Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Освятить машинки
На сторінку 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Knyaz
Тьмы


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.09.2015
Повідомлення: 6
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2015 15:06    Заголовок повідомлення: Освятить машинки Відповісти з цитатою


Приветствую всех ЗАЗоводов.Так как я недавно сам стал хозяином запорожца, решил пока тепленькие деньки освятить свою машинку.Если есть желающие предлагаю выбрать время и место и организовать встречу.Так как я священник и могу это осуществить,приглашаю всех. Я свободен в любые дни кроме воскресенья(служба в храме).


Останній раз редагувалося: Knyaz (11 Жовтень 2015 09:26), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2015 15:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Прайс?
ЗАЗоводам скидки будут? Laughing


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2015 15:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Якось у своєму селі бачив дану процедуру, як на мене, більшої дурості у світі не існує.

Повідкривали все що відкривається і висовується, пританцьовує біля машини, на коліна стає, кадилом махає... ще б шишку у вихлоп засунув... Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Knyaz
Тьмы


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.09.2015
Повідомлення: 6
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2015 15:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc Так как буду освячивать себе поэтому предложил тем кто желает бесплатно


Останній раз редагувалося: Knyaz (11 Жовтень 2015 09:26), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Knyaz
Тьмы


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.09.2015
Повідомлення: 6
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2015 15:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник Я написал верующим,православным и желающим!!!Думаю что из ЗАЗоводов тоже есть таковые.


Останній раз редагувалося: Knyaz (11 Жовтень 2015 09:27), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2015 16:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Knyaz писав(ла):
Lanc Так как буду освячивать себе поэтому предложил тем кто желает бесплатно.


прейскурант затверджений печаткою є? оплата через бухгалтерію? по безналу можна?

Чи це добровільні фіксовані пожертви?

Яка церква? Свідкам Ієгови освячуєте?


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2015 18:51    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Сотник писав(ла):
Knyaz писав(ла):
Lanc Так как буду освячивать себе поэтому предложил тем кто желает бесплатно.


прейскурант затверджений печаткою є? оплата через бухгалтерію? по безналу можна?

Чи це добровільні фіксовані пожертви?

Яка церква? Свідкам Ієгови освячуєте?



Laughing


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Knyaz
Тьмы


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.09.2015
Повідомлення: 6
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2015 21:00    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Сотник Я ж не знаю куда там у вас свидетелей Иегов шишки засовывают.Эсли вам это не интересно,проходите мимо.Больше мне с вами неочем разговаривать.


Останній раз редагувалося: Knyaz (11 Жовтень 2015 09:28), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2015 21:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




Я уж дико извиняюсь, но церковное мракобесие в отношении авто - это что-то. В прошлые выходные наблюдал, как одна ТП окропляла свой MINI освященной водой из Серпуховского Владычного монастыря рядом с которым я живу.

Ничего не имею против веры, но это как-то слишком...


_________________
Во имя МеМЗа конечно же!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2015 21:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Knyaz щось на відповідь віруючої людини не дуже схоже. Видно досить недавно в цьому бізнесі, на бу японку не заробили Laughing

Був в мене товариш, провідником в купе вагоні московського напрямку з раннього дитинства хотів стати, бо бабуся долари пачками возила, пізніше з'явився однокласник, котрий мріяв попом бути, бо дід в церкві ПРАЦЮВАВ.... бачив недавно однокласника, працює чиновником у земельному відділі, ділився перспективами своєї роботи і сумами відкатів.

Моє ставлення до вас, шановний, я поясню вашими словами "безкоштовно освятити" WTF? ви ж глибоковіруюча, безкорисна людина, в церкву наче носять пожертви, хочу оплачу посвяту, захочу скажу "дякую" та принесу хлібсіль. І ще кумарить приставка о., котрою одразу себе піднімаєте над іншими людьми. Знав я "владику", котрий пішов лісом, бо просив себе так називати.

Князь... WTF? манія величі? Rolling Eyes


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Knyaz
Тьмы


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.09.2015
Повідомлення: 6
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2015 22:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник Это не вам уж судить так это точно!Японка уже есть не волнуйтесь))Зюзик Это так как говорят что бы радость приносила ,да на рыбалку в селе мотнуть,с детства приятные воспоминания.А то что вас "кумарит" это ваше личное дело.Мании величия нет,просто хорошая родословная.


Останній раз редагувалося: Knyaz (11 Жовтень 2015 09:29), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2015 09:01    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


ООО... Вы уж меня простите... родословная... И в мыслях не было писать в этой теме... Но после Вашего высказывания про родословную я еще больше соглашусь с Сотником. У меня тоже есть ВСЯ родословная до 1600-х годов, и она переплетается Богданом Хмельницким. И что с этого?

Вспомнился мне один случай. Приехали ко мне гости из Польши. Захотели прогуляться по Киеву. Одним из мест, которое решили посетить была Лавра. Когда мы проходили мимо Феодосиевского монастыря, мой товарищ решил что-то спросить у священника, стоявшего у края дороги и собиравшего "на храм". Когда товарищ задал ему вопрос, священник молчал. Товарищ повторил вопрос - священник снова ответил молчанием. На третий раз священник аккуратно показал на урну для денег. Только после того как товарищ опустил в урну деньги, священник ответил на вопрос.

А про бизнес, который построили "служители церкви" в Киевском крематорие - это не поддается никакой критике. Без слов.

Безусловно, это дело каждого - хотите освячивайте автомобили, хотите - нет. Я больше склоняюсь к тому что это глупо. Хотя я человек верующий. И, раз уж на то пошло, крайне положительно отношусь к освячиванию домов.

Прошу заметить, что я не ровняю всех под одну гребенку. Встречал я очень хорошего священника, действительно безкорысного человека. Его крошечная церквушка находится на территории Дарницкого кладбища.

В моем понимании вера и церковь должны быть едины и дополнять друг друга. Но сейчас это далеко не так. Деньги, как язва, поражает церковь изнутри. Осталась только вера. У каждого своя.


_________________
Самое опасное на дороге - это полная уверенность в себе и в машине.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Дмитрий Дмитрий



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.04.2013
Повідомлення: 322
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 965

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2015 09:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кому-то нужны оплачиваемые посредники для общения со своими родителями?)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2015 09:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саня, можеш розповісти про родовід і як його досліджував? Давно мрію про цю справу. Можна в приват.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2015 12:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Подайте на храмушек Cool


_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Knyaz
Тьмы


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.09.2015
Повідомлення: 6
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2015 15:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Фффффф


Останній раз редагувалося: Knyaz (11 Жовтень 2015 09:31), всього редагувалося 2 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Knyaz
Тьмы


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.09.2015
Повідомлення: 6
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2015 15:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Лллл


Останній раз редагувалося: Knyaz (11 Жовтень 2015 09:32), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2015 16:13    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


дык у нас-же тут секта,ты не знал?))))))
и идолопоклонничество)))
а ещё садомазо практикуем,а для особо отличившихся-ещё и с бдсм))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2015 20:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шановний, отець, кнзь, Ігор. На УПЦ КП гонита, може ви ще і сепаратист зі своїми друзями байкерами і косметичками?

Щодо манечки величі, може я не доступно описав, бувають в мене проблеми. Пояснюю: словом отець ви підкреслили свою велич десь у гаражі, нікнейм обрали князь, завдяки поліноміальній інтерполяії (жарт) склалося відповідне враження. А так як ви до всього слуга, раб Божий, не уникаєте моїх проаокацій, заводите розмови про безплатно, то склалося ще одне враження.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2015 22:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar писав(ла):

,а для особо отличившихся-ещё и с бдсм))

о да))) давай еще) Twisted Evil Twisted Evil

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3, 4  Наст.
Сторінка 1 з 4

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group