Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Запчастини до кузова та в салон на 968, 968А, 968М

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Deemkienz



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.06.2017
Повідомлення: 59
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-968

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2024 14:06    Заголовок повідомлення: Запчастини до кузова та в салон на 968, 968А, 968М Відповісти з цитатою


Вітання шановному товариству. Продаю всю кузовщину, що була поступово накопичена в кращі часи за принципом "хай буде", але не знадобилася для вже здійсненого ремонту кузова. В основному нове, на 968-й вухастий або М-ку.
Стан більшості деталей доволі пристойний, метал в нормі, кількість іржі видно на кожному фото, але всюди вона тільки поверхнева. Як зазвичай, є місця з несуттєвими нерівностями від зберігання, які виправляться мінімальною кількістю шпаклівки після встановлення на своє місце.


Крила на 968М (під великі горщики фар). Ціна 400грн. за комплект або окремо по 250грн.



Крила на 968, 968А (під малі горщики фар). Продано.




Задня панель на 968, 968А. Стан трошки не зовсім - через вм’ятину лівіше від першого з п’яти нижніх вентиляційних віконець, ціна 350грн.


Задня панель на 968, 968А. В коричневому ґрунті - продано.



Передня панель на 968, 968А. Багато іржі, потрібна ретельна підготовча обробка, головне - сам метал збережений. Продано.



Двері водія на 968, 968А, 968М з отвором для дзеркала. В сірому ґрунті. Немає в наявності.




Двері пасажира на ранній 968 або 966. Є характерні тримачі під карту, коричневий ґрунт. Немає в наявності.





Залізна кришка-кожух на 968, 968А (в багажнику закриває головні гідроциліндри і рульовий редуктор). Не нова, стан гарний, ціна 200грн.



Поліки під ноги водія і пасажира. Не нові, стан гарний. Ціна 200грн за комплект, обговорюється.



Внутрішні повітроводи в моторний відсік на 968, 968А. Стан - не дуже. Немає в наявності.




За бажання щось придбати - бронь в темі, також відповім тут на будь-які уточнюючі питання, або пишіть в особисті повідомлення, перетелефоную вам або надам свій номер телефону.
Самовивіз у Києві - найкращий варіант, але можу і відправити Новою поштою, або службою Делівері.



Останній раз редагувалося: Deemkienz (26 Лютий 2024 22:13), всього редагувалося 2 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
_Slepa_



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.05.2007
Повідомлення: 901
Звідки: Харків
Моє авто: ЗАЗ 968 1979г.в

ПовідомленняДодано: 20 Лютий 2024 11:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бронь
Крила на 968, 968А
Задня панель на 968, 968А. В коричневому ґрунті
Передня панель на 968, 968А

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 20 Лютий 2024 21:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Двері я б забрав, де вони знаходяться?
Тільки потрібно знайти, хто б до Вінниці підкинув.
Службами доставки не доцільно

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Deemkienz



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.06.2017
Повідомлення: 59
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-968

ПовідомленняДодано: 21 Лютий 2024 00:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


_Slepa_, бронь прийнята.
AlexK, стосовно дверей - перепрошую, що не встиг сьогодні вчасно оновити інформацію по наявності, їх просто забрали на місці.

Внутрішніх повітроводів у моторний відсік та дверей вже немає.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 12:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Що по наявності панелів?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Deemkienz



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.06.2017
Повідомлення: 59
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-968

ПовідомленняДодано: 25 Лютий 2024 01:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо, на даний момент з панелей у продажу залишається тільки задня чорного кольору. На задню коричневу панель, передню панель та крила до вухастого бронь за _Slepa_.
Тобто, в наявності одна задня панель, крила на 968М, поліки під ноги й залізна кришка-кожух в багажник.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group