Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ 968М 1984 зелений

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Maksym



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.10.2020
Повідомлення: 9
Звідки: Київська обл.
Моє авто: ЗАЗ 968 М

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2020 23:58    Заголовок повідомлення: ЗАЗ 968М 1984 зелений Відповісти з цитатою


Авто дісталось майже даром від хороших людей 2 роки тому як оплата за виконану роботу з умовою поставити його на себе на облік.
Запорожець в їх стояв в дворі під тином більше 10 років під іпмровізованим накриттям яке впало аж на його тож доводилось буквально його виносити звідти. Стан машини не дуже - кузов зі ржавими місцями та вмятинами, битий в зад, ходової, рульового нема, шини струхли, гальм, зчеплення та зарядки не було.
На спідометрі 60 тис

Тоді спочатку обув більш-менш колеса чим було, перебрав гальма, зчеплення, рульове та електропроводку, заварив дірки в порогах та пребував їздити.
Запорожець, не зважаючи на його стан мені дуже сподобавсь, до цього справ з ними не мав, дуже "незвикле" авто в хорошому сенсі цього слова.
Так поїздив пару місяців по селі, але повноцінно та довго не зміг, двигун не мав тяги, димів, не було нормальної компресії.

Я вирішив ще тоді повністю ним зайнятись і зробити всю машину повністю для себе, доопрацювати багато чого, але в зв'язку зі складеними життєвими обставинами та станом здоров'я приступив ось декілька днів назад у власноруч ще недобудованому цього року своєму гаражі.
[img]https://ibb.co/Gxq8tgD[/img]
[img]https://ibb.co/vLq0SHv[/img]
[img]https://uk.imgbb.com/[/img]
[img]https://uk.imgbb.com/[/img]
[img]https://ibb.co/3sbcvjc[/img]
ось так справи зараз.

З вашою поміччю надіюсь втілити задумане, здійснити мрію.

Кузов зробити особо проблем для себе не бачу а от двигун...
В блоці розбиті постелі розпредвалу, потрібно шукати спеціалістів, які завтулять.

По мірі з вашою допомогою будемо просуватись вперед.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 28 Жовтень 2020 01:36    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


может проще картер (или даже относительно живой мотор) купить, чем втулить сейчас?...
тут как минимум кольца менять (а скорее - и горшки растачивать, и не факт что коленвал на шлифовку не придется отдавать с заменой вкладышей) - т.е. мотор 1.5-2 тыс.грн минимум потребует.
а родной уже потом неспеша до ума доводить, как запасной...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Maksym



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.10.2020
Повідомлення: 9
Звідки: Київська обл.
Моє авто: ЗАЗ 968 М

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2020 00:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Купувати "б у" двигун моя думка не варто. Це "кіт в мішку", викинуті гроші на вітер. Гільзи з поршнями та пальцями нові маю але без кілець, на жаль.
Колінвал шліфувати прийдеться мабуть. Спробував корінні вкладиші нові нульові посадити до блоку то спереду та ззаді з трудом проходить смужка 0.05 ще норма а середня опора взагалі крепко бовтається, там велика вироботка, з півтори десятки на думку точно, бо видно і прощупується сходинка посередині. Кому вони треба ці вкладиші то пізніше зможу акуратно випресувати і віддати.
Найбільша біда заднє посадочне розпрєдвалу - проходить влегку смужка 0.15
Що капіталка це дорого знаю, але грошей на це жаліти не треба.
Мав москвича, 6 років тому збирав сам без особого досвіду мотора після шліфовки колінвала, гільз, завтулки розпрєдвала і т.д. то вже в друга мого він зараз і пробіг перевалив за 120 тис і їздить далі без проблем. Думаю зазіковський вдасться зібрати теж.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2020 00:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


оно-то понятно что кот в мешке, но 1-2 тыс.грн за живой мотор который можно вкинуть и ездить сейчас - не такие большие деньги. а этот уже неспеша капиталить... заодно будет запасной мотор (ресурс-то у зазомоторов небольшой - 30-50 тысяч обычно, смотря как ездить/какое масло лить).

ну или как минимум картер новый поискать - думаю, обойдется по цене завтуливания, но при этом будет без потенциальных проблем типа послабленных резьб. тут вроде продавались...

еще вариант - пошерстить металлоприемки, оставить телефоны чтобы если привезут в лом что-то по жужикам - звонили. я так мотор взял, с убитой поршневой и дефективной центрифугой (раковина на рабочей поверхности сальника с завода), но в остальном - почти в идеале. с коробкой, которая тоже почти в идеале (разве что какой-то дефект сборки либо литья, шестерня заднего хода немного картер погрызла). 5 лет назад обошелся в 650 грн с доставкой до гаража...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Maksym



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.10.2020
Повідомлення: 9
Звідки: Київська обл.
Моє авто: ЗАЗ 968 М

ПовідомленняДодано: 09 Грудень 2020 23:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Привіт всім! Діло трошки зрушилось з мертвої точки. На днях чекаю з Вінниці блок відкапіталений, придумаю як зробити маслофільтра в магістраль та збиратиму.
Стосовно головок, бачив подібне на картинках в інтернетові і вдалось зробити таке собі.
Ось з трудом вдалось заварити герметично "пазухи" в головках, щоб зробити порожнини і в майбутньому кинути в салон паралельно автономці проточну "пічку". Штуцера - врізки подачі газу в карбюратор.


Далі шукатиму станочників щоб проточити камери згоряння під ступінь стиску на 92 бензин.
Відпишіть будь ласка, хто має вкладиші шатунні 1 ремонт 0.25 та поршневі кільця 1 ремонт 76.2 я куплю.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Maksym



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.10.2020
Повідомлення: 9
Звідки: Київська обл.
Моє авто: ЗАЗ 968 М

ПовідомленняДодано: 09 Грудень 2020 23:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Maksym писав(ла):
Привіт всім! Діло трошки зрушилось з мертвої точки. На днях чекаю з Вінниці блок відкапіталений, придумаю як зробити маслофільтра в магістраль та збиратиму.
Стосовно головок, бачив подібне на картинках в інтернетові і вдалось зробити таке собі.
Ось з трудом вдалось заварити герметично "пазухи" в головках, щоб зробити порожнини для підігріву антіфрізу і в майбутньому кинути в салон паралельно автономці проточну "пічку". Штуцера - врізки подачі газу в карбюратор.


Далі шукатиму станочників щоб проточити камери згоряння під ступінь стиску на 92 бензин.
Відпишіть будь ласка, хто має вкладиші шатунні 1 ремонт 0.25 та поршневі кільця 1 ремонт 76.2 я куплю.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group