Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
З якого віку можна сідати за руль в країнах Європи???

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
CChirik



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.10.2005
Повідомлення: 100
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2006 22:12    Заголовок повідомлення: З якого віку можна сідати за руль в країнах Європи??? Відповісти з цитатою


літом їду через Ромунію в Болгарію на машині правда не свої. Мені немає 18 років але права я маю з поміткою. Так мені цікаво чи я зможу сідати за руль в Ромунії або Болгарії.

_________________
ЗАЗ-968М 1991р.
"Клуб ЗАЗ-Львів 966-968"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 11 Липень 2006 22:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так само як і в нас. з настанням повноліття, а саме адміністративної і кримінальної відповідальності.

тобто поки ти ще не відповідальний то і займатись таким відповідальним немаєш права.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Гість








ПовідомленняДодано: 11 Липень 2006 23:06    Заголовок повідомлення: RE: З якого віку можна сідати за руль в країнах Європи??? Відповісти з цитатою


У нас можеш ездить в ствелое время суток с опытным (более 2х лет стажа) водителем рядом, даже без прав, просто с мед справкой и Утюгом.......
Повернутися до початку
Ridgik



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 223
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2006 23:52    Заголовок повідомлення: Re: RE: З якого віку можна сідати за руль в країнах Європи?? Відповісти з цитатою


кстати про медсправку, ездел в том году с папикам,так мусора тормознули, стягли 60грн штрафа за то что доверел машыну мне,типа за то что у меня прав небыло. Я им доказевал что с медсправкай мона ездеть,а они лохи походу сами незнали о таком....так пришлось платить....

_________________
ZAZ 968M >>> ИЖ 412 + ВАЗ 21063 >>> Ваз 2107i
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail MSN Messenger ICQ Number
Tasya



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2006
Повідомлення: 413
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2006 09:18    Заголовок повідомлення: Re: RE: З якого віку можна сідати за руль в країнах Європи?? Відповісти з цитатою


Ridgik писав(ла):
кстати про медсправку, ездел в том году с папикам,так мусора тормознули, стягли 60грн штрафа за то что доверел машыну мне,типа за то что у меня прав небыло. Я им доказевал что с медсправкай мона ездеть,а они лохи походу сами незнали о таком....так пришлось платить....

А буква У на машине была? И у папика дополнительное зеркало? Если нет, то гайцы правы - без этого нельзя обучать вождению. Еще надо, чтобы у обучающего водительский стаж был не меньше 3-х лет Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
BUg



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2005
Повідомлення: 1894
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2006 09:25    Заголовок повідомлення: Re: RE: З якого віку можна сідати за руль в країнах Європи?? Відповісти з цитатою


На сколько я понимаю, то с медсправкой можно только "обучать вождению", соответственно должна быть установлена буква У и дополнительное салонное зеркало для инструктора, педали кажись не надо. Это обучение в частном порядке.

_________________
.... ______ .... ЗАЗ 968 GTR
.. /_______ .. by LEKS
. (О. --=-- .О) . 1.2L 58hp 1977 - dead
. "Ш""""""Ш" . 80632586422
VW Transporter T2 electric
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ridgik



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 223
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2006 15:54    Заголовок повідомлення: Re: RE: З якого віку можна сідати за руль в країнах Європи?? Відповісти з цитатою


не "У" небыло и зеркала тоже Laughing ,теперь понял....ну нечаво...

Кстати вот права получил недавно,а обезательно на машыну "У" вешать??? а то неохота чтоб всякие засегнялевали,мне то пофиг но и неохлота вешать....


_________________
ZAZ 968M >>> ИЖ 412 + ВАЗ 21063 >>> Ваз 2107i
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail MSN Messenger ICQ Number
Tasya



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2006
Повідомлення: 413
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2006 16:00    Заголовок повідомлення: Re: RE: З якого віку можна сідати за руль в країнах Європи?? Відповісти з цитатою


Ridgik писав(ла):
не "У" небыло и зеркала тоже Laughing ,теперь понял....ну нечаво...

Кстати вот права получил недавно,а обезательно на машыну "У" вешать??? а то неохота чтоб всякие засегнялевали,мне то пофиг но и неохлота вешать....

"У" вешается только на машину, на которой обучают вождению. Тебе не только не обязательно его вешать, но даже нельзя (по правилам, если твой водительский стаж меньше 2-х лет, должен быть знак "мах скорость 70")

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ridgik



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 223
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 14 Липень 2006 02:16    Заголовок повідомлення: Re: RE: З якого віку можна сідати за руль в країнах Європи?? Відповісти з цитатою


да уж...ну я то понял,а вот я работаю на Соболе (типа как Газелька), так мне нада вешать знак 70 и "У" ?? на фирме сказали нафиг нада,да и деректор думает что у меня стаж 3 года,и то что мне 22год Laughing (хотя мне 18...),что еше будут менты придалбуватса,типа лишнее штрафы ненада...

_________________
ZAZ 968M >>> ИЖ 412 + ВАЗ 21063 >>> Ваз 2107i
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail MSN Messenger ICQ Number
Tasya



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2006
Повідомлення: 413
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 14 Липень 2006 09:10    Заголовок повідомлення: Re: RE: З якого віку можна сідати за руль в країнах Європи?? Відповісти з цитатою


Ridgik писав(ла):
да уж...ну я то понял,а вот я работаю на Соболе (типа как Газелька), так мне нада вешать знак 70 и "У" ?? на фирме сказали нафиг нада,да и деректор думает что у меня стаж 3 года,и то что мне 22год Laughing (хотя мне 18...),что еше будут менты придалбуватса,типа лишнее штрафы ненада...

Нафигнада Smile Менты к этому не придалбываются Wink2

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ridgik



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 223
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 15 Липень 2006 16:37    Заголовок повідомлення: Re: RE: З якого віку можна сідати за руль в країнах Європи?? Відповісти з цитатою


Ок Тася понял. Спасиба. Cool

_________________
ZAZ 968M >>> ИЖ 412 + ВАЗ 21063 >>> Ваз 2107i
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail MSN Messenger ICQ Number
Tasya



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2006
Повідомлення: 413
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 16 Липень 2006 13:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да не за что Wink2 Обращайся
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group