Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
АЛКОДЕСНА 2016
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
winner-zaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.10.2011
Повідомлення: 99
Звідки: місто КИЇВ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 02:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Завтра приеду убедицца, что всё удалось. Точнее уже сегодня планирую выижжать
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
kacatik11



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.07.2016
Повідомлення: 6
Звідки: Киев
Моє авто: Заз 968м

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 18:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вобщем если кому интересно я добрался домой... без телефона, меня дважды УАЗами вытягивали с Десны, все вещи промокли, но мы с Лайнерком уже дома)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
kacatik11



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.07.2016
Повідомлення: 6
Звідки: Киев
Моє авто: Заз 968м

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 18:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да всем спасибо за теплый прием и за масу приятных эмоций. Спасибо и что не бросили Лайнерка на дне и вытащили его на сушу. вот бы еще видосы как-то посбрасывать бы
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 19:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да!
Было супер! Машину топили, полиция приезжала из-за звонков жителей на 102 с другого берега Десны.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
TAGIL
он же уВадиик, он же Валлэрра


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2013
Повідомлення: 21
Звідки: ВИШГОРОД

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 20:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kacatik11 писав(ла):
Вобщем если кому интересно я добрался домой... без телефона, меня дважды УАЗами вытягивали с Десны, все вещи промокли, но мы с Лайнерком уже дома)))
касатік ти забрав мої кроси перезвони мені будь ласка мій тел. 0939281450


Останній раз редагувалося: TAGIL (26 Серпень 2016 21:05), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 20:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так, вимагаю подробиць)) Laughing

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 20:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Уфф...бутылочка хмельницкого и же можно трезво смотреть на мир Smile
Да, памьятник поставили, в бане парились, на жуже по десне плавали, жуж под водой плавал и по дну ходил Smile водку и пиво пили, шашлыки кушали. Полиция приезжала, повтикала на пьяные тела, с которых идет полным ходом пар и уехала)))
Это все невозможно описать! Все круто!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 21:12    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Фото!
Видео!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 22:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вже добу як дома, все було супер, всім дякую!! поліцію пропустив так як вчора пізно ввечері поїхали додому, з новосілок до ходосївки за нами їхав патруль, увімкнули люстру, зупинили, на питання якого спинили сказали що орієнтування на угон, насправді шукали синіх за кермом, на вимогу показати орієнтування на машину просто відпустили
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Black-Dance



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.02.2009
Повідомлення: 462
Звідки: Киев, Индустриальный мост
Моє авто: ЗАЗ 965+

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 23:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А я только починился! При выезде обнаружил, что лопнул тори шланг. Уже новенький стоит на машине! )))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2016 23:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ще забули згадати про рамштан, який мішав проводити службу в церкві, що аж священник виходив і про магазин в якому сказали шо все село знає що заз клуб приїхав відпочивати.
Про те що в болоті плюхкалися, білочок заспокоювали, сусідів витравили, намутили риби хоча вудочок не було, піймали живу черепаху (добре шо на суп не пішла), піймали змію і презентували її ірці.
Сусіди приходили зі своїм алкоголем, і головне поприбирали за собою стало чистіше ніж було.
Всім велике пасибі, було круто. Сама ярка алкодесна!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2016 07:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовка! хде видеоГ???
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2016 08:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 писав(ла):
Вовка! хде видеоГ???
Це пизда!))) АлкоДесна з кожним роком набирає обертів! Потрібно вже батискаф конструювати))) Лайнерок витягнули головне))) Всім за все дякую, було мегакруто!!! 340

_________________
Поганої машини не буває, буває поганий водій!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2016 09:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Фотки Медмобайлов http://zaz.kiev.ua/forum/gallery/?do=sa&g=2753&a=6117
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2016 10:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На даний момент з відео загрузили проблемно. Можу через вайбер комусь закинути нехай залиє хтось
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2016 10:57    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою







Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2016 11:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою





Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2016 11:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот что бывает когда обнюхаться 400ки))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2016 11:27    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою




Всплытие)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2016 11:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
Сторінка 5 з 6

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group