Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Альтернатива механічному вентилятору охолодження?
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерня
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 28 Листопад 2013 18:54    Заголовок повідомлення: Альтернатива механічному вентилятору охолодження? Відповісти з цитатою


чи хтось розглядав встановлення електродвигуна до крильчатки охолодження?


думки такі щоб двигун досить швидко прогрівався і генератор один стояв збоку з пристойною потужністю.


про оберти ще не думав якщо чесно, перше що на думку спало, це електродвигун радіатора від старої таврії.
хоча він звичайно ж не крутить 8тис.


моя проблема в тому, що двигун слабо прогрівається. кілометрів за 10 їзди температура не піднімається до 80 градусів . а враховуючи що я катаюсь короткими пробіжками по 2-3 км, то стрілка температури завжди близька до першої позначки..

машина емка. на вулиці +3 градуси все в стоці (шківи і крильчатка)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 28 Листопад 2013 19:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ищи поиском, особенно в разделе "Шедевры" Laughing

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 28 Листопад 2013 19:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


dozerua, паузы между перебежками какие? Если не более часа, тьо сильно помогает утепление поддона картера обычной монтажной пеной, я так делал когда банкоматы обслуживал.
Гдето я описывал всё это "безобразие", но суть в том, что на снятом поддоне, предварительно обтянутым упаковочной плёнкой или смазанным маслом чтобы пена не прилипла к поддону, наносим монтажную строительную пену слоем в примерно 5 - 7 см, после застывания обрезать всё лишнее(у меня валялся в гараже пробитый поддон, на нем я и делал, как на болванке) .
Дальше прикручиваем проволокой или пластиковыми стяжками(собственно чем угодно) этот колпай к поддону и радуемся жизни.
Главное помнить, что дорожный просвет уменьшился!
Я свой утеплитель потерял в сугробах, но своё дело он делал исправно месяца полтора - два.
P.S. Идея не моя, позаимствовал у инородцев(немцы кажется), они тесты проводили для экономии горючки в зимний период.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
3JIO
ГазетныйКупэМафиози


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.01.2013
Повідомлення: 405
Звідки: Киев, Лесной масив
Моє авто: КАМАЗ 1111

ПовідомленняДодано: 28 Листопад 2013 19:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Попробуй закрыть заднюю решетку, и перекрой воздух с хлебницы. Должно помочь. Мне зимой помогало.
Или вариант укоротить лопасти охлаждения если есть без дела второй карлсон(крыльчатка)


_________________
Лучше молодая жена и старый автомобиль, чем наоборот...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 28 Листопад 2013 20:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Масло в нашем двигателе охлаждается в основном в поддоне, я весной ездил без маслорадиатора(вместо него стояла перемычка) и нечего не грелось. Поэтому надо мотор на зиму утеплять, "хлебницу" хоть переключай хоть не переключай, а когда машина стоит масло остывает на морозе очень быстро.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 28 Листопад 2013 21:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk писав(ла):
dozerua, паузы между перебежками какие? Если не более часа, тьо сильно помогает утепление поддона картера обычной монтажной пеной, я так делал когда банкоматы обслуживал.
Гдето я описывал всё это "безобразие", но суть в том, что на снятом поддоне, предварительно обтянутым упаковочной плёнкой или смазанным маслом чтобы пена не прилипла к поддону, наносим монтажную строительную пену слоем в примерно 5 - 7 см, после застывания обрезать всё лишнее(у меня валялся в гараже пробитый поддон, на нем я и делал, как на болванке) .
Дальше прикручиваем проволокой или пластиковыми стяжками(собственно чем угодно) этот колпай к поддону и радуемся жизни.
Главное помнить, что дорожный просвет уменьшился!
Я свой утеплитель потерял в сугробах, но своё дело он делал исправно месяца полтора - два.
P.S. Идея не моя, позаимствовал у инородцев(немцы кажется), они тесты проводили для экономии горючки в зимний период.


паузи по годині-дві. через ці паузи масло уже холодним стає..

піна не варіант бо не естетично.

не написав що у мене відсутній отой великий лист металу під машиною. пиловідбивач чи що.

просто якщо буде управлятись електрикою, то можна буде контролювати оберти двигуна.

знайомий на копійці минулої зими клав шмат утеплювача на двигун і так їздив


Код:
взагалі є ідея на зиму всі повітрозабірники позаклеювати, щоб там повітря не гуляло

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Компромисс



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.04.2009
Повідомлення: 1669
Звідки: Днепропетровская обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М, Sens 1.3

ПовідомленняДодано: 28 Листопад 2013 22:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дней десять назад подготовился к зиме - снял термостаты, за маслорадиатором всунул кусок поролона, утеплил картер, правда, на этот раз не пенопластом или пеной, а толстой синтетической тканью в два слоя на саморезах. Осталось заклеить клейкой лентой жабры - не забыть после след. поездки, когда прогрет отсек. Зимой поездки в основном до 25 км.
В этом "зимнем" состоянии съездил за 70 км в воскресенье - масло нагрелось аж до 90 - 100, как летом. Обратно ехал с опущенной заслонкой - то до 80 - 90 град. И это при скорости не выше 90. Т.е. все эти меры дают ощутимый эффект. А для коротких перебежек особенно хорошо утепление картера - выходишь на мороз через часик стоянки на морозе, а масло тепленькое.


_________________
Если дела идут хорошо, значит вы чего-то не заметили...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 28 Листопад 2013 22:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


dozerua писав(ла):
...
паузи по годині-дві. через ці паузи масло уже холодним стає..
піна не варіант бо не естетично.
не написав що у мене відсутній отой великий лист металу під машиною. пиловідбивач чи що.
просто якщо буде управлятись електрикою, то можна буде контролювати оберти двигуна.
знайомий на копійці минулої зими клав шмат утеплювача на двигун і так їздив
Код:
взагалі є ідея на зиму всі повітрозабірники позаклеювати, щоб там повітря не гуляло

Паузы приемлемые.
"Нээстэтычно", это когда хлебница приклёпана или у тебя снизу всё отполировано и даже окрашеный утеплитель на поддоне"бросается в глаза", особенно если залезть под машину, иначе его просто не видно.
У твоего знакомого охлаждение водяное, он же охлаждающую жидкостьна зиму не сливает.

В общем тебе уже дали информацию, распоряжайся как хочешь.

P.S. "отой великий лист металу під машиною" называется фартук, и он не только от пыли.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
3JIO
ГазетныйКупэМафиози


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.01.2013
Повідомлення: 405
Звідки: Киев, Лесной масив
Моє авто: КАМАЗ 1111

ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2013 00:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Заноси мотор с собой только оставляй в коридоре/парадном на батарее/у костра так он точна не замерзнет Very Happy
а вообще можна телогрейку на весь низ мотора натянуть или кусок одеяла ватнего. Чем окуратней тем и естетичней, вообще срать на красивый замерзщий мотор. Лучще пусть буит теплый и в одеяле.


_________________
Лучше молодая жена и старый автомобиль, чем наоборот...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2013 02:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ещё забыл посоветовать обмотать газетами Laughing

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
3JIO
ГазетныйКупэМафиози


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.01.2013
Повідомлення: 405
Звідки: Киев, Лесной масив
Моє авто: КАМАЗ 1111

ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2013 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
Ещё забыл посоветовать обмотать газетами Laughing

так у меня уже все замотано давно, газеты кончились... Aвтору остался только картон... 8-)


_________________
Лучше молодая жена и старый автомобиль, чем наоборот...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2013 12:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


у мене є багато старих коврів. мабуть одним обмотаю низ двигуна. може швидше нагріватись буде.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
sasha74



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.01.2012
Повідомлення: 483
Звідки: г.Коростень
Моє авто: ЗАЗ 965, 965АЭ, ,vw T6,audi a6 avant

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2013 18:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


I тi коври гвоздями до пiддону,бажано 100-ю прибити. Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2013 23:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sasha74 писав(ла):
I тi коври гвоздями до пiддону,бажано 100-ю прибити. Smile

дуже розумно. вважаєте мене йолопом? я здається підійшов до проблеми конструктивно, а тут зразу почали посилати в шедеври та тряпки підкладати під кожухи охолодження.
тепер ви з гвіздками сюди влізли.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
3JIO
ГазетныйКупэМафиози


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.01.2013
Повідомлення: 405
Звідки: Киев, Лесной масив
Моє авто: КАМАЗ 1111

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2013 01:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тьфу на вас еще раз!
Может на жидкие гвозди? Приклеил раз два и ништяк... Ковер не так сохраняет тепло как пена. Еще вариант стекловата в фольге. Можна найти в любой совецкой плите, вокруг духовки...
Но один из вариантов ето все жэ провереный спосаб! Стопудова


_________________
Лучше молодая жена и старый автомобиль, чем наоборот...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2013 02:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


dozerua писав(ла):
... вважаєте мене йолопом? я здається підійшов до проблеми конструктивно, а тут зразу почали посилати в шедеври та тряпки підкладати під кожухи охолодження.
тепер ви з гвіздками сюди влізли.

Ты спрашивал совета в первом своём посту? Тебе дали провереный вариант.
Хлчешь чтобы тебя уговаривали не делать глупости.

Ставь то что хотел, кажется электровентилятор от "Таврии", а потом расскажешь как оно, быстро масло в поддоне остывает или нет и через сколько км клинят поршни от недостаточного обдува.

P.S. Интересно, а если электромотор сгорит, как ты домой вернёшся, "на галстуке" или новый мотор покупать монтировать будешь "серед степу широкого на на Вкраїні милій"© !?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2013 03:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk писав(ла):
dozerua писав(ла):
... вважаєте мене йолопом? я здається підійшов до проблеми конструктивно, а тут зразу почали посилати в шедеври та тряпки підкладати під кожухи охолодження.
тепер ви з гвіздками сюди влізли.

Ты спрашивал совета в первом своём посту? Тебе дали провереный вариант.
Хлчешь чтобы тебя уговаривали не делать глупости.

Ставь то что хотел, кажется электровентилятор от "Таврии", а потом расскажешь как оно, быстро масло в поддоне остывает или нет и через сколько км клинят поршни от недостаточного обдува.

P.S. Интересно, а если электромотор сгорит, как ты домой вернёшся, "на галстуке" или новый мотор покупать монтировать будешь "серед степу широкого на на Вкраїні милій"© !?


я спитався з надією, що хтось робив таке. всі мовчать. піддон хламом утеплювати не варіант, деякі елементи двигуна розігріваються дуже сильно.

пс: ваша цитатка з поезії шевченка говорить про вашу неповагу до українського. а ще як подивитись звідки ви.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2013 11:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


dozerua писав(ла):
...я спитався з надією, що хтось робив таке. всі мовчать. ....

Так зроби, потім розповіси.
dozerua писав(ла):
пс: ваша цитатка з поезії шевченка говорить про вашу неповагу до українського. а ще як подивитись звідки ви.

Якщо вже переходити ВИ, то звідки Ви, я до речі зі степової зони Україні.
І твори Шевченка вивчав ще у школі(і не тільки поєзію)
P.S. Не українського, а української. Мовою треба володіти, а не русизмами вихвалятись.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2013 15:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну так володійте. українського, бо твору українського, всього українського. а не тільки української поезії.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2013 22:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Very Happy Аргументы закончились, переходим на личности, ню, ню.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерня Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group