Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Полная перекидка начинки из одного кузова в другой.

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
thunderrr



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.11.2006
Повідомлення: 313
Звідки: Львов-Киев
Моє авто: ЗАЗ-968 76' 1.3, 70 h.p. water-cooled

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2017 13:38    Заголовок повідомлення: Полная перекидка начинки из одного кузова в другой. Відповісти з цитатою


Всем привед!) Ищу толковых ребят, что возьмуццо перекинуть мотор с кпп, ходовую и тд с одного кузова в другой.
Спасибо заранее за предложенные варианты!


_________________
НЕ МЕШАЙ МАШИНЕ РАБОТАТЬ!
это про мой ЗАЗ
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Bohdan Kiev



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.12.2017
Повідомлення: 0
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 969М

ПовідомленняДодано: 26 Грудень 2017 15:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тоже интересно!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
thunderrr



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.11.2006
Повідомлення: 313
Звідки: Львов-Киев
Моє авто: ЗАЗ-968 76' 1.3, 70 h.p. water-cooled

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2018 13:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шо нихто пару рэ ни хочит заробыть?)

_________________
НЕ МЕШАЙ МАШИНЕ РАБОТАТЬ!
это про мой ЗАЗ
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
3JIO
ГазетныйКупэМафиози


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.01.2013
Повідомлення: 405
Звідки: Киев, Лесной масив
Моє авто: КАМАЗ 1111

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2018 05:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Где аппарат находиться? Могу проводку перекинуть ну и по мелочи помогать
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 11 Січень 2018 02:37    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


в том то и дело что пару ре)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
thunderrr



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.11.2006
Повідомлення: 313
Звідки: Львов-Киев
Моє авто: ЗАЗ-968 76' 1.3, 70 h.p. water-cooled

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2018 00:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


"Пару рэ" - понятие растяжимое))) Предлагайте свои цены)

_________________
НЕ МЕШАЙ МАШИНЕ РАБОТАТЬ!
это про мой ЗАЗ
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2018 03:06    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


1.Якщо перекинути сток в сток методом тупо відкрутити прикрутили то це ≈6тис + гальмівні магістралі під питанням якщо є на іншому кузові то гуд якщо ні то це монтаж нових + матеріали + додаткові роботи якщо такі будуть та буде в них потреба
2.якщо це в звичайний кузов перекидати щось не стандартне то є два шляхи
1) просто прикрутити як було аби трималось і якось працювало це приблизно тисяч ≈8-9 + додаткові матеріали + якщо прийдеться з тим гратись і кататись за запчастинами + якщо якийсь геморой типу радіатора спереду
2) перекинути все з старого кузова в новий, попри це обслужити елементи які потребують цього, грамотно змонтувати проводку та інші не штатні елементи. Тут посуті вже конкретніше треба дивитись говорити і описувати потреби які є та які вилізуть в процесі, відповідно сума буде не меншою чім в попередньому варіанті а явно більшою, тільки різниця полягає ще в тому наскільки грамотно змонтовано було раніше і відповідно скільки часу потрібно затратити щоб це переробити або зробити наново.

Суми приблизні і залежать від багатьох факторів.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2018 19:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


thunderrr писав(ла):
Всем привед!) Ищу толковых ребят, что возьмуццо перекинуть мотор с кпп, ходовую и тд с одного кузова в другой.
Спасибо заранее за предложенные варианты!

Bohdan Kiev писав(ла):
Тоже интересно!

Можу допомогти у вашому питанні, далі у приват для обговорення деталей.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Игорь11



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.01.2018
Повідомлення: 1
Звідки: Харьков
Моє авто: ZAZ Forza

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 28 Січень 2018 23:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ТА я бы вам посоветовал просто-напросто поехать в ближайшые наражы, найти там ребят которые занимаютсмя автомобилями, а такие есть почти в каждом гаражном коперативе и они вам сделают все не дорого и качественно, так как будут набивать себе клиентов. Так что как по мне это лучшая идея тог как все зделать и с экономить дениги.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group