Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Кто-то к машине привязал якорь.
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2015 19:50    Заголовок повідомлення: Кто-то к машине привязал якорь. Відповісти з цитатою


Приветствую,подскажите плиз,машина потеряла динамику,такое ощущение,что сзади плуг тащу,что-бы разогнаться нужно педаль в пол топить,мотор сначала думает,затем,если бы он мог говорить,то с матами и проклятьями начинает медленно набирать обороты.Что самое интересное,при закрытой заслонке подсоса,динамика супер-педаль газа ноги боится,это все происходит как на холодную,так и на горячую.При разгоне дергается только по началу на малых оборотах.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2015 19:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


певно треба лізти в карб продувка чистка і все що з цим повязано!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2015 20:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RIDE
Весной карб делался и проверялся на стенде,тоже грешу на него,но забиться за такой промежуток времени при нормальных фильтрах........????

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2015 20:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


все може бути! який карб?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2015 20:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А может быть подсос воздуха???Хотя ХХ не плавает,и свечи коричнево-золотистые.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2015 20:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RIDE
Солекс.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2015 20:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


лізь в першу камеру і викручуй головний паливний жиклер певно там шось є якась смітина ну і в другій заодно подивись і продмухай канали!це легко зробити відкрутити 5 гвинтів що тримають кришку,її в сторону а тоді викрутити головні повітряні і після цього тонкою викруткою головні паливні,і зубочисткою їх дістати,продути канали і жиклери все на місце і айда!
місяць тому таке було на солексі,їхав все норм а раптом тирк і все не їде але холостий є,їхав тік якшо продавити педаль так шоб на другій камері.вскрив почистив продув зібрав поїхав все норм!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2015 20:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RIDE
Я понял,спасибо большое за подсказку,сам лезть не буду,а завтра отдам карбюраторщику,пущай делает.А вторая камера,у меня кстати заглушена,и два слоника выведены в первую.Этот же карбюраторщик мне так сделал,он спец-ему видней.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2015 20:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тоді полюбому в першій камері шось є)) відпишешся як зробиш!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2015 20:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RIDE
ОК,обязательно отпишусь.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 16 Жовтень 2015 15:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Короче,когда снимал карб,там писец грязи было,фильтр М-2141 травит где-то.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 16 Жовтень 2015 15:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в мене таке теж було - кришка не зажимала сам фільтр, і він там бовтався просто

тепер, після такої їзди, можна і компресію поміряти Laughing


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 17 Жовтень 2015 19:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor
Я уже понял,что кольцам хана,дым с сапуна пошел,и все из-за фильтра,компрессия 8-9 кгс.
Весной подкидовал колечки,теперь цилиндры походу точить придется под ремонт.
Еще сегодня по запарке,300 грамм ТАД-17 в мотор плеснул,банки блин перепутал.Начал масло поджирать:-(

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 17 Жовтень 2015 20:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


8 9 це ще можна їздити
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Klim DSO



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.03.2011
Повідомлення: 78
Звідки: м.Дубно Рівненської обл.

ПовідомленняДодано: 18 Жовтень 2015 13:14    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Вибачаюсь, що влажу в тему, але такому карбюраторщику треба руки позагинати в одну камеру. Карб солекс розробили французи і два слоника там придумали не з будуна, навіть якщо друга камера заглушена (правда не розумію для чого?) то слоника туди краще заглушити ніж загинати в першу камеру.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2015 13:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Klim DSO
А на него все жалуются.Думаю родной карб поставить и не мучаться.С мотором и ходовкой все нормально,а 10 литров свои берет,во всех режимах.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2015 18:11    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


7,5 л середній розхід при 100 по києву і 200 км по трасі!карб солекс дві камери працюють!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2015 18:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


По Николаеву и его окресностям 10 литров это ещё нормально )))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2015 19:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc
Так то дороги одинаковые везде)))
Короче,почистил карб,стало лучше,но все равно не то,так же дергается,и плуг большой отцепили,а маленький подцепили.И еще при прогреве и холостых хлопки в правый выхлоп,динамика так и не появилась,при разгоне очень тугой,тапку приходится в пол давить.И еще заметил,газ в половину-давится,дергается,отпускаю почти до конца,при легком нажатии едет нормально.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2015 20:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а це часом не перелив?
коли був убитий мотор з солекса зробив майже вебер,відкапіталив мотора повернув все назад і покишо проблем немає і динаміка і розхід влаштовує!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group