Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Ищу работу.

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 13:09    Заголовок повідомлення: Ищу работу. Відповісти з цитатою


Всем привет!)
Опять ищу работу, киев и область.
Как постояннка так и подработка.З


_________________
Мы здесь ненадолго, но это очень хорошее время (c)Colin Steele McRae.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
medlen



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.02.2015
Повідомлення: 2
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2015 13:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так есть же специальные порталы по поиску работы, там по региону можно фильтровать. На олксе вплоть до района можно отфильтровать поиск.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 01:37    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Интересно, а как в Киеве технарям, работы хватает?
Куда например с политеха идут работать?
Или переквалифицируются, что бы потом в офисах сидеть?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 18:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Valentin_ZP_UA писав(ла):
Интересно, а как в Киеве технарям, работы хватает?
Куда например с политеха идут работать?
Или переквалифицируются, что бы потом в офисах сидеть?


Робота є, хто хоче той знайде. Політех нічим не відрізняється від інших університетів, просто Київський, і всі звикли думати що це святая святих технарів. Якшо руки ростуть з правильного місця, то завжди роботу знайдеш, навіть не за фахом, головне бажання. В наш час як на мене головне показати що вмієш, а диплом то другорядне.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 20:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


[quote="XpoH"]
Valentin_ZP_UA писав(ла):
... навіть не за фахом,..

Не за фахом - это ключевое слово.
Ибо это означает - низкоквалифицированный и низкооплачиваемый труд... Confused

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 21:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Valentin_ZP_UA, в мене є знайомі які закінчували будівельний і працюють програмістами на зп більше 1к зелених. Тому тут з якої сторони подивитись. Університет скоріше школа життя, але аж ніяк не освіта. в даному випадку рішає самоосвіта і бажання.
В наш час високооплачувано роботу дуже тяжко знайти і так. А ще я не думаю що диплом так вирішує сильно. Тому розраховувати на те що маючи диплом зварювального факультету КПІ, Вас будуть рвати на шматки, підприємства, яким потрібні зварювальники на хорошу зп, не варто. Імхо.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 22:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Посоны. Чисто дилетантский вопрос. Сколько может зарабатывать специалист типа меня. Образование высшее техническое. Специальность: проэктирование и разработка радиоэлектронных средств.
Стажи работы.
3 года на военном производстве. Сборщик. Системы прицеливания ракеты Тополь. допуск 2 категории. (5 лет секретности прошло, имею право говорить)
3 года на производстве пультов для поездов дальнего следования. Специальность "регулировщик РЭА" Обязанности: сборка, испытания, поиск неисправностей, приемо-сдаточные испытания и т.д.
4 года. Инженер-технолог в атомной промышленности. производство средств контроля натриевого реактора. Сборка изделий, испытания. Изучаю в данный момент ПНАЭ Г 19 и испытания по нему.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 22:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


format, я нажаль не зможу відповісти на твоє питання.
п.с. Свої ідеї я висловив з точки зору людини, яка закінчила КПІ, факультет інформатики.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 23:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну уж где-где, а в Киеве наверно все же легче с работой. У меня знакомый снимает квартиру вчетвером и таксует круглосуточно на арендованной машине. Я и сам чуть было не ломанулся в трудный момент, и не факт, что не придется ехать в перспективе . Сам ты местный, столицу знаешь не по звездному небу))). Жильё может своё... В периферии еще труднее с работой, движ отсутствует вообще. Тут влагалище ишо более глубокое и сухое, поверь.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 00:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


format писав(ла):
Посоны. Чисто дилетантский вопрос. Сколько может зарабатывать специалист типа меня. Образование высшее техническое. Специальность: проэктирование и разработка радиоэлектронных средств.
Стажи работы.
3 года на военном производстве. Сборщик. Системы прицеливания ракеты Тополь. допуск 2 категории. (5 лет секретности прошло, имею право говорить)
3 года на производстве пультов для поездов дальнего следования. Специальность "регулировщик РЭА" Обязанности: сборка, испытания, поиск неисправностей, приемо-сдаточные испытания и т.д.
4 года. Инженер-технолог в атомной промышленности. производство средств контроля натриевого реактора. Сборка изделий, испытания. Изучаю в данный момент ПНАЭ Г 19 и испытания по нему.


Антон, все твои достижения сегодня до глубокой и сухой щели. Мой родной дядя так мытарствовал после разработки подлёдного запуска баллистической ракеты с подводного ядерного ракетоносца. Получил премию Ленинского Блеать Комсомола. Разумеется, не единолично, а в составе всего КБ. Купил в своё время сТавридку на эти деньги. Если бы сам не суетился, то мёл бы улицы в суровом уральском городе. Там мужчины так суровы, что едут воевать на Донбасс в своих гробах))) Сейчас работает в частной структуре и занимается продажей макаронных апаратов. И то только блягодаря дедовскому методу: трофей разобрали до винтика и тупо скопировали.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 02:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


XpoH писав(ла):
... в мене є знайомі які закінчували будівельний і працюють програмістами на зп більше 1к зелених...

XpoH писав(ла):
... Свої ідеї я висловив з точки зору людини, яка закінчила КПІ, факультет інформатики.

Тебе важко зрозуміти....
Тем более, что для Киева 1к, да еще и для It - вообще не показатель.
Чисто мое мнение, глядя с периферии на столицу... Smile

to format
Ну могу примерно озвучить как было до войны, когда бакс был по 8 грн.
В Энергодаре, на атомной, технари от 1000$?
Специальности не знаю.
В металлургии,
например, электромонтер, не основная специальность, макс. разряд - 500$?
Руководитель младшего звена, прокатчик, от 1500$
У шахтера с Углегорска пенсия 1000$?
У моей тещи, при совке на пенсию пошла - 200$
Ну и т.д.
Ну это было до войны! Теперь эти суммы в $ нужно поделить на 4 ..... или 3 ... Курс гуляет ....
Ну и нужно учитывать, что цены у нас например на хавчик и т.д. в 2-3 раза меньше, чем у вас под Москвой.. Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 08:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa Понял. В общем крутитесь как хотите. В принципе кризис это самое лучше время для придумывания чего-либо. Голодный моск работает не только быстро, но и более плодотворно.

Valentin_ZP_UA У нас всегда цены были выше. Это как в Норвегии где живет одна моя подруга, картошка стоит 250 рублей, а у нас 50. Но не суть.
У нас директор объявил среднюю по предприятию 56 тыр, все молодые инженеры получают в два раза меньше. До кризиса 750-800 баксов. Теперь меньше 500. Ну а когда перед новым годом выскочил, то и того меньше.

ПыСы. Эту часть беседы, вероятно нужно перенести в политоту.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 10:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в мене це хвора тема.

маю 2 вищих+спеціальну з червоним, зараз навчаюся в аспірантурі.

За основним місцем роботи я отримую 800грн офіційної зарплати. Працюю за спеціальністю, в НАН України. Чому я там?
1. за спеціальністю
2. стаж капає (нарешті) без якого нікуди не беруть + посада мене влаштовує
3. аспірантура, яка зараз вже має для мене все менше і менше значення
4. є пару варіантів відкинутися за кордон на стажування... з кінцями))
5. перспектива ктн, що є деяким бонусом у житті

зараз тільки ІТ-шникам нормально платять (1.5-3к баксами) ну і чиновникам. Але ж, бля, всі не можуть бути ІТ і нахріна тоді держава за свій кошт спеціалістів інших напрямків вирощує

Коли притримуватися думки Вадима (Хрон), що головне тільки самоосвіта і шило в дупі аби крутитися в цьому житті, тоді університети треба зачинити і зробити інший підхід до системи освіти, бо в ній немає сенсу.

Самоосвіта потрібна як плюс до університетської програми, щоб більше знати і думати в своєму напрямку, бути кращим серед своїх одногрупників, мати вищий ступінь конкурентоспроможності, а не закінчити універ незрозуміло навіщо поваром, а потім прочитавши велику радянську енциклопедію піти працювати фізиком-ядерщиком.

П.С. маю крім основної ще дві роботи, тому на зарплату 800грн не жаліюся Smile

П.П.С. Хрон, в мене диплом зварювального факультету Laughing


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Sanya



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.12.2010
Повідомлення: 77
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 10:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


format писав(ла):
Посоны. Чисто дилетантский вопрос. Сколько может зарабатывать специалист типа меня.


12кгрн минимум, киев

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 10:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


format У нас примерно так же со средним. Smile
Ну а на счет нынешней зарплаты, я думаю, если предприятие, экспортно ориентированное, то ситуация наладится.
Сотник 4 варіант цікавий,
у мене такого вже нема - за віком... Sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 11:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кст по IT. Много знакомых сайтоделов, так говорят к одному четверо с Украины постучалось за месяц с предложением услуг. И у подруги одной, тоже украинцев которым работу раздает по сайтостроению полно.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 11:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вставлю свої 5 копійок!

Закінчив вищу у 2010, в 2006 технарь з червоним! Все по автотранспорту.
на роботу не брали, взяли на СТО на 400грн! (на проїзд тільки хватило).

Ще давненько один успішний тренер танців (пересікались в одному закладі, ми там легкою атлетикою займались, а він професійно викладав танці, серйозна тема із зв'язками інших країн і т.д.), так він ще років 10 тому казав - "я дитину відправив у найближчий ВУЗ, все одно який, аби безкоштовно і близько до дому, звісно не в більш менш пристойний, потім дитина коли поступає ще не розуміє е воно і що воно і лише під кінець навчання у 20 рокув щось можна зрозуміти, до чого тебе тяне і чим хо займатись, тоді відправити на курси самоосвіти, далі все від тебе залежить, як вчишся і як розвиваєшся, плюс людські якості - таку і роботу знайдеш!!!"

і розумію що той чувак був правий, якщо слідувати системі- нічого в цьому житті не досягнеш, може є варіанти коли дорожка як то кажуть протоптана.

Вища освіта потрібна для загального розвитку і виховання, а далі набувай сам освіту і навики, щоб жити достойно!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 11:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Valentin_ZP_UA я маю на увазі, що людина закінчила будівельний і за 8-9 місяців має з/п в районі 1к зелених, тобто за цей час вона встигла розібратись, знайти роботу і піднятись до такої зп. І зрозуміло вона постійно піднімається. Я веду до того що не обовязково маючи освіту будеш косити бабло за фахом, освіта нічого не рішає. В наш час головне що вмієш і знаєш, всі інше до одного місця, ну окрім зв'язків, вони скрізь рішають.
Просто кількість місць в універах практично лишилась ще із совка, а заводів то вже стільки нема, держзамовлень спеціалістів нема... от і випускається купа людей а працювати ідуть де можуть влаштуватись.

format, я просто вчився на інформатиці, знаю купу прогерів і купу не прогерів. так за останній час стільки людей почали тим займатись що аж страшно, навіть ті, про кого навіть не подумав би що він може програмувати Laughing . Всі йдуть прогати, клепати сайти, бо не треба махати лопатою, чи грузити ящики.

Вся мораль в тому, що хто хоче той знайде хорошу роботу, будь-яким способом і будь де, будь то в Україні будь то закордоном, головне - бажання.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 14:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


XpoH писав(ла):
... Вся мораль в тому, що хто хоче той знайде хорошу роботу, будь-яким способом і будь де, будь то в Україні будь то закордоном, головне - бажання.

Згоден, але не будь де і коли...
Наприклад, за кордоном, повинно бути до 35 років... Confused

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group