Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
загартувати ланцюг, щоб перло
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Очманілі ручки
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 22:35    Заголовок повідомлення: загартувати ланцюг, щоб перло Відповісти з цитатою


Власне, цікавить дана процедура. чи можливо це Зі звичайним ланцюгом? Або де його взяти за недорого, діаметр 6-8мм

_________________
Green Seven


Останній раз редагувалося: Сотник (23 Березень 2015 22:14), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Andy_Bady



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.02.2014
Повідомлення: 416
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ-968м

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 13:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Интуиция подсказывает, что "звичайний ланцюг" сделан из материала типа "Ст3", которая, типа, "Сталь 3", которая не калится от слова "совсем".
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 15:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


От халепа, бо я теж так думаю, але хочу спробувати, може там не ст3
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 15:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Простите, что это такое??? Закалить цепь?

ПыСы. Неправда ваша. Ст3 калится, но есть один момент))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Andy_Bady



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.02.2014
Повідомлення: 416
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ-968м

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 15:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Момент в том, что невозможно предсказать результат? Wink2
У нее ж, ЕМНИС, не нормируется содержание ни легирующих присадок, ни углерода - как ее закаливать?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 16:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я просто про то, что эта сталь с низким содержанием углерода. Повысить его содержанием можно раскалив деталь и бросив ее например в порошок угля, графита и прочих подобных вещей. На сколько помню поверхность получит повышенную твердость на глубину до 0.4 мм.

Не так давно сваривал товарищу байк для покатушек на собаке, нужно было согнуть усиливающую полосу толщиной 6 мм. Я ее решил погреть инвертором через графитовый электрод. Погрел, согнул, потом когда начал сошлифовывать с поверхности грязь от электрода, заколебался это делать, против обычного махания болгаркой.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Andy_Bady



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.02.2014
Повідомлення: 416
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ-968м

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 16:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дык это не "закалка", это какая-то вариация на тему "цементация" Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 16:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Карбидизация)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 17:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


format писав(ла):
сваривал товарищу байк для покатушек на собаке,


Shocked

Хочу супер-пупер-дупер ланцюг, щоб важко було перекусити болторізом. Велик пристібатиму Very Happy


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 17:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Доречі, велосипед знайшовся? Винні покарані?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 17:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Велосипед новий купив. А той ще в пошуках, сповістив всіх кого можна і неможна)) Сподіваюся, скоро десь випливе цілий, бо по запчастинам він нічого не вартий.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 18:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Случай Сотника с велосипедом меня заставил пофотать свой и номер и все с лисапетом связанное, это конечно очень огорчительно!!!

По поводу закалки, не пойму одного- почему здеся до сих пор нет Кирюхи?
Помойму он по этому делу профи...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 20:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hammer ще на рамі щось гарненько надряпай, щоб глибоко було, такі сліди не приховаєш. Я собі на новому теж зроблю, тільки гравер знайти треба.

ЛАНС, ану колись


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 20:15    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Hammer
А я знаю какая цепь, из коких говен она сделана, какя твёрдость ему нада?
Я зануда, мне технические требования подавай и исходные данные. Скорее всего никера не будет с єтой затеи
Тут несколько вариантов:
1) либо покупать дорогущую брендовую велопротивоугонку с гарантией;
2) Або їхаті в село, там де корови пасутсо, а краще кінь, та спиздить в нёго ланцюга часів царя Гороха, тоді ланцюги робили такі, що любий сучасний болторіз куй зломить!



Останній раз редагувалося: Lanc (23 Березень 2015 20:20), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 20:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дано:
1. Ланцюг з епіцентру - 2шт
2. довжина - 750мм
3. Діаметр прутка - 6мм

Задача:
1. Зробити так, щоб болторіз зламався



Lanc писав(ла):
та спиздить в нёго ланцюга часів царя Горха, тоді ланцюги робили такі, що любий сучасний болторіз куй зломить!


весело буде з болгаркою за конем бігати Laughing


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 20:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


И ещё: закалка - гартування (укр.)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
3JIO
ГазетныйКупэМафиози


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.01.2013
Повідомлення: 405
Звідки: Киев, Лесной масив
Моє авто: КАМАЗ 1111

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 22:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Лучше матрац надувной купить и вместо бутылки на раме возить. Приехал - надул матрац и сторожишь транспортное средство от веломафии.
Так вы до gps трекера дойдете и будете велики по гуглмапс искать.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 22:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Облейте его говном, никто не сп..здит. И знать все бедут о приближении задолго до
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2015 02:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


3JIO легко.автономный прячется внутрь рамы и всё.периодически только батарейки меняй.

Сотник не на раме надряпай,а во внутренней полости рамы,чтоб пока не разберешь весь вел-нельзя было найти.к примеру выкрутить крепление бутылки и через отверстие внутри пометить.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2015 16:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


То простіше вже надряпати щось на місці кріплення каретки. І місця більше, і каретку ніколи ніхто не виймає для продажу.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Очманілі ручки Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group