Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
как обустроить гараж
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 23 Грудень 2014 08:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Надо фотки своего бардака сделать
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
skm



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2011
Повідомлення: 246
Звідки: Харьков
Моє авто: заз968м и др

ПовідомленняДодано: 23 Грудень 2014 16:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


нормальная рабочая обстановка.порядок это илюзия
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
maks-mt



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.07.2010
Повідомлення: 511
Звідки: Харьков,коротыч
Моє авто: ЗАЗ-965 Яшка,ЗАЗ-968А Ласточк

ПовідомленняДодано: 23 Грудень 2014 18:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


skm писав(ла):
нормальная рабочая обстановка.порядок это илюзия
+100500

_________________
Шуруп забитый молотком держит лучше чем гвоздь закрученный отверткой!
. 0973886353,0996880620,80932522567
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 23 Грудень 2014 19:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Nikolya_22 писав(ла):
було б прикольно конкурс на мега бардак!!! подарунок - віник та лопатка Smile


Если стимулировать, то обратное- это труднодостижимо, но всегда есть к чему стремиться. Бардак только расслабляет.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Klim DSO



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.03.2011
Повідомлення: 78
Звідки: м.Дубно Рівненської обл.

ПовідомленняДодано: 23 Грудень 2014 22:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В мене ЖУЖ в гаражі тільки зимує, а весь остальний час там свалко-склад)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Wynether



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2022
Повідомлення: 0
Звідки: Ростов

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2022 12:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Построить гараж непросто нужно также вырыть котлован, возвести стены из кирпича, накрыть крышей. Лучше нанять знающих людей, а вот оформлением гаража можете заняться сами. Сейчас модно оформлять все помещения в стиле лофт - и недорого, и просто
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
AzazelloO



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.03.2022
Повідомлення: 0
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2022 16:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wynether писав(ла):
Построить гараж непросто нужно также вырыть котлован, возвести стены из кирпича, накрыть крышей. Лучше нанять знающих людей, а вот оформлением гаража можете заняться сами. Сейчас модно оформлять все помещения в стиле лофт - и недорого, и просто

Хах, в стиле лофт))) Знаете, я купил такой гараж, что даже оформление не потребовалось, чтобы соответствовать этому направлению) И так все ободранное и обшарпанное. Два года все никак не соберусь обшивку изнутри поменять. Но жить там явно не планирую)) Разве что небольшой уголок так, напосидеть.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 10 Тра 2022 22:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


AzazelloO писав(ла):
Wynether писав(ла):
Построить гараж непросто нужно также вырыть котлован, возвести стены из кирпича, накрыть крышей. Лучше нанять знающих людей, а вот оформлением гаража можете заняться сами. Сейчас модно оформлять все помещения в стиле лофт - и недорого, и просто

Хах, в стиле лофт))) Знаете, я купил такой гараж, что даже оформление не потребовалось, чтобы соответствовать этому направлению) И так все ободранное и обшарпанное. Два года все никак не соберусь обшивку изнутри поменять. Но жить там явно не планирую)) Разве что небольшой уголок так, напосидеть.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group