Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Клуб и взносы
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 13 Лютий 2017 13:17    Заголовок повідомлення: Клуб и взносы поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Усім форумчана добрий день! Останнім часом у нашому клубі проходять деякі зміни, а саме:
1. На першій зустрічі в 2017 році було задовільнено прохання президента клубу Напалма (Миколи Казакова) про звільнення з посади. Президентом було обрано Мішу ЗАЗіка (Михайла Шолома), а віце-президентом - Ланца (Кирилла Ланцова).
2. На першому зібранні нового керівництва було проговорено програму розвитку клубу. Одним із основних напрямків на старті визначено оновлення теми клубних внесків. Зібрані кошти будуть направлятись на виготовлення футболок, номерних рамок, наклейок і іншої рекламної продукції. Сума місячного внеску з січня 2017 року становитиме 50 грн. з особи. На сьогодні клубним касиром є Вован. Умови і рахунок для перерахування коштів прошу в студію.

Вован писав(ла):
Карточка для взносов 4149 4393 9541 4604 Сичкарь В.А
После оплаты отписываться здесь или в личку.


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 13 Лютий 2017 15:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Додатково. Клубні, які сплачують внески будуть мати доступ в адміністративно-фінансовий розділ, де будуть прийматись рішення щодо використання зібраних коштів. Ті, хто сплатить внески, буде мати право на придбання виготовлених виробів за собівартістю. Як говорив класик: "Піво для члєнов профсоюза безплатно!" Laughing

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 13 Лютий 2017 17:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Прошу высказываться тем, кто не понимает зачем это нужно.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 13 Лютий 2017 20:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


треба ще над мотивацією покумекати

_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 13 Лютий 2017 23:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Олег тогда надо вступление в клуб делать, с какими нибудь знаками отличия, как в страйкболе нашивки.

50грн это ежемесячный взнос?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 03:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Будет. По возможности не только будет анкета участника, но и интересная плюшка если будешь платить членские взносы. 50 грн. Ежемесячно.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 08:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та хз шо додати. Все норм,я згоден. Ідей поки нема..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 10:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я погоджуюсь з вищесказаним, було б непогано збиратися в визначену дату - щомісячно, як нарада чи засідання "центрального" клубу, та узгоджувати різні основні столичні клубні питання повноцінним голосуванням, щоб право голосу мали ті хто реально скидує по 50 грн. в казну клубу... ну і звісно було би мегакруто мати свої клубні косухи з нашивками, хто шо і по чому...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 12:19    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


S@ilor немного не соглашусь со столичными вопросами, в клубе есть люди которые очень далеко от сталицы. Их интересы тоже надо учитывать.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 12:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Моряк, ты сначала определись: будешь продавать свою машину или нет!
А уже потом косухи, право голоса...Просто подумай, я без наездов.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 12:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


C_asper писав(ла):
S@ilor немного не соглашусь со столичными вопросами, в клубе есть люди которые очень далеко от сталицы. Их интересы тоже надо учитывать.
я не говорил что не нужно учитывать интересы других соклубников... для этого есть этот форум, я имел в виду что должны быть столичные клубни с правом голоса для реального голосования, так как это киевский ЗАЗклуб, которые скидывают деньги в общак... что бы не было никаких изменений без голоса последних...

_________________
Поганої машини не буває, буває поганий водій!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 12:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 писав(ла):
Моряк, ты сначала определись: будешь продавать свою машину или нет!
А уже потом косухи, право голоса...Просто подумай, я без наездов.
хотел бы, продал бы давно или не возвращался после двух мыльниц к горби... не делай конфликт на ровном месте... так о чем думать, о балке? или ты исключаешь мое право голоса?

_________________
Поганої машини не буває, буває поганий водій!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 12:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я бы хотел не нашивки, (точнее помимо нашивок иметь "документ")
К примеру пластиковую карту, может Сотник может такую изготовить..на ней лазером выбить данные владельца карты, его должность в клубе, и тд и ессесена лэйбу клуба туда втулить красиво. Или может у кого есть другие идеи
А нашивки это круто, именно нашивки, давно косуху себе хотел)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 15:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


C_asper писав(ла):
Олег тогда надо вступление в клуб делать, с какими нибудь знаками отличия, как в страйкболе нашивки.

50грн это ежемесячный взнос?

Якщо ти відкриєшь клубну сторінку, то там е заява и інші атрибути членів клубу. Просто треба актуалізувати ці документи


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 17:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


S@ilor это не киевский а украинский клуб, но мысля понятна.
Олег я знаю что на титульной есть и анкета и заявление, но ведь ими никто не пользуется, и не от кого их не требуют.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 17:15    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Підтримую Каспера. Я тоже буду скидатися на клуб. Але з Житомира.. клубні вони не по прописці, а по душі!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 17:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


C_asper писав(ла):
S@ilor это не киевский а украинский клуб, но мысля понятна.
Олег я знаю что на титульной есть и анкета и заявление, но ведь ими никто не пользуется, и не от кого их не требуют.

понятно что не российский, но винницкий, одесский или львовский есть же... "Сыны анархии" посмотри Laughing


_________________
Поганої машини не буває, буває поганий водій!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 21:54    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Proffesor писав(ла):
.. клубні вони не по прописці, а по душі!


Легализация убивает порывы души. Лидеры в любом статусе лидеры. Не вижу реального преимущества в регистрации.
И мне нравится анархичность нашего клуба. Может в этом фишка.

Да, я за взносы или пожертвования, я буду платить нерегулярно. Embarassed

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
zazment



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.03.2009
Повідомлення: 320
Звідки: Одесса-Мама

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 22:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не сказал бы, что одесский клуб "есть".

И я так и не понял на что будут тратиться деньги. На хостинг вроде и так успешно собирается. Что еще?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2017 23:10    Заголовок повідомлення: поддержали 6 человек Відповісти з цитатою


Для начала на закупку футболок, рамок, наклеек, флагов....
В дальнейшем на улучшение форума, клубных мего-встреч, оплату на все расходы связанные с регистрацией нашего клуба.
С регистрацией мы можем уже рассчитывать на спонсорство. Я не думаю, что найдется тут человек, который не хотел бы поехать на своей машине на мероприятие, мего слет, фест, выставку и при этом эму оплатили б бензин.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
Сторінка 1 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group