Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
мегаслёт 2017
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  

переносим даты слёта с 14-16 на 21-23?
переносим
82%
 82%  [ 24 ]
оставляем
17%
 17%  [ 5 ]
Всього проголосувало : 29

Автор Повідомлення
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 12 Вересень 2016 23:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так вот именно этого ответа все и ждут
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
mamay



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2012
Повідомлення: 715
Звідки: Украина, Харьков ХТЗ
Моє авто: ЗАЗ 965

ПовідомленняДодано: 12 Вересень 2016 23:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну ребята я на себя (организацию) такую ответственность не могу взять а помочь всегда рад.
Не когда просто не участвовал в таких мероприятиях.


_________________
067-672-29-50 Александр
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 12 Вересень 2016 23:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ребята, привет! Честно говоря до сегодня был не в курсе данного обсуждения. Embarassed Просто давно на форуме не был. Спасибо Олегу - позвонил и напомнил и formatу - напомнил в письменном виде (договорились наверное Wink ). Я честно говоря и не ожидал, что обсуждение уже началось (думал - "долгими зимними вечерами..."). Rolling Eyes
Что касается "посадить печень" ((С) Casper) - c хорошими людьми всегда пожалуйста... Very Happy Но сделать это надо так, чтоб ее потом не было жалко. Wink А вот по поводу "в Харькове нечего смотреть" (не буду тыкать пальцем в автора утверждения) - позволю себе не согласиться.
Давайте высказывать, что именно интересно - скажем архитектура и история, техника, искусство (можно сходить в оперный театр и там в буфете "посадить печень" Twisted Evil ), рок-н-ролл... чем там еще развлекаются джентльмены - стриптиз, легкие наркотики, конная охота на лис, гольф...
Если серьезно, то говорите, что интересно и будем пытаться организовать.
Скажем, в Харькове много действительно интересной архитектуры (и это вовсе не каскад с зеркальной струей Very Happy ).
Что касается жилья в красивом месте, то это и в самом деле около 50км. Байк-слеты там проводят регулярно и желающие ездят колонной в Харьков (и даже возвращаются обратно Very Happy ). Там красиво, большое водохранилище и сосновый лес. Если есть желание выложить из машин слово на самой большой площади Европы - то в колонну и своим ходом, если просто экскурсия, то можно и автобусом. Есть базы и поближе к городу и даже в городе, но там не так красиво.
Завтра переговорю с DEnом по этому поводу, а вы высказывайте пожелания, по поводу "что такое - интересно и весело".

А может все таки не усложнять и тупо "посадить печень".... Привет!
Хотя, если в Харькове не интересно, можем это сделать в Житомире - у них горилка хорошая...



Останній раз редагувалося: SIMON (13 Вересень 2016 00:28), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 00:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar писав(ла):
уже,уже.через месяц надо вносить наше мероприятие в список автодвижений Украины на 2017 год.


А что даст это "внесение" - выделят правительственный грант на достойное проведение мероприятия? Shocked

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 03:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну якшо в Харкові нема шо подивитись то в Житомирі ще менше можна побачити. Але собі різні наброски робили,але ще все залежить від того куди пустять нас усіх на екскурсію.Т ому якщо з походами на екскурсіїї буде туго то мало кому сподобається проїхати 600 км і ніц не побачити,але якщо народ захоче то шось придумаємо,але в Житомирі ліпше проводити алкобаню перед зльотом,норм так виходить,якщо така традиція зайде то в наступному році спробуємо окрім бані ще щось цікавеньке добавити в рограму,по місцевості і по проживанню є 2 варіанти: турбаза де у нас і байкери тусуються,або та місцина з озером де була алкобаня. Тому пяна колона буде теж.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 07:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пьяный Харьков, так пьяный Харьков. Если за 50 км ох..нное место, то там и тусим!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 07:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


что касается посмотреть, то мое утверждение исходило быстрее от долго там прибывания. 6 лет учебы дают о себе знать.

а что на счет компании, так с хорошей компанией и в поле будет весело Smile

а вообще Харьков, значит Харьков.

Единственное, 50 км. по моему далековато

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 08:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цитата "В зеленій зоні Харкова, розташовані численні бази відпочинку, дитячі табори, спеціалізовані здравниці й просто улюблені місця відпочинку харків'ян і мешканців області."
Всі мої харківські знайомі їздять відпочивати на озера в околицях. Навіть якщо пропозиція від Саймона з Деном була зроблена в алкогольній ейфорії, то хай все-таки за свої слова відповідають Very Happy
І, зрештою, зі Львова до Верещиці також було 40 км, а зовсім не 20. В місто виїжджаємо все одно тільки один раз.
Найбільша площа в Європі з Запорожцями - ідея хороша. Особливо після найдовшої вулиці в Запоріжжі Smile Якби вдалось потрапити на завод ім. Малишева, було би взагалі супер.


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 09:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


при нынешней обстановке на военный танковый завод могут и не пустить
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 10:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Як що є бажання подивитися щось технічне, я вважаю, що цікааіше буде музей Південноі залізниці.
Стосовно бази блище до міста - будемо з'ясовувати. З DEnом ще не зв'язався - мабуть зайнятий на роботі, бо на телефон не відпоаідає... Спробую ще ввечері, або напишу.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 11:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да я ради экскурсии на танковый даже взял бы справку о несудимости Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 11:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пустите! Я тоже хочу!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 12:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вы же взрослые люди! Экскурсия на военный завод компании слегка веселых людей в количестве 100-150 человек? Стыд Даже имея связи, думаю это не реально.

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 16:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


DEn будет в понедельник - начнем обсуждать подготовку. А пока предлагайте чего бы хотелось.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 17:04    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


База отдыха с водоемом (в идеале), с номерами и возможность ставить палатки +душ и туалет для палаточников.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 19:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


База отдыха им. Соича в этом году было палатка 40грн. сутки номера от 200, не знаю как сейчас раньше летом или осенью был день открытых дверей на Малышева, сейчас нужно узнавать,
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 13 Вересень 2016 20:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хлопаки хто з організаторів напишіть номер телефону, бо є свояк в Харкові який хоче допомогти з організацією
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 14 Вересень 2016 02:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да,музеи с техноуклоном очень интересны.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 14 Вересень 2016 07:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


И да, мне очень интересна история, поэтому исторический уклон интересен. Как в Киеве было в 11, например.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 14 Вересень 2016 12:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ми в Степку познайомились з харків"янами, вже тоді стояло питання Харкова, ми їх і попитали про озера. Вони рекомендували Песочин озеро2, та Безлюдовка. Воно не годиться?
Стосовно заводу ім Малишева чудова ідея, сама пошукаю знайомих, які зможуть допомогти.
І музей залізниці також цікавить. А чи є якийсь етнографічний музей, чи Музей Слобожанщини під відкритим небом?


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наст.
Сторінка 4 з 7

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group