Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Мегаслёт 20-22.07.2018!!!
На сторінку Попер.  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  

Куда едем на ЗАЗ-слёт 2018?
Каменец-Подольский
11%
 11%  [ 9 ]
Ивано-Франковск
56%
 56%  [ 45 ]
Троещина
11%
 11%  [ 9 ]
Я креведко! Буду сидеть дома
20%
 20%  [ 16 ]
Всього проголосувало : 79

Автор Повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2017 13:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Corename Київ-Житомир-Бердичів-Хмільник-Хмельницький-Кам'янець?

Я і у Фрарик і Кам'янець поїду... буду намагатися Smile

П.С. може замутим на осінь якусь поъздку крім Карпат на закриття сезону, в межах області? Щось на зразок Золотої підкови ЗАЗ Козака?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2017 00:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Осенью будут традиционные карпаты.
Можно прокатиться по кругу, если интересно будет

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2017 00:33    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Так як Кобза вже навіть відізвався, підтверджую - були раз у Івано-Франківську на ретро-тусні, було супер!
Щоб не зраджувати традиції, під Івано-Франківськом є чудове озеро, де власник сам змайстрував декілька амфібій, на одній з яких і нас катав.Озеро цілком віддалене від населених пунктів.
З Франківська також близько до всіх карпатських атракцій. Дороги там вже зараз посилено робляться, до наступного року будуть суцільні автобани Very Happy
Звідти можна і на Закарпаття махнути.
І до Львова близько, для тих, хто хоче ще і у Львові туснути Smile


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2017 08:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


мені більш подобається ідея з Камянцем, я там ні разу не був... взагалі треба перелік всіх міст зробити де можливе організування магазльоту, ну і викреслити місця де вже були...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2017 08:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Якшо викреслювати, то в Кам'янці вже було, а у Франіку- НІ
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2017 09:12    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Сотник писав(ла):
Corename Київ-Житомир-Бердичів-Хмільник-Хмельницький-Кам'янець?


В мене вийшло так: Київ - Житомир - Рівне - Дубно - Львів - Тернопіль - Кам’янець - Хмельницький - Вінниця - Бердичів - Житомир - Київ.

Треба було у Вінницю ще заїхати.

В основному дороги ном, дорога від Львова до Тернополь ремонтувалася частково, але їхати можна було.

Я особісто за Кам’янець + Карпати. Може пора голую сувалку причепити? Smile


_________________
Самое опасное на дороге - это полная уверенность в себе и в машине.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2017 09:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Якшо викреслювати, то в Кам'янці вже було, а у Франіку- НІ
в ідеалі булу б круто провести в усіх обласних містах України хоча б раз... крім тимчасово окупованих територій...

_________________
Поганої машини не буває, буває поганий водій!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
zhos



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2009
Повідомлення: 483
Звідки: Белоруссия
Моє авто: ЗАЗ 965, 966, 968М

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2017 17:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сайт Гуцульський Ретро Авто Клюб https://www.facebook.com/profile.php?id=100013833425766&fref=ts
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2017 19:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


S@ilor воно то так, але хто там їх буде організовувати???
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2017 21:49    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


Я так вважаю: якшо зліт організовується десь, значить хтось там є і має бажання зустріти друзів. Само собою друзі голосують і вибирають те місто, де мають бажання бути. І неважливо, чи це вперше, чи ні. Важливо, де ми хочемо бути, без усіляких там рамок і зобов'язань.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2017 22:23    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
...якшо зліт організовується десь, значить хтось там є і має бажання зустріти друзів. Само собою друзі голосують і вибирають те місто, де мають бажання бути. І неважливо, чи це вперше, чи ні...


Именно такой подход правильный!
Сначала должно быть желание пригласить друзей и все для них правильно организовать!


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2017 01:40    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


А может где—то на море?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 23 Серпень 2017 00:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Наприклад, в Маріуполі Very Happy Заодно зробити виїзд до найближчого блокпосту в якості екстріму.
Або на Арабатські стрілці.
Хоча я за Івано-Фоанківськ та Карпати. Озера там є, в якості екстріму зробити рафтінг по Черемошу


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2017 00:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пропозиція з морем ідеальна, просто і геніально. на море всі хочуть. Якшо чесно, то я вже ЗА. На морі саме море вже програма максимум))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2017 02:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вже тільки тому, що ти приїдеш НАРЕШТІ, варто зробити на морі Very Happy
А якщо серйозно, то Зліт - ювілейний, 10-тй, якщо перший був на морі, то і 10-ий, ювілейний, треба зробити на морі. і рідніше Very Happy Стосовно організації, то можна до Паші-революштна попроситись, там і база, і намети можна поставити. щоб тільки знов нашестя комарів не було.
Це я об"єктивно, бо суб"єктивно нам в Карпати набагато ближче


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2017 20:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Какая то нестыуовка, первый в 2009 был
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2017 20:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


всё правильно.загибайте пальчики,и считайте когда будет 10 слёт
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2017 22:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


епта. ни одного не пропустил Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 27 Серпень 2017 00:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Как-то так:
http://www.uz.gov.ua/passengers/station_services_and_facilities/services_in_trains/avto_train/
И на заощаджені кошти, кудись сюди:
http://tourinform.org.ua/ru/goryachie-istochniki-zakarpatya-lechat-dazhe-depressiyu
Так? Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 27 Серпень 2017 01:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Геотермальні басейни Закарпаття - чудовий варіант, якщо Зліт буде в Карпатах. В Берегово є ще й спортивний плавальний басейн, колишня радянська база для спортсменів. Там же є і дешевий готель, в ціну якого входить двохразове відвідування басейну
Хоча кошти на автопоїзді не зекономиш - ми з Оксаню після Зльоту в Харкові їхали автопоздом Київ-Львів. Вийшло 1700 грн, адже крім ваги Запорожця, треба ще купити квитки для пасажирів. Ціна бензину вийшла би десь 1000грн. Та й квитки не так просто купити, щзе й треба бути на 2 години перед відЇздом,а навіть за три години, бо за три години знімаєьбся бронь з пасажирських квитків


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Наст.
Сторінка 2 з 16

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group