Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Заз (без ремонта)вопрос

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Настуся86



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.10.2015
Повідомлення: 63


ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 14:15    Заголовок повідомлення: Заз (без ремонта)вопрос Відповісти з цитатою


Здравствуйте уважаемые Зазоводы!Уменя к вам такой "глупый"вопрос,возможно ли купить такой Запорожец который не нужно будет постоянно ремонтировать,а и ездить и сколько такой может стоить В грн???Или это из разряда фантастики???Хочу Заз но понимаю что сама не разбираюсь, да и помогать ковырять особо некому.Такое бывает или все таки Заз это только для любителей поковырять гайки,и мне лучше купить велосипед???)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 14:49    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


это фантастика)))
любая машина требует ремонта.а чем машина старше-тем больше вероятность поломки.если её один раз сделать полностью,и потом регулярно проводить осмотр-тогда можно избежать постоянных поломок,просто потому что будешь менять узел до того,как он сломается,ещё на этапе когда он будет изношен но рабочий.
а если ездить и не следить-то любая машина сломается.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 14:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


андрюха, ти правий, але тут інший нюанс...

якщо я буду їздити на 2108, не буду за нею слідкувати і вона в мене зламається - я затягну її на сервіс і через пару днів(а іноді і швидше) в мене знову буде робоча машина. при чому ремонт 2108 від зазіка буде не набагато дорожче(в середньому)....

тому, Наталко, якщо вже так сильно хочеться зазік - після покупки йому треба буде зробити повну ревізію і капіталку, плюс потім їздити, слідкувати за всім, не убивати і не товкти по ямах - і Ваш жужик буде надійно бігати, з мінімальними зупинками на планове ТО Wink


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан


Останній раз редагувалося: Proffesor (22 Листопад 2015 14:56), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 14:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бодь,в Киеве тоже есть люди,которые занимаются жужами,и точно так-же можно затянуть на "сервис".только конечно парой дней,зачастую,это не обойдётся.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 14:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а, ну я ж не вкурсі які у вас розклади Laughing

тоді, якщо так - то все реально! головне бажання


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 15:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пффф,можно подумать у вас в Житомире не так?)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 15:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну в нас так, але ж вона не буде до нас на сервіс їздити))
хоча, в нас останнім часом практикується виїзд на об'єкти за окрему плату Laughing


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Настуся86



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.10.2015
Повідомлення: 63


ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 15:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если я поняла правильно то довести до состояния хоть как ВАЗ и что бы она все таки бегала реально.Мой негативный опыт все таки сыграл свою роль,но я не перестают смотреть на жужики В интернете,прям одержимость какая то жужовая))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6923
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 15:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цитата:
але ж вона не буде до нас на сервіс їздити))


RetroAvto Garage рулит Wink


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Настуся86



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.10.2015
Повідомлення: 63


ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 15:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Житомир конечно далековато каждый раз мотаться на ремонт))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6923
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 15:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если один раз хорошо привести машину в порядок, то она будет ездить без проблем довольно длительное время и примеров тому множество.

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 19:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я Житомир привёл как пример,в ответ на Бодино "а, ну я ж не вкурсі які у вас розклади "
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Настуся86



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.10.2015
Повідомлення: 63


ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 21:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та я поняла))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Листопад 2015 00:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да вот видишь,Бодя-то,похоже,и не понял)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 23 Листопад 2015 00:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


все я зрозумів)

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Настуся86



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.10.2015
Повідомлення: 63


ПовідомленняДодано: 23 Листопад 2015 08:39    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Думаю что зиму потерплю,а на весну буду что то подбирать,так как гаража пока нет, не хочеться зимовать на улице, да и ремонт холодновато делать))))А пока буду читать и учиться.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group