Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Ярко-синий боец невидимого фронта ЗАЗ-966В 1969г. (el_fuego)
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 55, 56, 57  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 15 Березень 2016 20:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цікаво дізнатись причину і у наступній версії всі проблеми усунути
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 15 Березень 2016 22:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юр, все зависит от сырьевой базы. " из говна пулю не слепишь ".
Так и тут, если сырье фуфло, то смысла делать нет.
Для улучшения делатей они проходят рад обработок, химическую, физическую, электрическую.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Pas



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.01.2009
Повідомлення: 473
Звідки: Днепропетровск

ПовідомленняДодано: 15 Березень 2016 22:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego писав(ла):
Розібрав свій 1.4

Висновки з цього:
2. Циліндри занадто м’які. У наступній версії буду використовувати гільзи під 82мм з напресовуванням рідних циліндрів.
На стінках циліндрів були наявні бороздки, що свідчить про перегрів, то бажано робити додаткове охолодження циліндрів або збільшувати тепловий зазоз з 0.06 до 0.08

Тепер питання:
1. Яку гільзу циліндра краще використати під 82мм: Москвич, ВАЗ або щось від іншомарок?

Открывал я в сентябре свой двигатель.
После установки поршней 82 (и, соответственно, увеличенного масляного насоса + охлаждение поршней маслом) машина прошла ~ 17-18 тыс.км. Двигатель сильно не жалел. Масло минералка 20w50.
Хон присутствует на всех цилиндрах. Задиров нет, прихватов нет. Двигатель внутри чистый.

Личное мнение: "Либо тебе попался брак цилиндров, либо мне помогло охлаждение поршней."

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2016 11:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Pas, а що у тебе з іншими деталями?
Особливо цікаві розподвал та стакани штовхачів

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Pas



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.01.2009
Повідомлення: 473
Звідки: Днепропетровск

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2016 16:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


1. Распредвал у меня стоит с увеличенными хромированными шейками. Износ не наблюдается.
2. Стакан толкателей 1 заменил. Выкрошился. Во втулках не люфтят.
3. Клапан-направляющая - износ не наблюдается. Люфта нет. Но: клапана хромированные, втулки SM.
4. Вкладыши (коренные и шатунные). Притираются. Без задиров и включений.

Масло не ест. За 4 т.км падение уровня масла по щупу не наблюдается.
Компрессию не замерял. Не с кем было.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2016 15:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А як щодо зносу картеру у постілях розподвалу та стаканах штовхачів?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Pas



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.01.2009
Повідомлення: 473
Звідки: Днепропетровск

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2016 22:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юра. Сравнивать не корректно.
Мизерный износ конечно присутствует. Иначе я бы не заморачивался с хромированием распредвала.
Но...
У тебя двигатель прошел 10 тыс.км, а у меня почти 70.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2016 12:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Прокинувся я тут з ранку після гулянки і давай думати )
А чим мій двигун відрізняється від інших?.
1. Підсилені конічні пружини клапанів з БМВ. Може, вони занадто зтиснені? Від цього і виробітка стаканів штовхачів
З якого матеріалу краще зробити нові втулки?

2. Більше палива згорає - більше тепла. Циліндр охолоджується, а поршень - ні. Тому виробіткам циліндру. Треба додати охолодження поршнів

3. Д16Т не підходить для втулок стаканів штовхачів - крихкий:



ПС. http://k-power.ru/1-K-POWER/Publications-ForsunkiPorchn.htm
http://oppozit.ru/article361.html

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2016 10:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вже давно не писав) Вирішив оглянути ходову, підтягнути, змазати усе.

Передок інколи гупав, але люфтів ані я сам, ані на стенді не виявили.
Піддомкратив колесо, підтягнув підшипник, опускаю і чую неначе пружина прострілює. Виявилось, амортизатор підклинює у верхньому положенні, хоча і працює без притензій. Ну що ж - буду міняти (вже в котре =(( )

На задній вісі, теж, не без приколів: затискаю підшипник ступиці для прибирання люфту, а він залишається..
Розібрав, вийняв внутрішню частину ступиці (грибок), а там виробітка, що відчувається пальцем (0.1 - 0.2 мм). Виробітка у вигляді 2х канавок (позначив на фото), а сам вал точений швидко, то ж велика ймовірність - ще один брак.


У запасі були нові підшипники: перевірив - люфтить сама посадка і люфтить добряче. Знайшов б/у, зняту років 5 тому з донора, проміряв - виробітки немає. Встановив, зібрав.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 17 Липень 2016 23:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


юра, как фонари?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 18 Липень 2016 10:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Все супер, дякую.

За встановлення довелось розібрати та ізолювати стабілізатори, бо замикали на корпус

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 18 Липень 2016 11:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да вроде залил термоклеем. а корпус стабилизатора это и есть минус.

Ну, звыняй, прохлопал наверное

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 18 Липень 2016 11:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юрка, какая температура мотора была по возвращению домой?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2016 22:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Здається, після повної реставрації гараж завершується

Хоч, аватарку собі оновлю Very Happy

ПС. Збираюсь до Києва. Щоправда, ще не жужиком, але і він переїде

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 09 Жовтень 2016 00:03    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Авка залік Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 10 Жовтень 2016 00:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юрка на ПМЖ?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 11 Жовтень 2016 17:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 11 Жовтень 2016 19:03    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Теперь в Киеве будет отличный 966-й

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 17 Жовтень 2016 18:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Потрібен червоний шкірзам для карток.
Фактура та колір - максимально наближені до оригіналу.

Чи бачили щось таке у продажу?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 17 Жовтень 2016 23:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В епіцентрі тільки бачив шкірозам. Мені колись рекомендували Одесу 7-й кілометр, є точка з мегавеликим вибором замінника.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 55, 56, 57  Наст.
Сторінка 52 з 57

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group