Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ПРОДАМ СТОПЫ НА ЗАЗ 965
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Aleksan



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.03.2016
Повідомлення: 23
Звідки: УКРАИНА
Моє авто: заз

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2016 18:18    Заголовок повідомлення: ПРОДАМ СТОПЫ НА ЗАЗ 965 Відповісти з цитатою



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2016 19:08    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


и где они?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Aleksan



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.03.2016
Повідомлення: 23
Звідки: УКРАИНА
Моє авто: заз

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 11:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 12:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну а цена где?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Aleksan



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.03.2016
Повідомлення: 23
Звідки: УКРАИНА
Моє авто: заз

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 12:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


б-у 450гр новые 1850 фото 1 б у
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 14:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ты уже и сюда добрался. Тебе же в сете сказали что цени неадекват!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Aleksan



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.03.2016
Повідомлення: 23
Звідки: УКРАИНА
Моє авто: заз

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 14:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 тогда купи адекватно, на сайте Автоклассика за 120$$$
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 14:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мы просто не ценители и ничего не понимаем. Я свой шанс купить за 70 упустила, теперь 75.
Спешите! На следующей неделе подорожание - 80:))

Автоклассика - это какой-то авторитет?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 15:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да, єто АВТОРИТЕТНЫЙСУКАСАЙТ, для всех барыг, которые хотят продать свои бесценные раритетные в одном экземпляре во всем мире вещь, не ниже цен автоклассики, что бы купить на рынке запчасти к москвичу.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 16:05    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Дабы подтвердить мои слова, вот :
chovchov писав(ла):
- корпуса стопов ЗАЗ-965 - 50-250грн шт (в зависимости от состояния)


Чувак, заверни свое сокровище в газету и спрячь за бачок унитаза, достать сможешь не раньше чем через 20лет.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
славентий



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.09.2011
Повідомлення: 48
Звідки: Донецкая обл. г Светлодарск

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 21:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ипануться цена
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 22:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В мене можна придбати пару бу за 300 но скельця в ідеалі тре замінити
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Aleksan



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.03.2016
Повідомлення: 23
Звідки: УКРАИНА
Моє авто: заз

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 22:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо Пиши понятніше, шо ти хочеш за 300
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Aleksan



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.03.2016
Повідомлення: 23
Звідки: УКРАИНА
Моє авто: заз

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 22:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


славентий Не ипайся, те чо скучно?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Aleksan



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.03.2016
Повідомлення: 23
Звідки: УКРАИНА
Моє авто: заз

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 22:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 Ты явно барыга. Достал свои сокровища из-за унитаза хоть бы протер от г........на! Собрал на мусоре ассортимент и не можеж продать. Явный колекционер!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 22:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чувак угомони коней, тобі нормально сказали шо тут не автокласика і ціни в тебе космос, можна взяти от в мене пару б/у корпусів, полірнути їх купити нові скельця з доставкою за 600грн і рахуй шо нові стопи за 1к


Останній раз редагувалося: Roskо (18 Березень 2016 22:56), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3155
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 22:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Aleksan Не груби, человечек. Реально запрашивать за один выцветший и один пробитый фонарь такую сумму стыдно, спустись с небес на землю . Корпуса вообще денег не стоят (в смысле в контексте цены за твои стекляшки). Они всегда остаются целые и их всегда много в достатке за копейки.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Aleksan



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.03.2016
Повідомлення: 23
Звідки: УКРАИНА
Моє авто: заз

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 23:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо Чувак яка тобі різниця, яка моя ціна. Чого тебе так турбує моя ціна!!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Aleksan



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.03.2016
Повідомлення: 23
Звідки: УКРАИНА
Моє авто: заз

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 23:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa там фото б-у 450гр и новые 1850гр или вы это не видете
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 21 Березень 2016 10:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Aleksan как раз у нас у всех такое мнение о тебе. Ты здесь случайный человек.

Aleksan писав(ла):
Zazik_91 Ты явно барыга. Достал свои сокровища из-за унитаза хоть бы протер от г........на! Собрал на мусоре ассортимент и не можеж продать. Явный колекционер!!!


_________________
Какой смысл покупать машину, чтобы разъезжать по асфальту? Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет aсфальта.©
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
Сторінка 1 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group