрними деталями не дойшов до фініша самостійно і без сторонньої допомоги...тіки після русної зборки як рамно-кузомеої, так трансмісійно-моторної він зара так шпаре...

Покажи Мне мотор где с завода на мемз ставили 79 поршня?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ENERGI



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.08.2008
Повідомлення: 19


ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 20:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На мою думку ваз поршня 79 самий раз! Так як Вадим сказав, що він такий самий по вазі як рідний 76 а віддача в нього більша.. Та і тема так і називається розточка під ваз поршня 79, тому тут має обговорюватися як ліпше їх тута встановити і як правильніше буде...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 21:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ENERGI писав(ла):
На мою думку ваз поршня 79 самий раз! Так як Вадим сказав, що він такий самий по вазі як рідний 76 а віддача в нього більша.. Та і тема так і називається розточка під ваз поршня 79, тому тут має обговорюватися як ліпше їх тута встановити і як правильніше буде...

Правильнее будет незаморачиваться туда их лепить. попоипете себе мозг, а толку от этого никакого. этот двиг это прошлый век уже, если хотите помошьнее, лучьше задуматься о другом мемзе(мемз 245, 2457, 301)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
pau62



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.06.2008
Повідомлення: 996
Звідки: Рязань

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 21:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ты чтоль попугаем решил поработать? одну и ту же хрень 20 раз написал.



_________________
VW Golf2 GTI 1991
ЗАЗ-968А 1977
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 22:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K писав(ла):

чим це насилується двигун іншими поршнями? якщо теперішні 79 по вазі такі самі як наші 76.

Это как ты их весил? и что у тебя за поршня такие были, что они по весу такие как 76? я на лабороторных весах взвешивал. поршень 79 тяжеле поршня 76. Поршень 79 весит 380 а поршень 76 весит 330 - 340грм. Так где 79 поршень такойже по весу 76? Это ты наверно ширпотребоские купил которые были вылиты из ложек и вилок алюминеевых, и без железных вставок.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Pas



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.01.2009
Повідомлення: 473
Звідки: Днепропетровск

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 22:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zaz 968 1975 писав(ла):
мотор от ВАЗа это прошлый век. если ставить то лучьше от 2108 или 21083, класический сильно тяжолый, он весит 140 кг. а жужа 100

А 2108 или 21083 - это не прошлый век Wink Question
И что, сейчас лучший мотор определяют путем взвешивания Wink Question
Убедительная просьба: Создайте себе ветку (например: "какой зае...ий двигатель "Таврии"), но хватит срать в этой ветке.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 22:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Pas писав(ла):

А 2108 или 21083 - это не прошлый век.

Я имел ввиду мотор класики.а не мотор зубил

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Pas



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.01.2009
Повідомлення: 473
Звідки: Днепропетровск

ПовідомленняДодано: 13 Грудень 2009 23:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А я имел в виду, что все двигатели выпускаемые в СНГ - ЭТО ПРОШЛЫЙ ВЕК! И не важно в каком году он выпущен в 1970, в 1984 или в 2009 - это двигатель ПРОШЛОГО ВЕКА! Отстали мы от мирового автопрома на хрен знает сколько Sad . Догнать уже не реально Shocked .
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 14 Грудень 2009 01:31    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Zaz 968 1975 от якби ти менше трандичав тут тупо, і засирав тему , а читав пости інших, а зокрема мої, які я на минулій сторінці написав,то б ти знав, що поршня 79 зара, є вагою 297 грам http://www.avtramat.com/ru/79-mm/256.html , що фактично відповідає вазі наших стоковим 76, то по перше, по друге мотори з обємом 1.3 куба, ішли з завода з маркуванням автомобілів ЗАЗ-968М і ЗАЗ-968Н з двигунами МеМЗ-968НБ... і ти хоть мовчи про мотори прошлого вігу, якщо незнаєш якого року розробився 245 мемз... тим паче найшов приклад хороших моторів...- таврійський абсурд...як по мені єдине що заставляє людей їх ставити, так це дешивизна самих агрегатів, і менша проблемність установки як і з поперової точки зору так і реальної матеріальної...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 14 Грудень 2009 01:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+1
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 14 Грудень 2009 01:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


LEKS і до чого ти це сказав?, про шо мова взагалі йшла ти вичитав?, мова йшла про те чи витримає чи нє, на ,що я подав в приклад багістів, а тепер на рахунок в чиєму вони заді як і де - ти з якими моторами рівняєш і в яких класах і в які роки?, я давав в приклад людей які тим займалися у 80 роках, і коли при розточках під 1.4 і осадками, давали фору 1.5 літровим москвичовським моторам... я вас прошу, тіки не говоріть мені пиздатість тавро мотора... якби мені давали на вибір ставити за одну ціну чи навіть сенсовський інжекторний, чи фіатовський чи з якогось німця, то повірте, вибір був би точно не перший...так само і у вас...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 14 Грудень 2009 02:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K писав(ла):
я давав в приклад людей які тим займалися у 80 роках, і коли при розточках під 1.4 і осадками, давали фору 1.5 літровим москвичовським моторам... я вас прошу, тіки не говоріть мені пиздатість тавро мотора... якби мені давали на вибір ставити за одну ціну чи навіть сенсовський інжекторний, чи фіатовський чи з якогось німця, то повірте, вибір був би точно не перший...так само і у вас...
вот именно, в 80-х! а сейчас то зачем этим заниматься? и дело не в пиздатости тавромотора, а в бесперспективности форсировки 40-ки. следуя твоим словам, уж лучше тавромотор, чем "форсированная" сороковка.

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 14 Грудень 2009 08:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K писав(ла):
Zaz 968 1975 от якби ти менше трандичав тут тупо, і засирав тему , а читав пости інших, а зокрема мої, які я на минулій сторінці написав,то б ти знав, що поршня 79 зара, є вагою 297 грам http://www.avtramat.com/ru/79-mm/256.html , що фактично відповідає вазі наших стоковим 76, то по перше, по друге мотори з обємом 1.3 куба, ішли з завода з маркуванням автомобілів ЗАЗ-968М і ЗАЗ-968Н з двигунами МеМЗ-968НБ... і ти хоть мовчи про мотори прошлого вігу, якщо незнаєш якого року розробився 245 мемз... тим паче найшов приклад хороших моторів...- таврійський абсурд...як по мені єдине що заставляє людей їх ставити, так це дешивизна самих агрегатів, і менша проблемність установки як і з поперової точки зору так і реальної матеріальної...

Незнаю где ты такие поршня нашол. Когда ставили за мемз 79 поршня подгоняли по весу. вес у них был 365 - 370. покупалось 2 комплекта.Собирал Тозовский двиг. тоже ставились поршня 79 тоже подгонялись по весу. вес их 375-380. автрамат Харьковские. а ты мне рассказываеш поршень 79 весит 297. Ты хоть сам в это вериш что 79 поршень весит 297?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 49, 50, 51  Наст.
Сторінка 24 з 51

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group