Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
мегаслёт 2017
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  

переносим даты слёта с 14-16 на 21-23?
переносим
82%
 82%  [ 24 ]
оставляем
17%
 17%  [ 5 ]
Всього проголосувало : 29

Автор Повідомлення
@rtyom
Племенной Зазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 05.05.2006
Повідомлення: 2558
Звідки: Россия,Владимир

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2016 16:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я не против за перенос
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2016 22:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar писав(ла):
ну КАЖЕТСЯ "Зіркове ралі",хотя лучше подождать публикации календаря,тогда точно скажу.

http://retrograd.org/izvestiya/ukraina/calendar2017
И смотрим на даты


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
zhos



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2009
Повідомлення: 483
Звідки: Белоруссия
Моє авто: ЗАЗ 965, 966, 968М

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2016 22:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


[quote="iryska"]А може все-таки 21-22-23? А то мене чоловік з хати вижене, як я щоразу на Мега-зустріч на місяць їду. ми ж ініоли не святкуємо день народження до дати, завжди ПІСЛЯ.
Стосовно нецікавої дороги - кожен робить свою дорогу цікавою сам. Ми з Оксаною ніколи не мчимо з точки А в точку Б, завжди подорожуємо туристично. Маршрут ще остаточно не склали, як тільки складемо і комусь буде цікаво - приєднуйтесь!.[/quote
]Поддерживаю. Нехер зря бензин палить. Заедем в Полтаву на пельмени к Сотнику.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2016 22:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну вот,всё правильно я запомнил.поэтому просят перенос.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
zhos



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2009
Повідомлення: 483
Звідки: Белоруссия
Моє авто: ЗАЗ 965, 966, 968М

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2016 22:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar писав(ла):
итак,по результатам олдкарса я пообщался в нужными людьми.был составлен календарь ретромероприятий на 2017 год.по факту могу сказать что мы очень забавно выбрали город-так совпало что в 2017 в Харькове самое большое кол-во мероприятий-9,включая наше.
есть проблема-на 13-16 июля в Украине будет проходить другое крупное ретро мероприятие...
после этого как вы думаете,стоит пойти на встречу и сместить дату на неделю?я думаю стоит.

Я за. Поддерживаю. Возьму отпуск, пошью костюм с отливом и на 2 недели в Харьков.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 04 Жовтень 2016 10:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я була з самого початку "ЗА" Smile І це чудово, що ми ввійдемо в загальний календар.
І, що найкраще, екскурсія на ХМЗ Very Happy
І відношення до нас, а це означає і в принципі до "Запорожців", з боку міських, обласних та приватних структур буде зовсім інакше.


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 04 Жовтень 2016 12:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


І вареники з галушками у Полтаві))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 04 Жовтень 2016 16:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


добавил голую совалку,прошу отдаться
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 04 Жовтень 2016 17:55    Заголовок повідомлення: поддержали 5 человек Відповісти з цитатою


добавь кнопку "все равно", мне вот все равно а проголосовать хочеться)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 05 Жовтень 2016 13:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а смысл?это "всё равно" будет причислено к "за".поэтому "за" и нажимай сразу))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2016 23:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вареники з галушками в Полтаві вже включені в програму. Ще хочу в Обухів, щоб поповнити свій музей знаменитою керамікою. Відвідинами Петриківки в цьому році страшенно задоволена. В Вільняньську, де мені малювали машину, подарували старовинну прялку, стоїть на почесному місці в мене в музеї. А Харків - це Слобожанщина, так що буду шукати щось цікаве до музею.

_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 07 Жовтень 2016 21:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не знаю, чи харків"яни вже в курсі, а я вже отримала персональне запрошення Very Happy - 25 липня виповнюється 330 років як в селищі Коломак на Харківщині на Козацькій Раді Івана Мазепу було обрано Гетьманом України. З цієї нагоди планується багато заходів з 25 по 28 липня. Це наукова конфернеція, відкриття пам"ятника Гетьману Мазепі, постановка опери "Іван мазепа" на відкритому майданчику Коломаку та в Харківському національному академічному театрі опери та балету, показ документальних фільмів, тощо.
Це, звичайно, не День металурга в Запоріжжі (а хтось його відчув взагалі? - а нас так ним лякали Very Happy ).
Може ми хочемо Запорожцями якусь акцію зробити? Або хоч невеличкий автопробіг? Хоч це ніби і не всім по дорозі додому


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
maks-mt



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.07.2010
Повідомлення: 511
Звідки: Харьков,коротыч
Моє авто: ЗАЗ-965 Яшка,ЗАЗ-968А Ласточк

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2016 17:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


во мля у меня в 5 ти км от Коломака дачу спи.....украли вобщем))) (и слава богу) но от Харькова туда тулить в край не интересно когда я там был последний раз дороги были .............вобщем небыло
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 04 Листопад 2016 23:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так от з нагоди такої чудової події дорогу і зроблять Smile В нас вже ж все роблять під подію. Пощастило Коломаку, хоча...він певно сам придумав це святкування, бо йому дорогу не хотіли робити Very Happy

_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Сторінка 7 з 7

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group