Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Терміново потрібен двигун 40-ка!

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Допомога захисникам України
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Fedot



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.02.2008
Повідомлення: 45
Звідки: Луцьк

ПовідомленняДодано: 21 Лютий 2015 17:17    Заголовок повідомлення: Терміново потрібен двигун 40-ка! Відповісти з цитатою


Хлопцям з 28-ї ОМБР, на передовій прострелили двигун у Волинянці.
Хто подарує або продасть за недорого сороківку в робочому стані?


_________________
Скажений V4 Жужик
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 22 Лютий 2015 02:58    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


У нас ZAZLABORATORY є сорокет в зборі крім трамблера і карбюратора,мотор робочий тягне нормально є проблема з тиском коли нагріти до 100 градусів то поморгувала лампа тиску,тягнув нормально,поршньова наче теж гуд не димів не тарабанів,для профілактики замінив корінні вкладиші там 0.5 розмір ,шийки на кв цілі не потерті!зчеплення на місці і робоче,і 1 чи 2 шпильки на випускних фланцях не дуже!
кароч ставив тимчасово на свого жужика їздив добряче і розхід по трасі до 8 літрів.
кароч якщо піде такий можемо задарити для такого діла.
будуть питання дзвони по номеру 0978623772 Артем


_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
$RONSON$
Холодостойкое Усиленное устроЙство


Статус: Offline
Зареєстрований: 30.11.2010
Повідомлення: 689
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ 968а,ЗАЗ 965 (продан) (ЗАЗ 968м (продан),ЗАЗ 965а(продан))

ПовідомленняДодано: 22 Лютий 2015 13:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если, что я трамблер от 40ковки поищу в гараже!
Прикреплю фото трамблера



Если, что пиши куда отправлять!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Fedot



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.02.2008
Повідомлення: 45
Звідки: Луцьк

ПовідомленняДодано: 22 Лютий 2015 21:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RIDE писав(ла):
У нас ZAZLABORATORY є сорокет в зборі крім трамблера і карбюратора,мотор робочий тягне нормально є проблема з тиском коли нагріти до 100 градусів то поморгувала лампа тиску,тягнув нормально,поршньова наче теж гуд не димів не тарабанів,для профілактики замінив корінні вкладиші там 0.5 розмір ,шийки на кв цілі не потерті!зчеплення на місці і робоче,і 1 чи 2 шпильки на випускних фланцях не дуже!
кароч ставив тимчасово на свого жужика їздив добряче і розхід по трасі до 8 літрів.
кароч якщо піде такий можемо задарити для такого діла.
будуть питання дзвони по номеру 0978623772 Артем

Низький уклін та безмежна подяка.
Навісне там ніби живе лишилося - як мінімум ніхто нічого про це не згадував.
За кілька днів відправлятимемо транспорт на Схід - то, напевно, по дорозі хлопці заберуть. Завтра протягом дня обов'язково перетелефоную.
Ще раз дякую.


_________________
Скажений V4 Жужик
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 22 Лютий 2015 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ОК,зателефонуй щоб домовитись!!!!

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Fedot



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.02.2008
Повідомлення: 45
Звідки: Луцьк

ПовідомленняДодано: 22 Лютий 2015 22:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


$RONSON$ писав(ла):
Если, что я трамблер от 40ковки поищу в гараже!

Если, что пиши куда отправлять!

Дякую, друже. Поки не було запиту - там навісне ніби вижило.


_________________
Скажений V4 Жужик
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Fedot



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.02.2008
Повідомлення: 45
Звідки: Луцьк

ПовідомленняДодано: 10 Березень 2015 22:36    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Тема - закрита!
ZAZLABORATORY, хлопці...Нема слів в мене. Низький уклін та все, що в моїх можливостях по Луцьку допомогти - завжди до ваших послуг.
Приєднується подяка від Самооборони м.Луцьк і 28-ї ОМБР.
http://board.lutsk.ua/topic/173394-podaruite-zaz-968m-na-40-k-s-dlja-ato/

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 00:06    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


нема за що!старались зробити все що треба було!єдине тіки питання чи Пічка в РАФІ почала гріти чи ні?якщо щось тра ми завжди раді допомогти!

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 09:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую вам також, хлопці! Більше б таких небайдужих!

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Допомога захисникам України Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group