Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Переоформлення авто з померлим власником.

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон
Попередня тема :: Наступна тема  

Брати таке авто?
Так, все просто робиться.
11%
 11%  [ 1 ]
Ціна перереєстрації буде більша за авто.
88%
 88%  [ 8 ]
Всього проголосувало : 9

Автор Повідомлення
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 06 Грудень 2014 22:17    Заголовок повідомлення: Переоформлення авто з померлим власником. Відповісти з цитатою


Власне таке питання. Бачу тут є особи які купують авто і перереєстровують.
У мене така ситуація - є авто і свідоцтво про реєстрацію. Власник помер років з 10 назад. Родичів не знаю та і поки не знаходив. Як зняти з обліку авто?

Дякую за відповідь.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 06 Грудень 2014 22:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


генеральной довереннгости нету, что ли?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 06 Грудень 2014 23:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


власник як би помер уже 10 років назад) є авто і свідоцтво про реєстрацію
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 06 Грудень 2014 23:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чермет
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2014 00:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc, це значить що ні у кого не вийшло, чи що не можливо? Їздити то можна на ній, а до чермету авто і так докотиться з часом.

Є така стаття. І з неї все почалось.
Стаття 344. Набувальна давність

1. Особа, яка добросовісно заволоділа чужим майном і продовжує відкрито, безперервно володіти нерухомим майном протягом десяти років або рухомим майном - протягом п'яти років, набуває право власності на це майно (набувальна давність), якщо інше не встановлено цим Кодексом.

Набуття права власності на земельну ділянку за набувальною давністю регулюється законом.

Право власності на нерухоме майно, що підлягає державній реєстрації, виникає за набувальною давністю з моменту державної реєстрації.

2. Особа, яка заявляє про давність володіння, може приєднати до часу свого володіння увесь час, протягом якого цим майном володіла особа, чиїм спадкоємцем (правонаступником) вона є.

3. Якщо особа заволоділа майном на підставі договору з його власником, який після закінчення строку договору не пред'явив вимоги про його повернення, вона набуває право власності за набувальною давністю на нерухоме майно через п'ятнадцять, а на рухоме майно - через п'ять років з часу спливу позовної давності.

Втрата не з своєї волі майна його володільцем не перериває набувальної давності у разі повернення майна протягом одного року або пред'явлення протягом цього строку позову про його витребування.

4. Право власності за набувальною давністю на нерухоме майно, транспортні засоби, цінні папери набувається за рішенням суду.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2014 00:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
генеральной довереннгости нету, что ли?


Если нету гендоверки, то легче уговорить покойника нюхать клумбы спод низу, чем легализовать его покойницкое авто

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2014 15:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


голосую за - технічно неможливо переоформити

1. чермет грубо, Закон не забороняє їздити, адже є свідоцтво і авто, ГАЇ ж не знає що власник мертвий, поки що можна без довіреності, що далі приймуть не знаю. Такий варіант не ахті бо родичі власника можуть подати що авто вкрали

2. мені здається що за велику суму потрібні люди (не законно) таки переоформлять, але це саме випадок - переоформлення дорожче авто. Це на випадок коли гроші не мають значення, а авто хочеться.

3. Частіше всього шукають передню панель з нормальними живими доками і переварюють - ботжетний напівзаконний варіант.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
sasha74



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.01.2012
Повідомлення: 483
Звідки: г.Коростень
Моє авто: ЗАЗ 965, 965АЭ, ,vw T6,audi a6 avant

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2014 15:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну раз Вы знаете так законы,то дерзайте.Но скажу,что наверное никто не легализовал авто,укоторого нет доверенности и хозяина.Все другие способы НЕЗАКОННЫ и тянет- на места не столь отдалённые.А ездить то можно,до первого конфликта на дороге,а затем штрафплощадка и дальше чермет.Удачи.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
wolf_gaz21



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.10.2014
Повідомлення: 108
Звідки: Харьков Украина
Моє авто: Газ-21В 1958

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2014 20:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


все решается
исключительно законными методами.
правда это доп головняк

по деьгам кстати процедура не очень уж дорогая.

Есть смысл заморачиваться или если состояние огонь или если машина редкая

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
sasha74



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.01.2012
Повідомлення: 483
Звідки: г.Коростень
Моє авто: ЗАЗ 965, 965АЭ, ,vw T6,audi a6 avant

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2014 21:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну раз знаете как законно,то не тяните кота за колокольчики,расскажите одноклубникам,как это сделать.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2014 23:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sasha74 писав(ла):
Ну раз знаете как законно,то не тяните кота за колокольчики,расскажите одноклубникам,как это сделать.


оформити можна по цивільноу кодексу. потрібно подавати в суд і доказувати що на авто бажаючих нема. вони декілька місяців псевдо пошук бажаючих проведуть (дадуть об'яву на olx по пошуку власника?), ну а потім дадуть документ про те що авто моє і я йду переоформлюватись.

Але не буду займатись. не те що кошти, а просто часу багато займе.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
wolf_gaz21



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.10.2014
Повідомлення: 108
Звідки: Харьков Украина
Моє авто: Газ-21В 1958

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2014 23:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


необходимо вхождение в наследство наследниками.
но тут надо понимать что есть риск остатся без машины с одной стороны,с другой стороны надо понимать что никому оно кроме вас нафиг не нужно

см http://www.drive2.ru/l/3677380/

но там был полноприводный москвич комплектный из-за которого стоило возится...



Останній раз редагувалося: wolf_gaz21 (07 Грудень 2014 23:30), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
wolf_gaz21



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.10.2014
Повідомлення: 108
Звідки: Харьков Украина
Моє авто: Газ-21В 1958

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2014 23:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну и почти финиш истории
http://www.drive2.ru/l/5150971/

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2014 23:46    Заголовок повідомлення: Re: Переоформлення авто з померлим власником. Відповісти з цитатою


dozerua писав(ла):
... Родичів не знаю та і поки не знаходив...


если бы человек этого не написал, то понятно, что через родственников оформляя как наследство можно бы было, за свой счет разумеется, потому что никому, кроме владельца эта суета не нужна.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 08 Грудень 2014 01:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


dozerua писав(ла):

оформити можна по цивільноу кодексу.....
Але не буду займатись. не те що кошти, а просто часу багато займе.


Так в чем собственно суть вопроса?
Обсуждены 3 способа регистрации авто и все не подходят.

Откуда взялся автомобиль вообще?
Он же не украден, т.к. нет никакой доверенности?

Голосовалка вообще-то предусматривает положительный ответ на оба вопроса одновременно.
А вопрос поставленный (как снять с учета?), в принципе может и не стоять.
Автомобиль за 10 лет непрохождения ТО (до того как его отменили) уже мог быть снят с учета.


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
wolf_gaz21



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.10.2014
Повідомлення: 108
Звідки: Харьков Украина
Моє авто: Газ-21В 1958

ПовідомленняДодано: 08 Грудень 2014 04:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


по поводу выбраковки авто
http://www.drive2.ru/l/4899916394579138836/

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group