Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
таки да, продаю

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Авто
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 30 Липень 2020 19:35    Заголовок повідомлення: таки да, продаю Відповісти з цитатою


Без катастроф, просто совсем мало стал ездить, стоит хоть на стенку в рамку вешай. Естественно за дешево не отдам. 3000 USD утешат мои рыдания.

гараж http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=13239
авторио https://auto.ria.com/auto_zaz_965_27539948.html

+38-050-443-7612 (Viber, WhatsApp) ﴾͡๏̯͡๏﴿ +38-097-360-1776 (Telegram)

ПС. Не гоните плиз с клуба)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 31 Липень 2020 16:50    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Впервые напишу: как хорошо что дорого! Пусть по дольше продаётся Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 06 Серпень 2020 13:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хорошенький. Айда с нами на Независимости в Карпаты!

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 22 Грудень 2020 21:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




Продано.
Остались запчасти, продаются самовывозом, новой почтой заморачиватся не буду, разве что за дорого)))
Цена....в зависимости от количества чем больше тем дешевле. Ну скажем за все 300 дол.

https://drive.google.com/drive/folders/1Bmzp_WakeZFxjBV914xeIFOhsL-FQJiW?usp=sharing



Останній раз редагувалося: SAS (23 Грудень 2020 14:14), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Грудень 2020 21:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


куда хоть продал?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 23 Грудень 2020 17:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Похоже что уедет кудато в Штаты, Ну так мужик сказал, буду так и думать, а как на самом деле хз. но не верить оснований небыло. Может в Дискавери увижу)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2020 12:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Обідно((
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 02 Січень 2021 22:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А чому обідно, сумно так, а обіжатись наче нама чому.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
4858кхч



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.05.2009
Повідомлення: 26
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 11 Січень 2021 08:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SAS писав(ла):
Похоже что уедет кудато в Штаты, Ну так мужик сказал, буду так и думать, а как на самом деле хз. но не верить оснований небыло. Может в Дискавери увижу)))

https://autonews.autoua.net/novosti/24873-v-ssha-prodayut-zaporozhec-pochti-za-18-tysyach-dollarov.html
Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
viki_love



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2021
Повідомлення: 2
Звідки: Ростов-на-Дону

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2021 18:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SAS писав(ла):


Продано.
Остались запчасти, продаются самовывозом, новой почтой заморачиватся не буду, разве что за дорого)))
Цена....в зависимости от количества чем больше тем дешевле. Ну скажем за все 300 дол.

https://drive.google.com/drive/folders/1Bmzp_WakeZFxjBV914xeIFOhsL-FQJiW?usp=sharinghttps://get-in.app/


симпотяга! не жалко расставаться?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Авто Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group