Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Необхідна реальна допомога для 14 бригади
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Допомога захисникам України
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 16 Лютий 2015 21:02    Заголовок повідомлення: Необхідна реальна допомога для 14 бригади поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Це пост від Федота з Луцька:
Шановні ЗАЗоводи. Звертаюся до Вас по допомогу. 14-та (колишня 51-ша) бригада, а точніше один з її підрозділів стикнувся з проблемою - на, майже, 200 чоловік особового складу, приписана ЄДИНА карета "швидкої" на базі УАЗ - таблєтка/буханка. Але навіть засобом для пересування воно була лише колись. Стан її оцінюється як металобрухт на 80%. Не працює двигун, передній міст, роздатка. Відсутні гальма і зчеплення. КПП перевірити просто не вийшло, бо попри всі мої намагання, авто не заводиться. Кузов практично "мертвий". На даний момент авто в мене в боксі, розбирається для "дефектування". Чим далі я то роблю, тим більше накочується "журбинка". Вкладання фінансів, за попередньою оцінкою, колосальні. В голові вже виникає варіант купівлі просто справного автомобіля і передачі його підрозділу. На жаль - все впирається у фінанси та строки.
ПриватБанк
4149 4978 1292 5354 Сулім Федір Вячеславович. Бажано з поміткою "медичка".
Про кошти, які надійшли буду відписуватися раз в тиждень. Про витрати, якщо не вдасться зібрати всю сумму для купівлі іншого авто, на запчастини або інші потреби - відписуватимуся окремо, з фотосесіями. Якщо кошти будуть використані на якісь нагальні потреби бійцям з АТО - повідомлятиму окремо.
"Перша" наша робота - підготовка легкого броньованого авто для перевезення вантажів з точки розвантаження до блок-постів і взагалі потрібних місць.
База - Мазда Б-клас, пікап, 2.2 дизель, повний привід.
Крім поточних ремонтних робіт було нарощено багажне відділення, верхнє багажне відділення, підніжки, каркас, заброньовано відсік двигуна, двері та зроблено фронтальний захист на кнопці аварійного опускання. Бронювалося фінською бронеплитою RAMOR 500. Тестові випробовування прямо в мене на території дали результат: 7.62х39 з 10-ти метрів лишає лише подряпини. Поїхала на Айдар.

PS Від себе прошу всіх небайдужих долучитись до цієї важливої справи. Розумію, що зараз у багатьох скрутні часи, але ХТО, ЯК НЕ МИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!


Останній раз редагувалося: Олег (18 Лютий 2015 20:56), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Fedot



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.02.2008
Повідомлення: 45
Звідки: Луцьк

ПовідомленняДодано: 16 Лютий 2015 23:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую, Олег. Реального часу катастрофічно не вистачає. Та й не тільки часу.
Сьогодні ретельно розглянув подарований кузов. На жаль, його стан приблизно такий же самий, лише без таких дірок, як в рідному. В іншому випадку вже забракував би, але, допоки немає альтернативи - він "числиться" як донор. Додаю фоток.


_________________
Скажений V4 Жужик
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 17 Лютий 2015 02:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Привет.
Может на эти варианты посмотреть.
Может народ глянет, по месту дислокации экземпляров.
http://berezovka.od.olx.ua/obyavlenie/uaz-452-na-zapchasti-ID7ak0d.html#915e2a90c8
http://dnepropetrovsk.dnp.olx.ua/obyavlenie/uaz-452-IDc3Dkj.html#b2161b161f
http://kharkov.kha.olx.ua/obyavlenie/prodam-uaz-452-IDctkH7.html#27feab381b
http://cherkassy.chk.olx.ua/obyavlenie/uaz-452-furgon-IDbYwJ1.html#d14b2caa5d
Денег потом еще отправлю.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 17 Лютий 2015 11:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


http://bobrovitsa.chn.olx.ua/obyavlenie/uaz-bortovoy-IDczVFb.html#35abbe1f20 досить дешево, можна на запчастини.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Fedot



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.02.2008
Повідомлення: 45
Звідки: Луцьк

ПовідомленняДодано: 17 Лютий 2015 12:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


З запчастинами то буде "план Б". Поки все ж намагаємося купити робочу, справну машинку.
П.С. Можливо, в когось є виходи на районні лікарні, де отримали нові машини, а ці УАЗи або стоять, або вже списані. Серед таких щось глянути б. В Луцьку всі такі машини вже "вигребли" і поїхали на фронт, жодної мені не лишили(((

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Ramzes
духаст вичиславыч


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2009
Повідомлення: 3203
Звідки: г. Харьков 3 км. трасы Харьков-Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968М 1980 г.в., ЗАЗ 965 68 г.в. ИЖ 412,СЗД 1980 г.в кто тут инвалид?

ПовідомленняДодано: 20 Лютий 2015 19:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


та у нас буханки на вес золота да и уазики вообше пофиг какой
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Fedot



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.02.2008
Повідомлення: 45
Звідки: Луцьк

ПовідомленняДодано: 20 Лютий 2015 23:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та є їх...Все в бюджет впирається. А він, з нагальними потребами та курсом - мінус стопіццот мільйонів.
Безвихідних ситуацій не буває, і я в це вірю.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 25 Лютий 2015 02:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Федот, якщо надумаєте востанавлювать, є передній кардан УАЗ. БУ але в робочому стані, зможу вислати. і може по гаажу ще що нари ю по мєлочі!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Fedot



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.02.2008
Повідомлення: 45
Звідки: Луцьк

ПовідомленняДодано: 25 Лютий 2015 12:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Sekator писав(ла):
Федот, якщо надумаєте востанавлювать, є передній кардан УАЗ. БУ але в робочому стані, зможу вислати. і може по гаажу ще що нари ю по мєлочі!

Зрозумів - записав - подякував!


_________________
Скажений V4 Жужик
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
priedinieks



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.02.2009
Повідомлення: 746
Звідки: Latvia
Моє авто: zaz 965a

ПовідомленняДодано: 26 Лютий 2015 18:55    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Перерахував на цей раз теж napalmу так як немогу визначиться на які потреби важливіше, а потреб видать багато. Вирішіть друзі самі.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 26 Лютий 2015 20:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


priedinieks, получено! Very Happy

Завтра переведу в гривны и перешлю Федоту.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 27 Лютий 2015 14:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


priedinieks писав(ла):
Перерахував на цей раз теж napalmу так як немогу визначиться на які потреби важливіше, а потреб видать багато. Вирішіть друзі самі.

Перевел Фёдору (50 Euro получилось около 1680 Грн)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 27 Лютий 2015 16:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


При нынешнем курсе кругленькая сумма Rolling Eyes

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 27 Лютий 2015 17:04    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Олег
Если бы и запчасти по старой цене остались Sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Fedot



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.02.2008
Повідомлення: 45
Звідки: Луцьк

ПовідомленняДодано: 28 Лютий 2015 11:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


napalm писав(ла):
priedinieks писав(ла):
Перерахував на цей раз теж napalmу так як немогу визначиться на які потреби важливіше, а потреб видать багато. Вирішіть друзі самі.

Перевел Фёдору (50 Euro получилось около 1680 Грн)

Є таке, прийшло, дякую.
Сьогодні зявився промінь надії (зливаю секретну інформацію). Працюємо в цьому напрямку.


_________________
Скажений V4 Жужик
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 15:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Еще немного закинул
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Fedot



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.02.2008
Повідомлення: 45
Звідки: Луцьк

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 21:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


napalm писав(ла):
Еще немного закинул

Дякую, прийшло.
Попри потреби, трішки поліпшилась фінансова ситуація (дякуючи небайдужим патріотам). 3 "таблєтки" мною вже відбраковано, бо попри "адекватну" ціну, брати там не було що.


_________________
Скажений V4 Жужик
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Dethmond



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.08.2013
Повідомлення: 17
Звідки: м.Соснівка Львівська обл.
Моє авто: ЗАЗ 968 М

ПовідомленняДодано: 13 Березень 2015 00:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Приівіт! питався сьогодіні в лікарні (водія) з м.Червонограда чи є в них машни буханки (всі які списані віддали зразу на металолом).. казазав що є але відчужити можна тільки через воєнкомат .. якщо зловлю головного бухгалтера дізнаюсь більше, можна також попитатись в РЕМ, Газовщиків ,електриків ... до них доступу поки що немаю
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Вован



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.04.2004
Повідомлення: 356
Звідки: Киев
Моє авто: заз968м

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 13:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сьогодні вранці закинув трохи грошенят, через термінал.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
$RONSON$
Холодостойкое Усиленное устроЙство


Статус: Offline
Зареєстрований: 30.11.2010
Повідомлення: 689
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ 968а,ЗАЗ 965 (продан) (ЗАЗ 968м (продан),ЗАЗ 965а(продан))

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2015 09:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


http://rst.ua/oldcars/uaz/452/uaz_452_3843959.html
Если заинтересует, могу позвонить! Если он в пределах города Харькова поеду посмотрю и сделаю подробный фото отчет и проведу ревизию по состоянию авто!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Допомога захисникам України Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group