Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Мегаслёт 20-22.07.2018!!!
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  

Куда едем на ЗАЗ-слёт 2018?
Каменец-Подольский
11%
 11%  [ 9 ]
Ивано-Франковск
56%
 56%  [ 45 ]
Троещина
11%
 11%  [ 9 ]
Я креведко! Буду сидеть дома
20%
 20%  [ 16 ]
Всього проголосувало : 79

Автор Повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 05 Березень 2018 21:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Перед тим як говорити про автопотяг з Ужгорода треба подзвонити на залізницю та спитати чи можлива там загрузка!

Толік, Генка є якісь вже у Вас варіанти подій і гулянь?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 07 Березень 2018 14:45    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


bedryk писав(ла):
Пропоную після Франківська проїхатись Закарпаттям, поплавати в Береговому в термальному басейні, ...., відпочити в мене в Головецьку (біля Тухольки Сколівський р-н)


По-моему, это самое дельное предложение, что касается афтерпати! Только мы гости шумные! Да и всю траву вытопчем)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2018 20:20    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Ну то й витопчете Very Happy Нова виросте.
Здається, треба Кобзу штуркнути, а то він щось заснув Laughing Він до нас не їздить, і тому не знає наших порядків. А ми народ дисциплінований, і як тільки будуть пропозиції по озеру і спальні можливості, зразу почнемо реєструватися. А в мене таке враження, що Гєнек чекає, поки ми зареєструємось. хто би то до нього подзвонив?


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2018 23:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Что там по мегаслету? Тишина?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2018 23:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В процесе Rolling Eyes

_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 27 Березень 2018 21:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вже не дочекаюсь))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
den-mehanik



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.05.2010
Повідомлення: 891
Звідки: запорожье
Моє авто: ЗАЗ 968м,965А

ПовідомленняДодано: 29 Березень 2018 07:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добрый день всем!!!
Я проголосовал за Ивано-Франковск- ни когда не был- хочу поехать, если не кто не против, теперь бы еще попутку найти, ну то не главное, если шо поездом доеду.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 29 Березень 2018 07:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а що на рахунок афтепаті? може поїдемо в Зелене (Шибене), там де були восени?) 134 км від Франіка (3,5 год) по гуглу
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 29 Березень 2018 10:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нас туда больше не пустят ))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 29 Березень 2018 19:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


S@ilor писав(ла):
а що на рахунок афтепаті? може поїдемо в Зелене (Шибене), там де були восени?) 134 км від Франіка (3,5 год) по гуглу


було б круто!
там за шлагбаумом, як їхати до Піп Івана, купа полян із бесідками та місцями під палатку (поряд в селі можна і хату знайти, для тих хто не хоче палатки), вогнище, річка з боку, магаз не далеко. аби домовитись із лісником, щоб пустили там постояти днів 4-5!


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 01 Квітень 2018 00:06    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Хіба цікаво їздити в одне і те саме місцее? На афтепаті Оксана запросила всіх до себе в Головеьцько - чудове гірське село під знаменитою горою Маківка, де загинули наші хлопці під час Першої світової в бою з більшовиками. Туди можна виїхати Запорожцями і зробити фото з нещодавно збудованим меморіалом. Проживання в дерев"яній хаті, в стодолі на сіні та на приватній ділянці в наметах - безкоштовно (благодійні внески вітаються). Поруч річечка, на подвір"ї баня, в селі є магазин і бар. Продукти возять також приватні машини. До Сколе 20 км, до Славська 15, можна домовитись з місцевими за додаткову плату на олдтаймерській вантажівочці за доїзд до кріселького підйомника та за підйом індивідуальний на найстаріший гірськолижний курорт України гору Тростян.

_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
bedryk
Гість







ПовідомленняДодано: 01 Квітень 2018 00:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


прийшов новий пароль, До Іриски коментаря додаю фото
Повернутися до початку
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 01 Квітень 2018 10:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Люкс на двоих бронь! Very Happy

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
bedryk
Гість







ПовідомленняДодано: 01 Квітень 2018 14:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


заявка від Lanc прийнята Very Happy
Повернутися до початку
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 03 Квітень 2018 11:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Отличное предложение! Хорошее место!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
xvatko



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.10.2014
Повідомлення: 190
Звідки: Украина, Киевская, Бровары
Моє авто: ЗАЗ-968МД (94г, юбиляр)

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2018 07:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Всем приветы с наступающей пасхой) франковск голосую, если получится, поучавствую правда не факт что на жуже, профилактику делать нужно,

600-650км в одну сторону заманчиво))

Увы расход бешеный, при том что карб новый стоит...похоже 92й уже не бензин, а натурально бодяженный спирт

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2018 23:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


После франка есть планы поехать в Польшу, может кто поддержит ?
Кто из Харькова едет на слет?
После 15 апреля буду готовиться.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2018 21:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Інформація по автопоїзду (треба тільки все врахувати, але може і так вийде дешевше, ніж самому пиляти):
ВАГОНОМ-АВТОМОБІЛЕВОЗОМ

Пропонуємо скористатися послугою по перевезенню автомобіля вагонами – автомобілевозами , які курсують в напрямку: станції Львів – по 5 дням тижня, відправленням зі станції Київ – Пасажирський о 20 год.12 хв.; станції Дніпропетровськ – по 3, 5, 7 дням тижня, відправленням зі станції Київ – Пасажирський о 23 год.00 хв.; станції Ужгород – по 3,5 дням тижня відправлення зі станції Київ-Пасажирський о 18 год. 34 хв.

При оформленні автомобіля до перевезення вагоном – автомобілевозом відправнику необхідно при собі мати його технічний паспорт ( та копію технічного. паспорту ).

Вартість перевезення автомобіля ( висота не повинна перевищувати175 см) за 1т. складає: до станції Львів - 450 грн. 00 коп., до станції Дніпропетровськ - 385 грн. 20 коп., до станції Ужгород – 553 грн. 20 коп.

Речі, що здаються відправником до перевезення у машині, оформляються як вантажобагаж при здачі автомобіля (згідно п. 30.09. «Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України») і їх вартість за10 кг. при оголошеній цінності 10 грн. становить: до станції Львів – 9 грн.29коп., до станції Дніпропетровськ – 7 грн.95 коп.

Вартість оформлення перевізного документа становить: 16,00 грн., вартість за прийом та завантаження 1-го автомобіля в вагон – автомобілевоз становить: 300 грн.

Вартість видачі та вивантаження автомобіля з вагону – автомобілевозу становить: 130,00 грн.

Автомобіль до місця завантаження повинен бути доставлений не пізніше 18:00, яке знаходиться на 32 колії Приміського вокзалу станції Київ – Пасажирський за адресою: м. Київ – 01032 пл. Вокзальна 1.

Попереднє оформлення автомобіля як туди так і зворотно проводиться не більше ніж за 45 діб, та не менше доби до відправлення поїзда та становить: 65 грн., а вартість зберігання автомобіля на площадці (за добу) становить: 65 грн.

Отримати більш детальну інформацію про правила перевезення автомобіля вагоном – автомобілевозом , періодичність курсування вагону – автомобілевозу , вартість перевезення можна по тел. (044) 465-20-55 чи особисто звернувшись в касу, яка знаходиться на 32 колії приміського вокзалу станції Київ – Пасажирський за адресою: м. Київ – 01032 Вокзальна пл., 1.

Режим роботи каси : з 7:30 до 19:30 (щоденно)

обідня перерва з 12:00 до 13:00


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 19 Квітень 2018 10:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тобто 450 грн. за жуж у Львів + квиток на себе? чи ще + 450 за завантаження/вивантаження? тобто 900 грн + квиток на себе... те саме виходить, але ресурс зберігається... і втоми від дороги не буде
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 19 Квітень 2018 22:29    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


Одному мені здається шо автопотяг це якась хрєнь??
А як же дорога, пригоди, колона....

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Наст.
Сторінка 8 з 16

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group