Список форумов ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Посвящённый автомобилям Запорожець

ПоискПоиск   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения РегистрацияРегистрация
    ПрофильПрофиль   ВходВход 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус перевод
Книжная полка

Необхідна реальна допомога для 14 бригади
На страницу 1, 2  След.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ЗАЗ Форум -> Помощь защитникам Украины
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Олег
Бриллиантовая рука

Статус: Offline

СообщениеДобавлено: 16 Февраль 2015 21:02    Заголовок сообщения: Необхідна реальна допомога для 14 бригади поддержали 2 человек Ответить с цитатой

Це пост від Федота з Луцька:
Шановні ЗАЗоводи. Звертаюся до Вас по допомогу. 14-та (колишня 51-ша) бригада, а точніше один з її підрозділів стикнувся з проблемою - на, майже, 200 чоловік особового складу, приписана ЄДИНА карета "швидкої" на базі УАЗ - таблєтка/буханка. Але навіть засобом для пересування воно була лише колись. Стан її оцінюється як металобрухт на 80%. Не працює двигун, передній міст, роздатка. Відсутні гальма і зчеплення. КПП перевірити просто не вийшло, бо попри всі мої намагання, авто не заводиться. Кузов практично "мертвий". На даний момент авто в мене в боксі, розбирається для "дефектування". Чим далі я то роблю, тим більше накочується "журбинка". Вкладання фінансів, за попередньою оцінкою, колосальні. В голові вже виникає варіант купівлі просто справного автомобіля і передачі його підрозділу. На жаль - все впирається у фінанси та строки.
ПриватБанк
4149 4978 1292 5354 Сулім Федір Вячеславович. Бажано з поміткою "медичка".
Про кошти, які надійшли буду відписуватися раз в тиждень. Про витрати, якщо не вдасться зібрати всю сумму для купівлі іншого авто, на запчастини або інші потреби - відписуватимуся окремо, з фотосесіями. Якщо кошти будуть використані на якісь нагальні потреби бійцям з АТО - повідомлятиму окремо.
"Перша" наша робота - підготовка легкого броньованого авто для перевезення вантажів з точки розвантаження до блок-постів і взагалі потрібних місць.
База - Мазда Б-клас, пікап, 2.2 дизель, повний привід.
Крім поточних ремонтних робіт було нарощено багажне відділення, верхнє багажне відділення, підніжки, каркас, заброньовано відсік двигуна, двері та зроблено фронтальний захист на кнопці аварійного опускання. Бронювалося фінською бронеплитою RAMOR 500. Тестові випробовування прямо в мене на території дали результат: 7.62х39 з 10-ти метрів лишає лише подряпини. Поїхала на Айдар.

PS Від себе прошу всіх небайдужих долучитись до цієї важливої справи. Розумію, що зараз у багатьох скрутні часи, але ХТО, ЯК НЕ МИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Последний раз редактировалось: Олег (18 Февраль 2015 20:56), всего редактировалось 1 раз
Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number
Fedot

СообщениеДобавлено: 16 Февраль 2015 23:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую, Олег. Реального часу катастрофічно не вистачає. Та й не тільки часу.
Сьогодні ретельно розглянув подарований кузов. На жаль, його стан приблизно такий же самий, лише без таких дірок, як в рідному. В іншому випадку вже забракував би, але, допоки немає альтернативи - він "числиться" як донор. Додаю фоток.

Valentin_ZP_UA

Моя машина: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

СообщениеДобавлено: 17 Февраль 2015 02:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Привет.
Может на эти варианты посмотреть.
Может народ глянет, по месту дислокации экземпляров.
http://berezovka.od.olx.ua/obyavlenie/uaz-452-na-zapchasti-ID7ak0d.html#915e2a90c8
http://dnepropetrovsk.dnp.olx.ua/obyavlenie/uaz-452-IDc3Dkj.html#b2161b161f
http://kharkov.kha.olx.ua/obyavlenie/prodam-uaz-452-IDctkH7.html#27feab381b
http://cherkassy.chk.olx.ua/obyavlenie/uaz-452-furgon-IDbYwJ1.html#d14b2caa5d
Денег потом еще отправлю.

Посмотреть профиль Фотогалерея Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number
Jefferson

Моя машина: 968МБ

СообщениеДобавлено: 17 Февраль 2015 11:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://bobrovitsa.chn.olx.ua/obyavlenie/uaz-bortovoy-IDczVFb.html#35abbe1f20 досить дешево, можна на запчастини.
Посмотреть профиль Garage Отправить личное сообщение
Fedot

СообщениеДобавлено: 17 Февраль 2015 12:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

З запчастинами то буде "план Б". Поки все ж намагаємося купити робочу, справну машинку.
П.С. Можливо, в когось є виходи на районні лікарні, де отримали нові машини, а ці УАЗи або стоять, або вже списані. Серед таких щось глянути б. В Луцьку всі такі машини вже "вигребли" і поїхали на фронт, жодної мені не лишили(((

Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Ramzes
духаст вичиславыч

Моя машина: ЗАЗ 968М 1980 г.в., ЗАЗ 965 68 г.в. ИЖ 412,СЗД 1980 г.в кто тут инвалид?

СообщениеДобавлено: 20 Февраль 2015 19:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

та у нас буханки на вес золота да и уазики вообше пофиг какой
Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number
Fedot

СообщениеДобавлено: 20 Февраль 2015 23:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Та є їх...Все в бюджет впирається. А він, з нагальними потребами та курсом - мінус стопіццот мільйонів.
Безвихідних ситуацій не буває, і я в це вірю.

Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Sekator
ЗамКлубногоКассира

Моя машина: ЗАЗ-968АЭ

СообщениеДобавлено: 25 Февраль 2015 02:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Федот, якщо надумаєте востанавлювать, є передній кардан УАЗ. БУ але в робочому стані, зможу вислати. і може по гаажу ще що нари ю по мєлочі!
Fedot

СообщениеДобавлено: 25 Февраль 2015 12:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Sekator писал(а):
Федот, якщо надумаєте востанавлювать, є передній кардан УАЗ. БУ але в робочому стані, зможу вислати. і може по гаажу ще що нари ю по мєлочі!

Зрозумів - записав - подякував!

priedinieks

Моя машина: zaz 965a

СообщениеДобавлено: 26 Февраль 2015 18:55    Заголовок сообщения: поддержали 1 человек Ответить с цитатой

Перерахував на цей раз теж napalmу так як немогу визначиться на які потреби важливіше, а потреб видать багато. Вирішіть друзі самі.
Посмотреть профиль Фотогалерея Отправить личное сообщение
napalm
Главврач
Главврач

Моя машина: ЗАЗ-965А

СообщениеДобавлено: 26 Февраль 2015 20:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

priedinieks, получено! Very Happy

Завтра переведу в гривны и перешлю Федоту.

Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение ICQ Number
napalm
Главврач
Главврач

СообщениеДобавлено: 27 Февраль 2015 14:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

priedinieks писал(а):
Перерахував на цей раз теж napalmу так як немогу визначиться на які потреби важливіше, а потреб видать багато. Вирішіть друзі самі.

Перевел Фёдору (50 Euro получилось около 1680 Грн)

Олег
Бриллиантовая рука

СообщениеДобавлено: 27 Февраль 2015 16:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

При нынешнем курсе кругленькая сумма Rolling Eyes

Hammer
Великий Комбинатор

Моя машина: ЗАЗ 965, 61г.в.\\\

СообщениеДобавлено: 27 Февраль 2015 17:04    Заголовок сообщения: поддержали 1 человек Ответить с цитатой

Олег
Если бы и запчасти по старой цене остались Sad

Fedot

СообщениеДобавлено: 28 Февраль 2015 11:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

napalm писал(а):
priedinieks писал(а):

Перевел Фёдору (50 Euro получилось около 1680 Грн)

Є таке, прийшло, дякую.
Сьогодні зявився промінь надії (зливаю секретну інформацію). Працюємо в цьому напрямку.

napalm
Главврач
Главврач

СообщениеДобавлено: 11 Март 2015 15:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Еще немного закинул
Fedot

СообщениеДобавлено: 11 Март 2015 21:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

napalm писал(а):
Еще немного закинул

Дякую, прийшло.
Попри потреби, трішки поліпшилась фінансова ситуація (дякуючи небайдужим патріотам). 3 "таблєтки" мною вже відбраковано, бо попри "адекватну" ціну, брати там не було що.

Dethmond

Моя машина: ЗАЗ 968 М

СообщениеДобавлено: 13 Март 2015 00:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Приівіт! питався сьогодіні в лікарні (водія) з м.Червонограда чи є в них машни буханки (всі які списані віддали зразу на металолом).. казазав що є але відчужити можна тільки через воєнкомат .. якщо зловлю головного бухгалтера дізнаюсь більше, можна також попитатись в РЕМ, Газовщиків ,електриків ... до них доступу поки що немаю
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Вован

Моя машина: заз968м

СообщениеДобавлено: 20 Март 2015 13:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сьогодні вранці закинув трохи грошенят, через термінал.
Посмотреть профиль Фотогалерея Отправить личное сообщение Отправить e-mail
$RONSON$
Холодостойкое Усиленное устроЙство

Моя машина: ЗАЗ 968а,ЗАЗ 965 (продан) (ЗАЗ 968м (продан),ЗАЗ 965а(продан))

СообщениеДобавлено: 26 Март 2015 09:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://rst.ua/oldcars/uaz/452/uaz_452_3843959.html
Если заинтересует, могу позвонить! Если он в пределах города Харькова поеду посмотрю и сделаю подробный фото отчет и проведу ревизию по состоянию авто!

Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ЗАЗ Форум -> Помощь защитникам Украины Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

Перейти: