Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Сварка автомобиля

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
bara



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.09.2013
Повідомлення: 153
Звідки: Кривой Рог
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 20:24    Заголовок повідомлення: Сварка автомобиля Відповісти з цитатою


Начал варить кузов.Пороги родные не нашел.Подгоняю вазовские.Фото в галерее.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 04 Серпень 2020 13:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


lolabolya писав(ла):
А чем вы варите кузов? Я вот думаю подойдет ли мой аппарат такой spam Подскажите если не сложно.


Лайно.

Обирайте https://jasic.ua/ зроблю знижку приємну Smile


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 04 Серпень 2020 17:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Полуавтомат от какой цены начинаеться??
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 05 Серпень 2020 09:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


petertuning писав(ла):
Полуавтомат от какой цены начинаеться??


WELDING DRAGON MIG-200S, ціна 6400грн роздрібна
JASIC MIG-180 (N240) - 8400грн роздрібна

Також є маски, рукавиці, витратні матеріали, дріт, прутки і т.д. Ми імпортери, тому ціни можуть бути у два-три рази нижче ніж у магазинах і базарах.

Від роздрібної ціни є знижки для одноклубників (наявність гаражу обов'язкова) Smile

Дані апарати дещо дорожче за представлений на ринку ширпотреб, але не будуть перегріватися через 1 хвилину роботи, є захист тепловий і по струму, надійна подача дроту, стабільна дуга, великий запас потужності, міцності та надійності. Вихідний зварювальний струм відповідає паспортному (200А та 180А відповідно).
Собі взяв WELDING DRAGON MIG-200S, оскільки приймав участь у його розробці та ціну.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
gashgreg



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.05.2014
Повідомлення: 72
Звідки: Украина, Черкассы
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 05 Серпень 2020 13:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Наче Дніпро вже й не таке гівно, але в два рази дорожче за абсолютно аналогічний товар, той же Grand наприклад чи інший
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 05 Серпень 2020 15:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


gashgreg писав(ла):
Наче Дніпро вже й не таке гівно, але в два рази дорожче за абсолютно аналогічний товар, той же Grand наприклад чи інший


Поваріть різним інструментом і відчуєте різницю. Присрати паркан вистачить, на інші роботи ні.
Дніпро-М виробляється не в Україні, сподіваюся, більшість про це знає. В них апарати як сірникова коробка і написано що там 250 ампер, це типу смішно.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
gashgreg



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.05.2014
Повідомлення: 72
Звідки: Украина, Черкассы
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 05 Серпень 2020 20:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник Повністю з тобою згодний
Навіть майстри кажуть що Дніпро по зварювальникам в топі по поверненню техніки на ремонт

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
voger



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.08.2020
Повідомлення: 6
Звідки: Киев
Моє авто: ваз 2107

ПовідомленняДодано: 11 Вересень 2020 12:11    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Интересно, как раз думал про Днипро-М, вроде слышал что норм. Про Grand кстати вообще не слышал. А что еще можете подсказать из такого ценового сегмента?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 15 Вересень 2020 12:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Джасік бери)) Ну ще Хугонг непогані. Але я працюю на Джасік, тому топлю за Джасік))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group