Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
регистрация в гаи

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Бродяга



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.04.2005
Повідомлення: 9
Звідки: Днепропетровск

ПовідомленняДодано: 11 Лютий 2006 23:33    Заголовок повідомлення: регистрация в гаи Відповісти з цитатою


я купил автомобиль 31 декабря, на справке-счете написано что нужно зарегистрировать в течении десяти дней, а в техпаспорте стоит отметка что транзиты действительны в течении 3 месяцев, вопрос в том где правда? И еще если нужно было зарегистрировать в течении десяти дней, какой может быть штраф и как можно судьбу на***ть и не платить?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
BUGAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.04.2004
Повідомлення: 2439
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 12 Лютий 2006 13:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Насколько я знаю, то к этому относятся лояльно.
По хорошему, если не успеваешь поставть на учёт
в течении 10 дней, подъедь в ГАИ и попроси поставить
штампик о продлении срока действя тех.паспорта.
Не знаю, у меня знакомая так ездит уже с пол-года, так это точно.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Chaykovsyy-Yevgen



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.01.2005
Повідомлення: 1197
Звідки: St.-Kiev

ПовідомленняДодано: 12 Лютий 2006 13:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Красные номера дествительные 3 мсяца а бумашки на 7 дней. так было уменя когда я покупал зелоный жуж.

_________________
Все грамматические ошибки являются авторским стилем изложения материала
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення MSN Messenger ICQ Number
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 12 Березень 2006 21:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Довідка-рахунок дійсна 10 днів, а номери дійсно 3 місяці. Це я по собі знаю: я купив М-ку 29 листопада, 3 грудня зібрався реєструвати і тут.. акурат в ніч з 2-го на 3-тє у мене с3,14здили транзитки.

Я по наївності душевній пішов в ДАІ і розповів все як на духу. ДАЇшник відправив мене в міськвідділ міліції - писати заяву про крадіжку, як він сказав, потрібна постанова про відмову в порушенні кримінальної справи. Доблесні мєнти спочатку матюкалися, потім побачивши журналістське посвідчення газети редактором якої колись був Юрій Луценко трохи попустилися і завірили мене що ону постанову надішлють мені за два тижні... Пройшло 3 місяці протягом я чекав постанову. Потім не витримав пішов до знайомих юристів і накатав заяву, мовляв недбале ставлення іт.д. Прийшов у міліцію. Якась пані в старлейських погонах довго шукала мою заяву від 03 грудня бігала туди-сюди і ... незнайшла.
Виходить що через те що мєнти викинули мою заяву, я попав на штраф не лише за втрату номерів а й за невчасну реєстрацію жука.

Правда, я цим мєнтам позорним цього так просто не подарую: вчора з допомогою тих самих юристів накатав скарги в прокуратуру і в обласний відділ УМВС і залежно від того наскільки дієво моі скарги розглянуть буду вирішувати чи варто починати журналістське рослідування на тему зникнення заяв з органів внутрішніх справ...

Про перебіг подій обовязково інформуватиму....

А загалом мораль така: якби з самого початку не зглупив і сказав, що номери не вкрали а просто провтикав, то заплатив би 50 гривень штрафу і вже давно їздив би... Rolling Eyes [/b]

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group