Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Туса в Днепре по дороге на слёт
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
winner-zaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.10.2011
Повідомлення: 99
Звідки: місто КИЇВ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 09 Липень 2016 00:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Фотки по ссылке просто шикарные!!! Это реально надо отдельный заход на город организовывать. Поссмотрим что получится с посещением Днепра
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
winner-zaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.10.2011
Повідомлення: 99
Звідки: місто КИЇВ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 10 Липень 2016 14:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чуть дальше по ходу шоссе справа эпицентр и метро. Можно там собраться для совместного перепочинку и прогулки по Днепру. Существует потенциальная возможность поторчать в пробках в рабочем режиме пятницы
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2016 00:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так где вас искать?
во сколько трогаетесь?

На Зап. шоссе то хорошо, но от центра далеко.
Разве что в метро бухло закупить

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2016 06:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я думаю если я в 6 утра 15.07.16 выеду из дому то 10-11 в Днепре уже буду
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
winner-zaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.10.2011
Повідомлення: 99
Звідки: місто КИЇВ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2016 22:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я так думаю часов 6-7-8 утра 15-го рассвет встречать в городе на Днепре. Только вот где всей компахой собираться всё ни как не определимся. А ето самое важное, где кого искать по месту. Дайошь идеи, народ!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2016 22:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я выезжать планирую в 18:00 ... 18:30
Юра ближе к 20 кажись

Собираться для выезда лучше все же на выезде, как вариант парковка ЭПИЦЕНТРА, ее видно с дорого и пару ЗАЗиков можно заметить
Или у бордюра.

Собираться в городе!

1 Как вариант можно возле парка Глобы, на К Маркса (или как там ща его)
2 Можете и на набережной в Кармане стать, возле "Поплавка". там парковки.
3 Парковка возле Монастырского острова, заезд на него платный, а перед ним парковка, до набережной вниз 20 м.




Если что то надо, ну мало ли, авто то РАРИТЕТЫ, я живу на далеко от Вокзалов.
т. +380 (093) 083 1990 Сергей
.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
winner-zaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.10.2011
Повідомлення: 99
Звідки: місто КИЇВ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2016 00:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо за инфу!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2016 10:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Есть мне смысл приехать в полуночь в Днепр (с 14 на 15 июля), кто то там тусить будет ночь?) дайте контакты
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2016 10:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Коли хто з Дніпра виїздить?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2016 11:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бліна, запарили одне і те саме питати мільйон раз.
Житомир (5-6 машин) буде в Дніпрі вранці 15го.
Виїжаємо з Дніпра в 14:00-16:00 15го


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2016 14:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor Коли хто з Дніпра виїздить?
)))))))))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 12 Липень 2016 14:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я вообще не понимаю, если куча народа собирается в ретро-музей. Нахуа напрягать сотрудников музея и ходить кучками каждые полчаса, думаю всей тусой завалиться было бы удобнее, может, нам экскурсию для всех какую забабахают, расскажут про авто откуда, как реставрировали, какие планы. А гулять уже по городу все будут сами по себе.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2016 14:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну договариваться в Мужей надо на компанию, на 3-х смысла нет.

Proffesor
Цитата:
Виїжаємо з Дніпра в 14:00-16:00 15го

по самой жаре ехать?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2016 19:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


winner-zaz писав(ла):
Чуть дальше по ходу шоссе справа эпицентр и метро. Можно там собраться для совместного перепочинку и прогулки по Днепру. Существует потенциальная возможность поторчать в пробках в рабочем режиме пятницы


По Запорізькому шосе заторів не буде 100500%

Запорізьке шосе починається приблизно від ТЦ Дафі і має довжину до виїзду з міста не більше за 5 км по прямій 4+4 полосній дорозі

Метро десь у 1 км від виїзду з міста, Епіцентр - 1.5км, вхід у Тонельну балку зі сторони шосе - 3 км

Перепочити краще у балці, а от гуляти і дивитись місто - тільки у центрі і це десь у 12 км від виїзду з міста. Затори можуть бути тільки у години-пік по вул. Артема у сторону центра і після Нового моста, якщо їхатимете з лівого берега у центр

Музей. Біля музею парковка доволі мала, але буквально у 100м головне відділення ПриватБанку - я там працював раніше. Зранку авто поставити нереально, а от після 16 - місце знайдеться, після 18 - купа.
Музей знаходиться на набережній Перемоги. Від нього можна проїхати по набережній Перемоги (4+4 полоси), звернути на вул. Космічну і заїхати на парковку Лавіни та зайти у балку.

Далі/або піднятись по вул. Космічній (2+2 полоси) і виїхати на Запорізьке шосе у одному кварталі від Епіцентру

ПС. Гуляти по місту у нас цікаво по набережній Заводській (центральна частина). Там є комірці для безкоштовної парковки і удень та зранку вони не повинні бути зайняті. Раджу поставити авто біля Фестивального причалу (мітка 3 по мапі вище) і піти гуляти набережною. Потім - музей, балка, Епіцентр, Метро

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
winner-zaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.10.2011
Повідомлення: 99
Звідки: місто КИЇВ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2016 22:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кароче , народ! собираемся біля Фестивального причалу (мітка 3 по мапі вище) і піти гуляти набережною. Потім - музей, балка, Епіцентр, Метро
Хто када прибудет - все туда. А вот оттуда всё и порешаем. Идёт?!? Там конкретно улица Каменная или Кам'яна вулиця. По спутнику видно внушительную парковку с деревьями, рядом парк. Вот там прекрасно можно здыбатца. Спасибо el_fuego за отличную наводку!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
winner-zaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.10.2011
Повідомлення: 99
Звідки: місто КИЇВ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2016 11:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А как с обстановкой в городе: мы оставим свои зазики на парковке и дёрнем на променад. Есть опасность, что бомбанут запакованные до верху добром жужики. хто чё думает?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2016 12:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


winner-zaz писав(ла):
А как с обстановкой в городе: мы оставим свои зазики на парковке и дёрнем на променад. Есть опасность, что бомбанут запакованные до верху добром жужики. хто чё думает?


Есть! Хотя днем в людном месте.
Но же очень много зеков выпустили.
Позавчера у знакомого противотуманки скручивали, но ночью

Но ради мафона могут форточку скрутить

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
winner-zaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.10.2011
Повідомлення: 99
Звідки: місто КИЇВ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2016 16:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нужен доброволец из числа приезжих поохранять парковку . Проголосуем и выберем лучшего)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2016 16:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А я думаю - не парьтесь. Набережною гуляє багато люду, а біля ЗАЗиків ще й фотатимуться, то машинки будуть під няглядом. Єдине - треба дивитись, щоб не лізли не капот фотатись, але можна і папірець із проханням під скло.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 14 Липень 2016 09:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Народ, опівночі сьогодні хтось там вже буде? Бо я своїм ходом...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
Сторінка 3 з 4

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group