Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Регистрация ЗАЗ-ика(способы)
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Stepan0id



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.07.2020
Повідомлення: 11
Звідки: Киев
Моє авто: Пока немаэ

ПовідомленняДодано: 23 Липень 2020 14:44    Заголовок повідомлення: Регистрация ЗАЗ-ика(способы) Відповісти з цитатою


Добрый день! Есть такая у меня проблема,покупаю Запорожец(в хорошем состоянии),но доков немаэ,только старый тех паспорт на мертвеца.Оформление наследства через родственников мертвого-глухой вариант,шерстил долго и нудно,ничего не выйдет.
Потому возникла идея-найти такого же цвета передок с доками .Что думаете,что можете предложить(варианты)? Можно ли будет вообще перегнать его из Киева ко мне(Васильковский р-н,рядом с Глевахой) лишь со старым тех паспортом? Да и со страховкой вопрос.
Цвет Коррида.



Останній раз редагувалося: Stepan0id (23 Липень 2020 21:25), всього редагувалося 3 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 23 Липень 2020 15:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


це кримінал, тому все сам. взагалі раджу таке в інтеі писати поменше.
олх в допомогу! Wink


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Stepan0id



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.07.2020
Повідомлення: 11
Звідки: Киев
Моє авто: Пока немаэ

ПовідомленняДодано: 23 Липень 2020 15:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Про це звісно чув,просто знайти такого кольору важко. Дякую за коментар.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 23 Липень 2020 22:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В сучасних ТП корида це просто червоний, тому як варіант можна придбати будь-який червоний запорожець з живими документами, переоформити і далі..

Щодо перегону це взагалі зараз не проблема, їздити можна і по ТП.
Хоча хтозна, може ми спілкуємося з підставною "уточкою", яка шукає хто "хімію" робить. В нас таким тут не займаються.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2020 08:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А чим не влаштовує їздити по техпаспорту померлого? Доки ж є, вона легальна, сів і поїхав. Навіщо мацати нелегальний шлях, не розумію...засланий казачок?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Stepan0id



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.07.2020
Повідомлення: 11
Звідки: Киев
Моє авто: Пока немаэ

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2020 10:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa С чого ви взяли?) Просто жалко жужижика,хотів би собі на завжди залишить,передавать у поколіннях,по виставках возить.Там випадок классний,майже повний оригінал,ще і український.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Stepan0id



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.07.2020
Повідомлення: 11
Звідки: Киев
Моє авто: Пока немаэ

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2020 10:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


AlexK Ви мабуть реальних "офіціялів" на всіляких форумах не бачили)) То серйозні дядьки,і пишуть серйозно.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Stepan0id



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.07.2020
Повідомлення: 11
Звідки: Киев
Моє авто: Пока немаэ

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2020 10:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa Просто десь читав,що можна тільки 1 рік після смерті власника їздити чи щось подібне.Хоча навряд у ментів є E-бази по реестру 90-х))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Костяn



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.04.2019
Повідомлення: 15
Звідки: Киев
Моє авто: Заз 968М

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2020 12:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Лучше не заморачиваться, покупай с доками, в плохом состоянии, а этот используй как донор. Без доков долго ездить не получится, скоро и техосмотр будет обратно введён, а там с мёртвыми доками делать нечего. И ещё вариант - выложишь деньги и время в этот автотруп, а его кто-то на штраф площадку например заберёт - и всё, пиши пропало.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Stepan0id



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.07.2020
Повідомлення: 11
Звідки: Киев
Моє авто: Пока немаэ

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2020 12:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Костяn Вот вот,в том и проблема.А как донор жалко,кузов живой и в родной краске.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Stepan0id



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.07.2020
Повідомлення: 11
Звідки: Киев
Моє авто: Пока немаэ

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2020 13:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


AlexK писав(ла):
В сучасних ТП корида це просто червоний, тому як варіант можна придбати будь-який червоний запорожець з живими документами, переоформити і далі..

Щодо перегону це взагалі зараз не проблема, їздити можна і по ТП.
Хоча хтозна, може ми спілкуємося з підставною "уточкою", яка шукає хто "хімію" робить. В нас таким тут не займаються.

У мене з хімією в школі було погано,але я розумію,що в юридичній стороні автореестрації ії немає.Що ж ви маєте на увазі?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2020 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Малось на увазі схрещування двох авто в одне
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Stepan0id



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.07.2020
Повідомлення: 11
Звідки: Киев
Моє авто: Пока немаэ

ПовідомленняДодано: 26 Липень 2020 23:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


AlexK Себто врізка передньої панелі?)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Stepan0id



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.07.2020
Повідомлення: 11
Звідки: Киев
Моє авто: Пока немаэ

ПовідомленняДодано: 29 Липень 2020 12:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А не пробовал ли кто-то оформлять машину по набувальному праву?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 22 Квітень 2021 08:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Доброго всім дня.
В звязку з тим, що закінчується генеральна довіреність, постало питання , що робити далі.
Шукати власника і продовжувати довіреність, чи переоформляти ?
Мабуть правильніше було би переоформити, але тут вилізли ньюанси. МРЕО за 60 км. Поїхав на розвідку - "кілометрова" черга, запис тільки зранку, треба "ночувати".
Пробував записатися в чергу онлайн, нічого не получається.
В звязку з цим питання: чи працює взагалі цей сервіс он-лайн реєстрації на перереєcтрацію авто? Може в когось є свіжий досвід ?


_________________
"Есть только миг между прошлым и будущем"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 23 Квітень 2021 10:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Однозначно переоформлять. Сейчас это недорого и довольно быстро. Буквально недавно был в МРЕО, по онлайн записи. На полное переоформление ушло примерно 2 часа и около 900грн

_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 25 Квітень 2021 10:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Olexandr'95 писав(ла):
Однозначно переоформлять. Сейчас это недорого и довольно быстро. Буквально недавно был в МРЕО, по онлайн записи. На полное переоформление ушло примерно 2 часа и около 900грн


Вперто не можу добратися до моменту онлайн реєстрації на сайті https://equeue.hsc.gov.ua/#/login
Доходжу до моменту "Пройти ідентифікацію". І дальше глухо.
Пробував і цифровим підписом , і через банк ID.
Мої дані ніби висвітлюються на екрані. Натискаю продовжити , але дальше процес не рухається.
Може є якісь ньюанси Question


_________________
"Есть только миг между прошлым и будущем"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 25 Квітень 2021 11:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спробуй інший браузер, або інший пристрій(з телефону/планшету), або ввійти з лайв-диску, це щоб не змінювати налаштування захисту системи.
Може допомогти вичистити куки.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 25 Квітень 2021 11:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Користувався електронною чергою не один раз. Все нормально. Через банкІД. Зазвичай найближчий термін - два тижні.
Але якщо біля МРЕВ жива черга, то вряд чи допоможе електронна черга.
upszn вкажи який саме МРЕВ цікавить.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 26 Квітень 2021 08:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


AlexK писав(ла):
Користувався електронною чергою не один раз. Все нормально. Через банкІД. ЗАЗвичай найближчий термін - два тижні.
Але якщо біля МРЕВ жива черга, то вряд чи допоможе електронна черга.
upszn вкажи який саме МРЕВ цікавить.


Живу чергу пробував там де ближче (м. Калуш) після того як не зміг нічого зробити з он-лайн реєстрацією.
В Івано-Франківську як я розумію є сервісний центр де можна реєструватися віддалено. Але в мене не доходе до вибору сервісного центру. Пробував вже і на різних компютерах. Може то і справді треба зі смартфону. Вже думав може то справа в моїх персональних даних. Але де і що Question

Мабуть поїду до Франківська реєструватися вручну Sad


_________________
"Есть только миг между прошлым и будущем"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group