Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Автомобили с безномерным кузовом
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
shev1



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.10.2013
Повідомлення: 31
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2014 14:56    Заголовок повідомлення: Автомобили с безномерным кузовом Відповісти з цитатою


Собственно прочтите ссылку, может не нова, но заставляет призадуматься... Sad С принятием нового законопроекта N3855, которым вводится автоматическая фотофиксация нарушений ПДД, содержится норма запрещающая эксплуатацию транспортных средств без идентифицирующих номеров на кузовах.
http://www.autocentre.ua/news/law/avtomobili-s-beznomernymi-kuzovami-vne-zakona-cv-57817.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=click&utm_campaign=dailynews


_________________
"Я не знаю, что может так радовать обывателей в потоплении какого-нибудь красивого корабля"
Исуроку Ямамото.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2014 17:02    Заголовок повідомлення: б/н кузов Відповісти з цитатою


Спасибо, обрадовали Sad
Теперь что, через Институт присваивать и наносить номер ?


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2014 18:21    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


почитал законопроект.

4) статтю 121-1 викласти у такій редакції:

“Стаття 1211. Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах або відсутні

Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах, знищені, підроблені або відсутні, -
тягне за собою накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, -
тягне за собою накладення штрафу від сорока до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.”

тут имеется в виду, что у вас в тп записан номер кузова, а по факту его нет. тогда люли.
а в случае б/н у вас в ТП написано Б/Н, и кузов б/н. налицо соответствие записям в ТП.

короче, нет оснований переживать. просто сейчас нагнетают обстановку, поэтому псевдоюристы пишут всякую хрень


_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2014 14:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саш. ну ті сам представляешь как гаишники будут трактовать...что нет номера вообще, а что нет номера и написано єто в техпаспорте.
я очкую.


_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2014 17:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да так же и будут. а если они не шарят - ты им расскажешь.
закон обратной силы не имеет, не могут законодатели вот так просто запретить эксплуатацию


_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2014 17:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я не шибко подкован. какой закон раньше был и разрешал экспуатацию

_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2014 09:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вы конечно меня простите за безграмотность, но в этих строках:
Цитата:
Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах, знищені, підроблені або відсутні, -
тягне за собою...

я не увидел вот этого смысла:
Цитата:
тут имеется в виду, что у вас в тп записан номер кузова, а по факту его нет. тогда люли.
а в случае б/н у вас в ТП написано Б/Н, и кузов б/н. налицо соответствие записям в ТП.

В случае как пишет Лекс, если кузов Б/Н и в техпаспорте написано Б/Н, то в законе среди прочего есть слово "знищені" (как они "знищені" - это другой вопрос, не касающийся закона), и из-за этого трактовать можно как угодно.


_________________
Самое опасное на дороге - это полная уверенность в себе и в машине.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2014 10:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


знищени синоним видсутни?

_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2014 10:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


petertuning писав(ла):
знищени синоним видсутни?

в тексте есть и то и другое.

по факту - ездить стремно. это мое мнение. можете забросать гнилыми помидорами за безграмотность. но я понимаю именно так.


_________________
Самое опасное на дороге - это полная уверенность в себе и в машине.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2014 11:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так в том и вопрос

_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2014 11:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мужики...
Это все уже обсасывалось стонадцать раз!
Пускай гаишник трактует как ему угодно, пускай пишет протокол, напишите в нем свое пояснение и пущай идет дальней дорогой в суд.
Вам же объяснили- закон обратной силы не имеет!!! В те времена, когда у вас в ТП появилась запись БН это все было ЗАКОННО!
Wink


_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2014 11:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Про обратную силу - таки да.

_________________
Самое опасное на дороге - это полная уверенность в себе и в машине.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2014 12:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


поживем -увидим. я ж не один такой по гаражу буду только кататься

_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2014 12:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шесть лет- полет нормальный Wink
И техосмотры проходил без лишних вопросов, и ГАИцы ни одного вопроса по поводу б\н не задавали Wink


_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2014 14:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


аналогично. но щас ситуация другая...

_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zap



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.02.2005
Повідомлення: 28
Звідки: UA, Mykolaiv
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2017 17:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Господа, как сейчас обстоят дела с безномерными кузовами?
Серьезно настроился покупать ЗАЗ-965 в ближайшее время.
Принципиально хочу оформлять авто на себя.

Я так понимаю с завода они все безномерные? Или в какие-то года всетаки ставили номер?
Реально ли снять с учета и оформить на себя сейчас если кузов без номера и в техпаспорте указано Б/Н?
Какой геморрой может быть при оформлении машины с безномерным кузовом?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
жорик



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.07.2010
Повідомлення: 287

Моє авто: заз 968 м, заз 968 А

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2017 20:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


С завода все номерные, с б/н кузовом не снимешь-только для утилизации. Вообщем-вечные документы. Единственный вариант-Сантадор, но только с владельцем, или генералкой, но сцуко-дорого(
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Zap



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.02.2005
Повідомлення: 28
Звідки: UA, Mykolaiv
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2017 20:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А вот интересно откуда тогда берутся безномерные кузова? Сгнивает табличка с номером кузова чтоли?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
жорик



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.07.2010
Повідомлення: 287

Моє авто: заз 968 м, заз 968 А

ПовідомленняДодано: 21 Листопад 2017 02:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дтп, коррозия...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 21 Листопад 2017 12:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


приобрести документы с номерами, переоформить их на себя, а потом оформить порчу таблички - тогда можно эти доки использовать к любому подходящему авто по цвету марке и тд?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group