Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Заз первая машина

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
kostua



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.12.2014
Повідомлення: 0
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 12:45    Заголовок повідомлення: Заз первая машина Відповісти з цитатою


Добрый день, хотел спросить планирую покупать зазик скажите подходит ли он для повседневной езды, какие проблеммы с ним могу быть и за сколько можно купить зазика. Хотел бы если не трудно что бы подсказали.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
OstoroznoModern



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2011
Повідомлення: 74
Звідки: Lutsk
Моє авто: ЗАЗ968А

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 13:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Для повседневной - не подходит , особенно зимой

Для души покататься , выехать в лес на природу , что то перетянуть или перевезти - подходит хорошо

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
kostua



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.12.2014
Повідомлення: 0
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 13:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А по поводу ремонта прихоти заз и цена примерная на покупку ?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
thecool



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.04.2014
Повідомлення: 7
Звідки: Украина, Киев

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 15:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Примерная цена в Киеве 3.000 - 7.000грн
В ремонте очень прост. Цены на з/ч можешь глянуть тут на форуме.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
kostua



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.12.2014
Повідомлення: 0
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 15:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Просто как то стрессом если по дороге заглохнет, а кто может по телефону проконсультироват по поводу зазов 0638584566 Алексей
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
stigi



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2010
Повідомлення: 927
Звідки: Запорожье, бабурка
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 17:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Уже 2 года ежу повседнев. Зимой отлично, печка огонь
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 17:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


и все прямо кинулись звонить,аж телефон плавится...смешной....
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Vov4ik



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.04.2010
Повідомлення: 534
Звідки: Свердловская обл. г. Нижний Тагил
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 20:58    Заголовок повідомлення: Re: Заз первая машина Відповісти з цитатою


kostua писав(ла):
планирую покупать ЗАЗик, скажите подходит ли он для повседневной езды, какие проблемы с ним могу быть.

Последние 10 лет не вылезаю из Запорожца круглый год. Покупаешь машинку (лучше блястючюю), ищешь толкового мастера, который ПОЛНОСТЬЮ разберёт и соберёт машину по технологии, устранив все косяки. После этого можно ездить каждый день без заморочек, а нюансы зимней эксплуатации мы подскажем. Wink Короче если хорошо, то дорого, завоешь и купишь богдан. Very Happy Через месяц я возможно буду в Киеве, вот и посмотришь на возможности Запорожца.


_________________
МАСТЕР
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
kostua



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.12.2014
Повідомлення: 0
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 22:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А по поводу у друга москвич так каждое утро матом проклинать его та не заводится то глохнет вот и спросил про заз а он по идее легче для начала я так думаю
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 23:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ох уж эта наивность....
топикстартер,а сколько тебе лет?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
kostua



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.12.2014
Повідомлення: 0
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 23:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


26
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 23:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


один хрін шо москаль що Зазік, все залежить від конкретного екземпляру, а хороші (але і ті тре робити) ціни на них ПОЧИНАЮТЬСЯ з 400у.о. і вище. + запчастини до москвича простіше значно знайти нормальні
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
kostua



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.12.2014
Повідомлення: 0
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2014 23:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо всем, буду думать
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
OstoroznoModern



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2011
Повідомлення: 74
Звідки: Lutsk
Моє авто: ЗАЗ968А

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2014 19:21    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


один хрін шо москаль що ЗАЗік
------------------------------

Ну да ну да...
І те що нормальний двигун , фільтри , шум не як від трактору , охолодження , а відповідно пічка , порівняння розмірів , наявності ще +2 дверей , нормального великого багажнику я навіть не беру , а якщо на москалі тормоза дискові то при всіх їх ватності порівняння з запорожцем - сам розумієш. Про дрібниці типу нормального генератора я навіть не згадую.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2014 20:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не треба мене лікувати в мене самого є 41ий москаль! А 412 та 2140 я бачив не мало тому впевнено можу сказати що двигун фуфел і гемор гул і звук гірший набаго навіть на справному плюс хіба дійсно в більшому розмірі, але то шо кому треба (вище перечислене стосується суто 412 і модифікацій. Доречі москвичів в продажі тьма і купити можна набагато дешевше чім зазік, проблема в тому ще що то москальске нехочуть ніде робити, нонсенс але за зазік більше беруться!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
xvatko



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.10.2014
Повідомлення: 190
Звідки: Украина, Киевская, Бровары
Моє авто: ЗАЗ-968МД (94г, юбиляр)

ПовідомленняДодано: 02 Січень 2015 20:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


OstoroznoModern писав(ла):
Для повседневной - не подходит , особенно зимой

Для души покататься , выехать в лес на природу , что то перетянуть или перевезти - подходит хорошо


для повседневной езды прекрасно подходит, при наличии желания)) главное своевременный уход за машиной.


_________________
Мой Первый Раритетный Жуж-мобиль)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
xvatko



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.10.2014
Повідомлення: 190
Звідки: Украина, Киевская, Бровары
Моє авто: ЗАЗ-968МД (94г, юбиляр)

ПовідомленняДодано: 02 Січень 2015 20:39    Заголовок повідомлення: Re: Заз первая машина Відповісти з цитатою


kostua писав(ла):
Добрый день, хотел спросить планирую покупать ЗАЗик скажите подходит ли он для повседневной езды, какие проблеммы с ним могу быть и за сколько можно купить ЗАЗика. Хотел бы если не трудно что бы подсказали.


у меня мой Жуж тоже 1я машина, все зависит от желания - на чем ты хочешь ехать, а насчет куда и насчет подсказали..
Что именно подсказали? Стоит брать или нет? Лучше или хуже напрумер того же москвича? Извини, никто не подскажет, читай форум многие темы форума как раз описывают и плюсы и минусы, хотя все минусы упираются в 'доработку'. Вобщем меня моя машина устраивает, при отсутствии наличия в машине полезных девайсов я их приобретаю.


_________________
Мой Первый Раритетный Жуж-мобиль)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
medlen



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.02.2015
Повідомлення: 2
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2015 13:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Есть такая фантазия - купить старенький запорожец. Ностальгия по временам лесных вылазок на таком аппарате, да ещё и цена подкупает - у меня велик дороже стоит. Вот и думаю заглянуть на рынок предложений.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2015 16:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Загляни!

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Денис1988



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.02.2011
Повідомлення: 428
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ968м 1988 г. 2108 1992 г.

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2015 16:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пока что не продал своего до покупки 2108 ездил на своем ежедневно кроме зимы, все норм не глох не перегревался не ломался в дороге не ставал, как и погороду так и на природу на дачу в село ездил без проблем, как разбогатею то снова куплю себе Жужа
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group