Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ 966В 1969г "Пчёлка" by MashaVetrova
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Наст.
 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2018 00:07    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Можно готовый usb порт поставить с запиткой от 12в, в автомагазинах есть, дороже розетки конечно будет.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MashaVetrova



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.05.2018
Повідомлення: 166
Звідки: Каменское, Севастополь (родной город)
Моє авто: ЗАЗ 966В, Тoyota Vista

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2018 08:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Morgan писав(ла):
Можно готовый usb порт поставить с запиткой от 12в, в автомагазинах есть, дороже розетки конечно будет.

Логично. Спасибо за идею. Магнитола тоже нужна, наверное.
Вот еще вопрос: реально ли разместить колонки как-то в салоне так, чтобьі не скорчить салон? Я уже думала в чемоданньій отсек полочки сварганить, или даже корпуса двух колонок сделать по обе стороньі от чемодана, просто их там поставить на полочку. Или даже вообще - купить готовьіе колонки активньіе с запиткой от юсб и положить их там, а музьіку включать с телефона, провести кабель поближе к водителю. Наверное, надо попробовать такое замутить, мне громко не надо, чисто так, послушать в дальней дороге, еслишо.
А у кого какой опьіт? (Только не в картьі, мне их жалко).


_________________
Слава Україні!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2018 10:20    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Вот такую штуку можно на полочку положить https://detali.zp.ua/catalog/53679-trojnik_v_prikurivatel_s_provodom_USB/
Отрезать штекер, заменить провод и подключит к хорошему плюсу

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MashaVetrova



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.05.2018
Повідомлення: 166
Звідки: Каменское, Севастополь (родной город)
Моє авто: ЗАЗ 966В, Тoyota Vista

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2018 12:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
Вот такую штуку можно на полочку положить https://detali.zp.ua/catalog/53679-trojnik_v_prikurivatel_s_provodom_USB/
Отрезать штекер, заменить провод и подключит к хорошему плюсу


да-да, про такую штуку я и думала, только в розетку ее, хотя, да, наверное, к плюсу сразу - хорошо.


_________________
Слава Україні!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Николка
Гість







ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 13:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У этого разветвителя хорошее только три гнезда, провод тонюсенький, 1.5 квадрата нету. Советую заменить 2.5 квадрата и больше.
Повернутися до початку
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 15:13    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Я сразу написал "заменить провод"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MashaVetrova



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.05.2018
Повідомлення: 166
Звідки: Каменское, Севастополь (родной город)
Моє авто: ЗАЗ 966В, Тoyota Vista

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 17:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ребята, спасибо. Сделаем так, как вы посоветовали.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MashaVetrova



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.05.2018
Повідомлення: 166
Звідки: Каменское, Севастополь (родной город)
Моє авто: ЗАЗ 966В, Тoyota Vista

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 19:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
ще би господарським милом мотор мили....

Для того є спец хімія яка ідеально відмиває до стану нового, таж від K2, вартує за банку 70грн зато все чисто, просто попшикав і шлангом або керхером змив і все ідеально чисто, якщо вже дуже товстий шар болота з оливою моторною тоді повторити 2 рази


Чоловік купив к2, прислав фото. Звітую. )) На місці не стоїмо. Незабаром будемо чистити.



_________________
Слава Україні!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MashaVetrova



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.05.2018
Повідомлення: 166
Звідки: Каменское, Севастополь (родной город)
Моє авто: ЗАЗ 966В, Тoyota Vista

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 19:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ще скажу. Фарбувати мабуть прийдеться повністю. Бо на стоянці на неї накапала смола. День простояло та з фарбою відійшло. Я дуже розчарована. (це не вперше с моїми автівками трапляється, нажаль). Будемо вимагати інше місце на стоянці (біля будинку взагалі не можно лишати, бо за ніч розберуть).

То зберемо гроші та до кузовників, виправляти вухо та фарбувати. Ще б хром якось відновити. Що з ним роблять, якщо він "у крапочку" з іржі? (бампери нормальні, а ось на вухах хром постраждав та на фарах, та на решітці).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 19:33    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Менять на новое!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MashaVetrova



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.05.2018
Повідомлення: 166
Звідки: Каменское, Севастополь (родной город)
Моє авто: ЗАЗ 966В, Тoyota Vista

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 20:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
Менять на новое!

вухо? чи хром? чи все?

А можно хром якось гальванікою чи там ще якось відновити... ?


_________________
Слава Україні!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 20:23    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Накладки, ободки
Можно гальваникой, но дорого если качественно - проще и дешевле найти и купить новое

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 22:10    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Бомж-вариант - краска из баллона "под хром", и обновлять периодически, пока не попадется нормальный хром... Всяко лучше ржавого.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
MashaVetrova



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.05.2018
Повідомлення: 166
Звідки: Каменское, Севастополь (родной город)
Моє авто: ЗАЗ 966В, Тoyota Vista

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 22:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


M.A.D. писав(ла):
Бомж-вариант - краска из баллона "под хром", и обновлять периодически, пока не попадется нормальный хром... Всяко лучше ржавого.

Непогана ідея ))) Дякую. Дійсно, поки ми ще знайдемо нове...


_________________
Слава Україні!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MashaVetrova



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.05.2018
Повідомлення: 166
Звідки: Каменское, Севастополь (родной город)
Моє авто: ЗАЗ 966В, Тoyota Vista

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 23:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хлопці, у нас тут декілька питань намалювалося. Будь ласка, може хто зможе дати пораду:
1. Запалювання. Воно стоїть раніше, бо 92 бензин. Хто яким паливом заправляється? 92 не зовсім же підходить. Якщо всі їздять на 92гом, наскільки воно небезпечно для двигуна? Чи всі так вирішують питання - встановленням трохи ранішого запалювання? Чи може хто присадками-родинами виправляє октанове число?
2. Спідометр. У нас вірно рахується километраж, але стрілка, що повинна показувати швідкість - дергається, як припадошна, ще й іноді стучить (звук як показник поворотів, що напрягає). Хто з таким стикався? як лікується? що вперше подивитися, що вдруге? Чоловік не хоче відключати спідометр зовсім (щоб рахувався километраж). Говорить, що тросік начебто нормальний. Це треба в коробку лізти? ((

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2018 23:27    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


1. Заправлять и не парится
2. Подтянуть гайки троса на приборке и на коробке
Дёргается на всём диапазоне или только на малой скорости?
Если, только на малой, то забить и не парится )))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 19 Тра 2018 00:36    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Поставить новый трос спидометра в сборе. Старый поистрепался - он не только щелкать, но и визжать со временем начнет Smile
Не дефицит, не дорого.
После покупки, перед установкой надо из оболочки вытянуть тросик и хорошо его весь смазать, т.к. продаются сухие.

Поздравляю с новым хобби!


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MashaVetrova



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.05.2018
Повідомлення: 166
Звідки: Каменское, Севастополь (родной город)
Моє авто: ЗАЗ 966В, Тoyota Vista

ПовідомленняДодано: 19 Тра 2018 08:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
1. Заправлять и не парится
2. Подтянуть гайки троса на приборке и на коробке
Дёргается на всём диапазоне или только на малой скорости?
Если, только на малой, то забить и не парится )))


Доброе утро, спасибо за совет! Спрашиваю про топливо, потому что имели опыт с Газоном (я все время забываю модель, 51 или 63), тот, что полноприводный. Лили в него бензин с солярой смешанный, добавляли чуть-чуть. Но такие эксперименты с жужиком ставить не решаемся.

2. Дергается одинаково на всем диапазоне, но видно, что пытается примерно показать скорость. С нынешними требованиями "до 50км/ч" в населенном пункте, мне немного стремно даже - встрять за превышение на 50-летнем запорожце- и смешно и грустно.


_________________
Слава Україні!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MashaVetrova



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.05.2018
Повідомлення: 166
Звідки: Каменское, Севастополь (родной город)
Моє авто: ЗАЗ 966В, Тoyota Vista

ПовідомленняДодано: 19 Тра 2018 09:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Serg.zp писав(ла):
Поставить новый трос спидометра в сборе. Старый поистрепался - он не только щелкать, но и визжать со временем начнет Smile
Не дефицит, не дорого.
После покупки, перед установкой надо из оболочки вытянуть тросик и хорошо его весь смазать, т.к. продаются сухие.

Поздравляю с новым хобби!


Доброе утро! Спасибо за поздравление! Хобби реальное! ))) Мало было мне моих увлечений, теперь вот еще и жуж )))

Насчет тросика - спросим на рынке, у нас тут есть точка по ЗАЗам. Если не найдем - будем искать в инете. Спасибо за советы!


_________________
Слава Україні!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
anatol.kala4iow



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.07.2013
Повідомлення: 51
Звідки: Каменец-Подольский
Моє авто: заз 968

ПовідомленняДодано: 19 Тра 2018 12:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MashaVetrova насчет превышения 50 кмч не переживайте - нашей полиции нечем мерять скорость . радаров поверенных пока не имеется в наличии !!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Наст.
Сторінка 5 з 18

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group