Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
передняя подвеска
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
skm



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2011
Повідомлення: 246
Звідки: Харьков
Моє авто: заз968м и др

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2016 16:09    Заголовок повідомлення: передняя подвеска Відповісти з цитатою


как вам https://youtu.be/FvhMgB16R98 с 10й минуты.

_________________
т-0963478127.костя
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2016 17:18    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


хуйня Evil or Very Mad
я йому на драйві писав за це все, але чувак не послухав.
по-перше - не можна переносити все навантаження на наші стакани.
по-друге - ті підшпники в жестянці по середині балки - це пздц
я давно казав, і йому в тому числі - збери нормально, правильно балку - і вона буде нормально працювати, і не буде табуретки!
але при всьому цьому - нашу балку не можна робити м'яку! бо коли ти покладеш шось в багажник - вона відразу буде "лягати" на відбійники, або будуть постійні пробої на ямках!

чувак взагалі зазнався дуже..я йому в всій час конкретно допоміг по кузову, і по мотору 1,3..все розказував, посянював як краще, давав правильні поради, бо від душі хотілось чуваку допомогти з його жужиком, шоб катався і радувався...а в результаті дивишся відео, де він розказує який він ахуєнний, і як він сам класно придумав зробити так-то так-то...обідно, твою мать.. Evil or Very Mad


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
skm



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2011
Повідомлення: 246
Звідки: Харьков
Моє авто: заз968м и др

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2016 17:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я конешно пониаю весь гнев.но по видосам я понял=что один лох готовит другому лоху гоночный заз.и мне кажется что повар не любит испанцев.и вообще откуда берутся такие задроты.ну а с другой стороны посмеялся от души.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3155
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2016 21:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


сказочников много, и каждому нужна слава и признание, но они сцуко к психиатрам не ходють)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2016 22:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да нє, вроді як для себе робить машину...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 07 Березень 2016 01:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Один з моїх клієнтів розказував що це САМИЙ апупенний мастєр по зазам, краще нього нікого не існує, все сам придумав.

Кому вірити?))

П.С. клієнт іспанець))

І ще цікаво як олива буде в балці триматися і щодо таврічних циліндрів в кого які думки. Колись теж мудрив, але забив.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
skm



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2011
Повідомлення: 246
Звідки: Харьков
Моє авто: заз968м и др

ПовідомленняДодано: 07 Березень 2016 04:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот вот и я про ето.станет испанец в степях
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 07 Березень 2016 04:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовка, вірити звісно нам)
Там лох шо мастер, шо іспанець. Він хоче на ньому поїхати в іспанію, шоб там всіх здивувати і порадувати.
І чувак кажись нормально відбашляє цьому мастєру...
Чувак, канєха, відоси класні робить, але ж не зазік...


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 07 Березень 2016 04:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


І доречі, сам мастєр-моторист, на свому зазіку, далі чим межі міста виїхати боїться.. Обіцяв приїхати у Вінницю, і, походу, так само приїде в Запоріжжя...
Масло в балці триматись ніяк не буде. Чувак намотав жесть і ізолєнтою перемотав..все норм


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
petro63



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.07.2015
Повідомлення: 115
Звідки: Волинь
Моє авто: ЗАЗ-965А,Опель-кадет

ПовідомленняДодано: 07 Березень 2016 08:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мені здається з торсіонів хренові стаби, зам*які.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 07 Березень 2016 21:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так а як щодо тавро-циліндриків?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 08 Березень 2016 00:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Как я помню по таврону, то там цилиндрики меньшего диаметра чем наши, а наша опа намного тяжелее тавронской и привод задний - думайте сами
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
GaD



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.08.2012
Повідомлення: 73
Звідки: Черкассы
Моє авто: ЗАЗ 968 МБ

ПовідомленняДодано: 08 Березень 2016 23:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor писав(ла):

Масло в балці триматись ніяк не буде. Чувак намотав жесть і ізолєнтою перемотав..все норм

Про масло он не думал, с его слов это была 3 переделка, значит не последняя. Наружную обойму подшипника удержать жестянкой, это жесть.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 09 Березень 2016 10:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо - поржал))) ыыыыы....
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2016 12:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Физика процесса...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
3JIO
ГазетныйКупэМафиози


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.01.2013
Повідомлення: 405
Звідки: Киев, Лесной масив
Моє авто: КАМАЗ 1111

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2016 00:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Лох смешной, я бы его лучшим мастером не назвал бы. Колхозник обычный...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2016 00:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


бач, а на ютубі і на драйві його вважають одним з кращих майстрів-кастомайзерів Laughing

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2016 00:14    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Proffesor головне - музика у відосі поважче і відеоефекти Smile

Щодо кастомайзингу, то нехай називають. Аби стенс не називали суперкастомайзингом. Позаварюють аморти на СТО та підполірують диски і вже механіки-кастомайзери 934685 рівня.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
skm



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2011
Повідомлення: 246
Звідки: Харьков
Моє авто: заз968м и др

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2016 00:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


с нового года сижу дома с малым.делать нех.мониторю интернет.это страшная херня особенно ютуб.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2016 00:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ні, якшо користуватись правильно - дуже цікава та корисна штука! але в цілому канєха да...в цілому це помойка

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group