Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Daewoo мотор на 965
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Косовиця



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2015
Повідомлення: 21
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: заз-965

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 11:45    Заголовок повідомлення: Daewoo мотор на 965 Відповісти з цитатою


Шось я шукав на форумі досвід встановлення деу мотора на 965 (чи навіть на 968) і шото не знайшов - попала тема хтось хотів від матіза поставити - але по суті нема нічого

Можливо ставлять СЕНС чи Матіз ? у кого який досвід?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 11:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


1.зачем?
2.каков бюджет?
3.Здравый смысл?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Косовиця



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2015
Повідомлення: 21
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: заз-965

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 12:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


хм - ну як навіщо? - по моєму більшості рідні двигуни не подобаються - і мені так само - нічого нового я не скажу
Бюджет? - ну сам зазік вже є - є у мене 15 тис грн....
3 - фактично це перше питання - єдине треба уточнити - може вистачить тавро-мотора?...
якось так

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 12:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ответы мне нравятся,кроме"по моєму більшості рідні двигуни не подобаються - і мені так само" - это сугубо твой фломастер и рисуй у себя в альбоме.
А по теме просто не пойму зачем изобретать велосипед. Я бы понял если разговор шел о 2х литровом мотом или V6.
Тут же речь о комфортной езде и небольшом бюджете. На тавромотор есть уже готовый плиты и выжемные. Можешь посмотреть в строну VW мотором или на крайняк Ваз. От матиза,ИМХО, тупо.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 13:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Cтав тавромотор!

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Косовиця



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2015
Повідомлення: 21
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: заз-965

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 13:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 о так оце я і хотів почути! От ти вже сказав кілька порад! - от стосовно ВВ мені теж було цікаво - але знову таки це треба шукати плиту

в цілому спочатку тавро-мотор і був в приоритеті у мене

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
skm



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2011
Повідомлення: 246
Звідки: Харьков
Моє авто: заз968м и др

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 18:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


посмотри в галерее.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Vlados



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2011
Повідомлення: 34
Звідки: Фастов
Моє авто: ЗАЗ 968м 1992г

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 19:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тоже думал от установке деу двигателя,только 1.5 е-tec,так же ничего не нашел.
Так же думал про тавромотор,но его установка на мой взляд какая-то сложная.Перерыл множество тем,все равно ничего не понятно,что там по сцеплению и тд,технически я необразованSad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 19:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


з тавромотором взагалі нема питань,з переходною плитою як правило одразу продають вижимний а можна в гілці "трансмиссия " по кресленням Лекса виточити направляйку і вижимний зробити все це є на форумі,а далі лишається охолодження,теж інфи вже вистачає, і айда газувати!
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=29432
це ми так ставили двигун в горбі,але тут коробка була зколоколом під тавромотор

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Косовиця



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2015
Повідомлення: 21
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: заз-965

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 20:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vlados писав(ла):
Тоже думал от установке деу двигателя,только 1.5 е-tec,так же ничего не нашел.
Так же думал про тавромотор,но его установка на мой взляд какая-то сложная.Перерыл множество тем,все равно ничего не понятно,что там по сцеплению и тд,технически я необразованSad


от з тавромотором я з тобою трохи незгоден! - він навпаки самий простий з усього шо є - я от тут всім і казав - у мене він в приоритеті - на 90% - а деу то потім - тепер я на 99% певен в тавромоторє - мені тут от Proffesor дуже багато всього дав (інфи) - так шо спільними зусиллями можна інфу зібрати до купи - тіки коробка потрібна від 968 заза

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Косовиця



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2015
Повідомлення: 21
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: заз-965

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 20:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RIDE згоден з усим
от так виходе - зробив тему про деу мотор - а закінчили тим що тавромотор - рулить))) істину знайшли)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 21:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У нас давно уже кто-то ставил от Матиза, но подробностей не знаю, беседовал только с тем кто катался. Говорил, что машина зверь становится.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vlados



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2011
Повідомлення: 34
Звідки: Фастов
Моє авто: ЗАЗ 968м 1992г

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2015 21:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Косовиця ну незнаю,я много статей об установке смотрел и много чего не пойму,что-то там со сцеплением не ясное,какой-то колокол нужен под Запорожовскую коробку,эти плиты переходные,выжимные и тд.Может просто опыта мало т.к. всегда на стоке ездил та и не заморачивался особо.
Вот если бы сам всё лично увидел (не на фото),то может и понял бы.А так темный лес... Crying or Very sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 10 Листопад 2015 10:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vlados писав(ла):
Косовиця ну незнаю,я много статей об установке смотрел и много чего не пойму,что-то там со сцеплением не ясное,какой-то колокол нужен под Запорожовскую коробку,эти плиты переходные,выжимные и тд.Может просто опыта мало т.к. всегда на стоке ездил та и не заморачивался особо.
Вот если бы сам всё лично увидел (не на фото),то может и понял бы.А так темный лес... Crying or Very sad
Ничего там сложного нет, то что в комплекте идёт к плите выжимной, он всеравно не подходит, нужно делать направляющюю для выжиного, и скрещивать тавровыжимной с родным, и разворачивать вилку сцепления, Сошлифовать вилку, чтобы влазила в тавровыжимной ,

_________________
http://dilight-electric.com.ua/ интернет магазин электротехнической продукции
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Косовиця



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2015
Повідомлення: 21
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: заз-965

ПовідомленняДодано: 10 Листопад 2015 12:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


format от і цікаво подробиці! - як він плиту робив чи що? оце саме цікаве
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Косовиця



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2015
Повідомлення: 21
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: заз-965

ПовідомленняДодано: 10 Листопад 2015 12:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vlados там хлопець кинув силочку вище - от якшо цікаво побалакай з ними - хлопці все просто розказують! - я сам такий як ти - до цього фактично тіки з тракорами мав справу)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 10 Листопад 2015 12:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Косовиця а нахуа тобі той матіз? в чому резон його ставити??
дорожчий, гєморніший в установці, запчастин менше, і вони дорожчі...
плюс будеш розбиратись у всьому сам..
а тут вже пройдений шлях, все детально розжовано...

Vlados - аналогічно. нашо тобі мотор від ланоса? ні, я розумію, шо ресурс, всі діла, але...чим тавро не подобається? просто якшо тобі тяжко вкурити про установку Тавропіхла(хоча там все просто), то про ланос я тоді взагалі мовчу. там тобі ніхто не допоможе, бо в нас в клубі такого ніхто не ставив..


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 10 Листопад 2015 14:21    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Косовиця Плиту делал чувакам какой-то йунный инженер. Но теоретически надо просто иметь двигатель и коробку, а дальше смотреть, как всё это сделать. Сам смотрю в сторону матизодвигателя, так как он лёгкий, маленький, достаточной мощности. Тазодвиг рассматриваю во вторую очередь, но он подкупает проторенностью пути.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Косовиця



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2015
Повідомлення: 21
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: заз-965

ПовідомленняДодано: 10 Листопад 2015 15:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


format ну так тавромотор - то пройдений шлях - і він актуальний
а все інше це ну дуже важко

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Косовиця



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2015
Повідомлення: 21
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: заз-965

ПовідомленняДодано: 10 Листопад 2015 15:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor ну в цілому тепер я сам так думаю) для того і тема була створена - шоб обговорити добряче на тему ДЕУ-МОТОРІВ - Хоча от Сенс дуже цікавий варіант
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group