Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Тупые вопросы
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2021 16:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Недавно мотор піймав клина. Добре, що недалеко від дому. Двигун заклинило не зразу. Кілька разів після початку руху глохнув, заводився і знов глохнув, поки стартер не зміг його прокрутити. Зрушив з місця кривим стартером , завів і останній раз заклинив так, що вже і кривим не зміг зрушити.
Хто може перелічити всі можливі причини Very Happy клину, а то чесно кажучи навіть не знаю з чого починати ремонт.
Коробка вроді ніпричому. Докотив до дому на нейтралі.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Tymko



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2020
Повідомлення: 51
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2021 18:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сегодня немного поигрался с зажиганием, совсем немного сместил его в сторону -, по ощущениям стало еще ровнее. Несколько раз заводил, немного проехал. Кажется стало лучше, работа ровнее и немного приемистей и напряжение в сети на холостых чуть приподнялось по стрелке. Буду наблюдать. Спасибо за советы.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2021 18:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


upszn так варіантів багато, але більш ймовірно, що загризло вкладиш на коліні.
Вскриття покаже.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2021 21:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


upszn писав(ла):
Хто може перелічити всі можливі причини клину,

На моєму 968М клинило поршня на 4 циліндрі, двічі, і двічі зривав "накатом". Потім, на третій раз, так заклинило, що розірвало шатуна і переломило колінвал.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2021 07:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Tymko писав(ла):
Сегодня немного поигрался с зажиганием, совсем немного сместил его в сторону -, по ощущениям стало еще ровнее. Несколько раз заводил, немного проехал. Кажется стало лучше, работа ровнее и немного приемистей и напряжение в сети на холостых чуть приподнялось по стрелке. Буду наблюдать. Спасибо за советы.


Я в себе відпускав кріплення розпридільника запалювання (не сильно) так щоб можна було його повертати. І на холостому ході крутив його взад -вперед, шукав максимальний холостий. Потім можна трошки цафнути в сторону зменшення УОЗ.


_________________
"Есть только миг между прошлым и будущем"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2021 07:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


AlexK писав(ла):
upszn так варіантів багато, але більш ймовірно, що загризло вкладиш на коліні.
Вскриття покаже.


Wladimir_Donetsk писав(ла):
upszn писав(ла):
Хто може перелічити всі можливі причини клину,

На моєму 968М клинило поршня на 4 циліндрі, двічі, і двічі зривав "накатом". Потім, на третій раз, так заклинило, що розірвало шатуна і переломило колінвал.


ОК! Мабуть для початку буду знімати голови , циліндри , поршні і т.д.
А там будем посмотреть. Sad


_________________
"Есть только миг между прошлым и будущем"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Компромисс



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.04.2009
Повідомлення: 1669
Звідки: Днепропетровская обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М, Sens 1.3

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2021 21:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бегунок в трамблере крутится при вращении колена?

_________________
Если дела идут хорошо, значит вы чего-то не заметили...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Tymko



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2020
Повідомлення: 51
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2021 22:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


upszn писав(ла):
Tymko писав(ла):
Сегодня немного поигрался с зажиганием, совсем немного сместил его в сторону -, по ощущениям стало еще ровнее. Несколько раз заводил, немного проехал. Кажется стало лучше, работа ровнее и немного приемистей и напряжение в сети на холостых чуть приподнялось по стрелке. Буду наблюдать. Спасибо за советы.


Я в себе відпускав кріплення розпридільника запалювання (не сильно) так щоб можна було його повертати. І на холостому ході крутив його взад -вперед, шукав максимальний холостий. Потім можна трошки цафнути в сторону зменшення УОЗ.


Я так и делал) Осторожно двигал в разные стороны и в результате вышло в сторону - буквально на одно деление.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2021 23:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


upszn писав(ла):
І на холостому ході крутив його взад -вперед, шукав максимальний холостий

При цьому треба ще й відключати шланг від вакуумного регулятора трамблера, заткнувши його гвинтиком, або перегнувши, аби не було підсосу повітря карбюратором(його і так не має бути, але якщо каб "підгулявший", то заглушити шланг треба).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2021 07:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Компромисс писав(ла):
Бегунок в трамблере крутится при вращении колена?


Якщо це питання до мене, то "вращение колена" відсутнє як таке Sad


_________________
"Есть только миг между прошлым и будущем"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2021 19:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не сподівався я від себе такого. Very Happy Вирішив почати діагностику знизу. Злив масло з мотора і офігев. Масла в піддоні гулькін х*й. Вроді недавно дивився на щуп. Мабуть старію.
Зняв піддон. З "помощю лома и чьей то матери" зрушив колінвал з мертвої точки. Стартером ще не прокручується, але вже є рух. Надіюся розшевелити вручну без буксира і сподіватися, що нічого страшного не сталося.
Отакий конфуз.

П.С. Розшевелив, завівся стартером, поїхав. Час покаже чи далеко Very Happy
Так сать мораль басні- щоденний техогляд перед виїздом ніхто не відміняв Very Happy


_________________
"Есть только миг между прошлым и будущем"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Николай Викторович



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.03.2011
Повідомлення: 461
Звідки: Крюковщина под Киевом
Моє авто: ЗАЗ 968АЭ

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2021 20:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не зрозумiв,що масла не було в двигунi?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2021 23:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


upszn писав(ла):
Злив масло з мотора і офігев. Масла в піддоні гу

А лампочка аварійного тиску мастила, хіба не працює?
Навіть якщо мотор і голодує, то всього лише буде більше грітися, що також видно на датчику температури.
Перевіряй електрообладнання(датчики та індикатори) по Фучаджи.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Tymko



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2020
Повідомлення: 51
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 28 Вересень 2021 14:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добрый день. Подскажите, когда выжимаю сцепление на заз 968м падают обороты и сегодня еще и гул добавился. Выжимному пришел конец? Достаточно ли снять только двигатель и как это сделать проще не имея опыта?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 28 Вересень 2021 19:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Выжимной "закончился"(закинил/стерся шарикоподшипник, стерлась графитка), снимать надо весь агрегат, так проще и быстрее, хотя, ... если нравится "садо-мазо", то можно движку выдернуть без коробки.
P.S. Не забудь подвязать полуоси, чтобы не повыпадали, воткнуть обратно не проблема, но можно порвать пыльники, или "потерять" сухари.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Tymko



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2020
Повідомлення: 51
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 28 Вересень 2021 21:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо, буду иметь ввиду.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Tymko



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2020
Повідомлення: 51
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 07 Жовтень 2021 19:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В общем поменял выжимной. У старого помимо того что он был выработан сверху еще и задиры внутри, он терся об вал.
На местном авторынке нашел только графитовый еще времен ссср. После того как все собрал и запустил, когда выжимаю сцепление появляется свист от выжимного и чем сильнее нажимаю тем сильнее падают обороты. Я читал что падение оборотов возможно с графитовым выжимным. Свист через минут 10 работы стал немного тише. Еще проблема, прокачали сцепление, воздуха в системе нет. Но тод штока примерно 17 мм, чего явно недостаточно. Все сухо, ничего нигде не течет. Педаль когда выжимаю упирается в кузов. Что посоветуете?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2021 01:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Для "выжимного" с подшипником качения(нового образца), зазора быть не должно!
Для "выжимного" без подшипника качения(старого образца) - зазор должен быть!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Tymko



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2020
Повідомлення: 51
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2021 07:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если честно не понял по поводу зазоров
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2021 13:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зазор должен быть 2,4 - 3,4 мм между пятой отжимных рычагов и графитным подшипником

Это из мануала(К.С.Фучаджи, Н.Н.Стрюк, стр.96). Писано когда выжимные подшипники были только графитовые(по крайней мере на ЗАЗике).

Для выжимных подшипников нового образца(с упорным шарикоподшипником), зазора быть не должно(в момент выключения сцапления, ударные нагрузки разбивают шарикоподшипник).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97  Наст.
Сторінка 95 з 97

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group