Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ 968 Lancer90
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 28 Березень 2016 20:57    Заголовок повідомлення: ЗАЗ 968 Lancer90 поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Всім ЗАЗоводам доброго часу доби! Приймайте в колектив новенького=)
Маю ЗАЗ 968, 1972 року випуску. двигун 40-ка, майже все сток і оригінал. Машинка тривалий час стояла, зараз з`явився час і можливість почати доводити авто до ладу.







Останній раз редагувалося: Lancer90 (07 Тра 2023 15:55), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 28 Березень 2016 23:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хороша машинка, удачи с ней

_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 29 Березень 2016 12:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 29 Березень 2016 12:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дійсно класний екзимпляр, трохи роботи і буде взагалі супер, ну і колір афігенний)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 20 Липень 2016 21:11    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Доброго часу доби ЗАЗоводам!
Давненько не заходив, машинка літає, поступово займаюся доведенням до ладу
З позитивного - замінив салонне тоноване дзеркало (в яке, як виявилося, майже нічого не видно) на дзеркало з ЗАЗ 968М, в принципі в непоганому стані і досить збільшило огляд.
Замінив лампи в габаритах і салоні на світлодіодні, а також почав добиратися до приборки, бо чесно кажучи не дуже помітно чи прилади ввімкнені, особливо в сонячну погоду.
Номерний знак, який був закріплений на бампері і об який не раз отримував травми переставив під бампер.
Також повідмивав підкапотку та багажник які за час ремонтів мяко кажучи були не зовсім чисті.













Останній раз редагувалося: Lancer90 (07 Тра 2023 16:01), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 20 Липень 2016 21:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Жаль на феcте не было
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 20 Липень 2016 21:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Неплохой жуж вроде. Удачи с ним и хорошего настроения.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 20 Липень 2016 21:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 22 Липень 2016 21:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вирішив перевірити заодно датчик заднього ходу, оскільки ліхтарі ніяк не хотіли вмикатися. Виявилося шо датчику ВК 403 прийшов 3,14здець. Завтра купуватиму новий разом з лампочками заднього ходу. Плюс спробую найти перемикач підрульовий(гітару), бо перемикач поворотів теж через раз повороти вмикає. І заодно треба спробувати відрегулювати паливний датчик...бреше, гадюка...


Останній раз редагувалося: Lancer90 (07 Тра 2023 16:02), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2016 22:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Розборка коробки в процесі=) Дико бісив мене гул в коробці, тому вона була знята і розібрана. Серед косяків знайшов вибитий зуб на первинному валу, люфт в підшипниках і те що Негрол фігово відмивається. Також умудрився намагаючись відкрутити маховик погнути колісний ключ...жесть=)))) На черзі заміна шестерні та про всяк випадок всіх підшипників(раз я вже туди поліз)







Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Artiom



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.09.2016
Повідомлення: 83
Звідки: Литва
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 20 Вересень 2016 07:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Прикольный чебурашка Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 07 Січень 2018 17:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Всім привіт! Всіх з минулими та наступаючими святами!
Давно нічого не писав, та особливо і не було що писати. Після останнього ремонту КПП прокатався я кілометрів 200 і отримав новий косяк: розвертаючись на гаражах в мене заклинила коробка на 2-гій передачі, тому машина знову повернулася в режим очікування ремонту і от нарешті одразу після Нового Року зібрався з силами і заодно вирішив обкатати новий інструмент=)
Так шо в мене чергова розборка жужика=))))








Заодно поставив в Гаражі ЛЕД лампи замість звичайних, результатом задоволений=)



Останній раз редагувалося: Lancer90 (07 Тра 2023 16:04), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
CROSSFADER



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.01.2017
Повідомлення: 192
Звідки: EAST TROYA CUSTOMS
Моє авто: ЗАЗ 968М 1986г кап ремонт двигателя. Карпаты с поршневой от хонды Дио 27

ПовідомленняДодано: 08 Січень 2018 22:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lancer90 писав(ла):
Вирішив перевірити заодно датчик заднього ходу, оскільки ліхтарі ніяк не хотіли вмикатися. Виявилося шо датчику ВК 403 прийшов 3,14здець. Завтра купуватиму новий разом з лампочками заднього ходу. Плюс спробую найти перемикач підрульовий(гітару), бо перемикач поворотів теж через раз повороти вмикає. І заодно треба спробувати відрегулювати паливний датчик...бреше, гадюка...




Датчик заднего хода в сороковочную коробку подходит с жигулей классики, с пятиступенчатой коробки (нашей, не итальянской)
Гайка вроде чуть больше, но резьба та же.
Главное не потерять родные шайбы под ним, ими выставлена необходимая глубина погружения датчика в коробку.


_________________
- Ты Цапу крутил?
- Да где тут Цапа, где?!!
- Да вот та, ржавая!
- Они все ржавые!!
- Она самая ржавая !
(с)Кин-дза-дза
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2018 17:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Продовжується війна з коробкою=) причиною заклину коробки виявилася вилка в передній частині коробки яка заклинила між двома штоками. Вилку відкрутив, перевірив чи більш не підтирає і буду збирати назад.
Підказали замість червоного герметику взяти откаий, сказали що краще=)
Повідтирав всі поверхні, підготував до нанесення герметику та складання.



Останній раз редагувалося: Lancer90 (07 Тра 2023 16:04), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2018 18:28    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


або казанський, або віктор рейнз. останній взагалі бомба. прилипає до всього
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2018 18:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Якщо використовувати, то тільки Вітю !!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2018 22:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А что вы имеете против Loctite?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2018 23:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тяжко знайти. багато хто не знає як правильно вимовляється цей виробник))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2018 23:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну буду цей казанський пробувати=)
тальки таке питання: мазати передню кришку то само собою, а верхню? На верхній прокладка є, яле шось я думаю що герметик не завадить=)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 15 Січень 2018 00:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


маж. розчнником всьо повитирай, і маж)
з мемзом без гермету нікуда

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
Сторінка 1 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group