Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Продам червоний ЗАЗ 968МБ в Києві

 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Авто
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2015 15:39    Заголовок повідомлення: Продам червоний ЗАЗ 968МБ в Києві Відповісти з цитатою


Продам Заз 968МБ (перероблений на М) 83 року випуску. Зовнішній стан:
4+
Має вм.ятини з одного боку, треба купити новий комплект молдингів.
Технічний стан:
Мотор проїхав 300 кілометрів після повного капітального ремонту. Проблема з карбюратором - він не реагує на жодні настройки. Також, швидше за все, треба замінити мембрану бензонасоса. Їздити так неприпустимо, бо влітку розхід 25л/100км, взимку 40л/100км. Компресія хороша (припущення, проте якщо маєте компресометра - можете це собі підтвердити), тяга хороша. Гальма потрібно прокачати. Акумулятор шикарний (менше року).
По салону: тверда п.ятірка. Крісла не обшарпані, немає тріщин, пропалів, значних порізів. Встановлена касетна магнітола (працює як з касетами, так і фм-радіо, електроантена), сигналізація, додатковий захист від угону (простий але ефективний). Для ідеалу - треба вклеїти накладки на арки (є в комлекті). Пробіг 6000 - бо замінювався салон повністю (попередній був розбитий), справжній - невідомо. Також встановлені протитуманні фари і фари заднього ходу (встановлені, але не підключені).
Також в комплекті:
1. Масло моторне
2. Гальмівна рідина
3. Прокладки для гальм
4. Комплект колодок для гальм
5. НЗ бензину (близько 1.5л)
6. Рамки для номера (2 чи 3)
7. Кутики на бампери (4 чи 6 додатково)
8. Нагальний необхідний набір інструментів (свічний ключ, ключі всіх потрібних розмірів, викрутки, все потрібне)
9. Накладки на колісні арки (3 комплекти).
Причина продажу - від.їжджаю далеко і надовго, не хочу, щоб в принципі хороша машина просто гнила на вулиці. Та й простіше просто купити запорожець по наступному місцю проживання. Продаж по тех.паспорту. Можу вивести на носія ген.довіреності (в Броварах). Ціна - 4500 гривень. Пропозиції і додаткові фото - в особисті повідомлення, або на vk.com/vidgood
БЕНЗОНАСОСИ (СТАРИЙ-НОВИЙ)



Останній раз редагувалося: Jefferson (11 Січень 2015 18:40), всього редагувалося 2 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2015 18:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мені фото скинь в приват. Цікаво. Переоформлення машини реальне?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 11 Січень 2015 18:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Увага! Під час простою якась... не дуже хороша особина знесла праве дзеркало. Замінене на запасне (але воно хромоване, з невеличкими краплинками іржі, але виглядає нормально). Також замінено бензонасос на новий (від ВАЗ 2104). В старому бензонасосі була дуже пробита мембрана (її майже не було). При спробі завести з новим бензонасосом, всеодно заводиться з великими труднощами і лише з підсосом, нагар на свічках говорить про недозбагачену суміш. Отже лишилось лише знайти місце, де засмоктується повітря і усунути нещільність (також розхід вже далеко не 40л має бути). Фото бензонасоса (старого і нового прикріплюю до поста).
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 24 Січень 2015 12:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


3000грн
Можно и без доверки
066-3549251 или ЛС


_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 19:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Знімаю з продажу, хай краще мене радує.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Авто Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group