Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Пропуски запалення. способи вирішення.

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 25 Жовтень 2016 12:01    Заголовок повідомлення: Пропуски запалення. способи вирішення. Відповісти з цитатою


Власне є така проблема, виникла після заміни кілець і відповідно розборки двигуна. До слова свічки нові, точно хороші і всі робочі, дроти тесла теж нові і робочі, комутатор новий ВТН(заміна на інші нічого не міняла), датчик хола новий, бігунок теж новий, кришка рідна але їй нічого не бракує. Власне все гуд але попри то іскра слаба з частковими прострілами хорошої (дивились по якомусь прибору який замість свічі вкручується.) до слова суміш правиьна навіть трохи бідна, через чуть нижчий рівень, свічки показують що все гуд. АЛЕ на хллостих машина троїть-двоїть а на вищих обертах ніби все вирішується і вона їде, але динаміки нема такої як раніше. Тобто вона і 130км/год йшла і обгони бере, але в порівнянні з іншим наконтактному то цей взагалі не їде.

Висловлюйте свої думки і пропозиції, бо я не знаю що робтти вже.


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 25 Жовтень 2016 14:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Заміряй компресію і буде ясно чому троїть
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 25 Жовтень 2016 16:01    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Який комутатор стоїть(виробник)?
Можливо всередині щось погано контаче(або після комутатора, бо імпульси йдуть), то й іскра така-сяка.
Дивичь клеми на проводах, від комутатора до катушки, та до комутатора від "замка запалення", можливо погано обжаті. Заміни, на пробу, катушку запалення, може в ній глюки.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 25 Жовтень 2016 21:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego до того ніяк руки не доходять але зроблю.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 25 Жовтень 2016 22:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk комутатор ВТН, той кращий з тих шо вони роблять. Міняв на російський та ше один неясний, результат такий самий. Катушку міняв також, з нею все гуд. Дроти всф перевірені, клеми почищені і піджаті. Єдине що хотів поміняти жгут від комутатора до розподілюача ще, але не було 01ших були 09 а я лишніх дротів не хотів
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 26 Жовтень 2016 09:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Попробуй зажигание подкоректировать на слух (а не по прибору)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 26 Жовтень 2016 13:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Як на мене, треба перевіряти у тому, що робилося, а робилася заміна кілець.
Що могло бути - кільця не за розміром, десь зачеп чи нагар - от і залипли. Тому і тільки на високих обертах нормально працює
Ще може бути перекос або недотяг головки, нагар на клапанах, зазори впускного колектору

тим паче, що усі зіставні частини запалювання міняв

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Компромисс



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.04.2009
Повідомлення: 1669
Звідки: Днепропетровская обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М, Sens 1.3

ПовідомленняДодано: 26 Жовтень 2016 23:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба писав(ла):
Попробуй зажигание подкоректировать на слух (а не по прибору)

Вот тоже - когда по меткам, то и холостого толком нет, и динамика никакая. Совет поддерживаю.


_________________
Если дела идут хорошо, значит вы чего-то не заметили...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 26 Жовтень 2016 23:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Запалення не по прибору а по динаміці їзди регулювалось і по ознаках пізнє/раннє.

Юр, з кільцями навряд проблема є. Але певно треба перевірити компресію, потім зазори клапанів. Загалом мотор працює добре, рормальний розхід, чистий карб, свічки, моторна олива післ 5тис.км.

На днях може буду мати час то поїду і гляну до того.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Компромисс



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.04.2009
Повідомлення: 1669
Звідки: Днепропетровская обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М, Sens 1.3

ПовідомленняДодано: 26 Жовтень 2016 23:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
Запалення не по прибору а по динаміці їзди регулювалось і по ознаках пізнє/раннє.

Когда писал, практически был уверен, что зря - для "старого зубра" это азбука...


_________________
Если дела идут хорошо, значит вы чего-то не заметили...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2016 15:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Компромисс я і правда виставляю все по мітках, але з бсз це не варіант
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2016 22:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А трамблер не разбитый? Может люфт на валу большой? Еще свечи не мешало на стенде под давлением проверить,и компрессию померять
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2016 23:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо вилікував мршинку, чи ні!?
Спробуй подключити замість трамбльору "АЗ-1"(Аварійне Запалення), та на центральний провід котушки кинь свічку, якщо все гаразд, то або центральній контакт в кришці трамбльора, або ДХ, або десь надламані дроти. Може ще глючити от поганої "маси".

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2016 23:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чесно кажучи не мав часу і нічогісінько не робив. Загалом останній раз як їздив то глючило тільки раз. Але компресію і клапани ще перевірю з всім іншим все добре.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
bara



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.09.2013
Повідомлення: 153
Звідки: Кривой Рог
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2016 17:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тот прибор,что вкручивали вместо свечи-показывает не работу зажигания,а используется для настройки карбюратора по цвету пламени в цилиндре.Для проверки искры во время работы используют другие.Есть с газоразрядными лампочками на каждую свечу+центральный провод.Можно стробтоскобом на каждую свечу по очереди.Но я не думаю что это зажигание.Тот прибор что Вы вставляли вместо свечи показывает что в цилиндре не происходит вспышка.То есть на лицо что то со смесью.Если менялись только кольца-может быть выработка в цилиндре.Может где то подсос воздуха.У меня после замены поршневой такая же херня была.Разборка показала что у паука подогнуты ухи крепления к головкам.После правки и замены прокладок на более толстые все прошло.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2016 18:48    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


bara, я знакомому у Москвича болячку похожую искал(то заводится, то нет, то троит, то двоит), оказалось "уголек) плохо контачил и были пропуски зажигания(замена "уголька" с пружинкой решила проблему).
Надо сначала смотреть то, что требует минимального вмешательства, а то "пол мотора" разберешь, а окажется "тряпка в воздухаче" Smile .

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
bara



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.09.2013
Повідомлення: 153
Звідки: Кривой Рог
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 28 Листопад 2016 20:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk Но оже указал что крышка трамблера нормальная.А так причина может быть любая-от рассыпавшегося подшипника трамблера до залегания колец и прогара клапана.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group