Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Беленький 968М ранее МД и Младший by Herdsman
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2015 17:07    Заголовок повідомлення: Записки наездника (Одометр 15930-15990) Відповісти з цитатою


Вчера, в субботу, день обещал быть не жарким и решено было уделить его тех. уходу за автомобилем.
В планах было установить всё, что на фото
, на фото не хватает задних ступиц - когда вспомнил про фотофиксацию,они уже были на машине...

Перед установкой на машину новых ГУКов пошприцевал крестовины в них - "Мурзилка" рекомендует использовать для этого трансмиссионное масло, и выкручивать маслёнки - что и было сделано с помощью торцового ключа "на 7" и медицинского шприца.

Сюрпризы были с задними тормозами:
оба задних РТЦ под замену
с правой стороны закис цилиндрик и двигалась только передняя колодка;
с левой стороны цилиндрик подтекал - по мере износа колодки манжета дошла до ржавчины на зеркале и после извлечения напоминала "нечто обработанное напильником" - временно зачистил зеркало РТЦ и поставил новую манжету из ремкомплекта ГТЦ (Балаково) - манжета уже "родной" и тяжело вставить поршень с манжетой в цилиндрик, НО пока это дело работает.
Колодки естественно пока не менял - переставил распорные планки - ручной тормоз работает Twisted Evil
До амортизатором дело не дошло Embarassed

Результат:
Пропали толчки и поскрипывания в трансмиссии, машина едет легче и тише.
Торможение стало почти как должно быть, передок уже не срывает в юз даже при резком торможении с 80км/ч (больше не разгонял).

Вместо эпилога:
Напомню, машину я купил после долгого стояния и обнулил одометр.
В этом году начал напрягать непомерный расход топлива. Некоторое время назад появились скрипы и "присвистывания" как от трения резины на малой скорости. Причина скорее всего крылась в этих измученных отсутствием смазки подшипниках крестовин


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Серпень 2015 15:51    Заголовок повідомлення: Low Ride Відповісти з цитатою


Просто оставлю это здесь






_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 24 Серпень 2015 18:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


гарно виглядає!!шо там моторчик?і цікаво після капіталки картерні гази є чи були і якшо вони були і пройшли то скіки км це зайняло. бо в мене на Хвильці моторчик їде славно компресія 10 все гуд але ше покишо сам димок з сапуна допікає але масло не гонить!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Серпень 2015 19:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зараз пробіг 16300 - 1500 після капіталки. Картерні точно були перші 500-700 км.
Єдине "АЛЕ" - мінялись тільки корінні та шатунні вкладиші - номінал, картер та канали вимивалис, а поршньову я не міняв, лише почистив канавки під поршньові кільця та розставив замки.
До речі на одному з двигунів коли "підкидав" кільця - просто нові "мічурінські", картерні пропали за 200-250 км, щоправда була осінь, поїздки 2-4 км, інколи 15 км в одну сторону, масло 15W-40 LukOil Super.
P.S. з гальмівною системою розібрався, "ручник" тримає. Як виявилось у мене ззаду стояв РТЦ на 22 (966-3501046) - якщо не помиляюсь такі стояли спереду на 966/968 (по одному на колесо)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 25 Серпень 2015 00:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну тоді надіюсь шо в мене теж пропадуть бо наче стають меншими!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2015 11:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пачом картоха? )
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 27 Серпень 2015 16:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник
Зачєм абіжаєщь, дарагой - атборний пшениц в зерно, семь центнер да.
А картоплю я на ньому не вожу... то з зерном так сталось.

Під таку посадку проситься 185/50-14 Twisted Evil

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Жовтень 2015 22:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вчора одержав посилочку від Den-mehanik'а - тепер маю фаркоп, будемо потроху возити. А сьогодні зганяв на Вінницю забрати Булерьяна та труби на димар. Булерьян в салон, труби в багажник.
Доречі, ми з Молодшим вже розпочали 20-ту тисячу кілометрів. Все б нічого, але передні гальма виносять мозок - почав приклинювати циліндрик(-ки?) в передньому лівому колесі - подивлюся завтра, в крайньому випадку є на замін нові.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 24 Жовтень 2015 22:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


цікаво як з булеряном буде і цікаво подивитись де як стоятиме,якщо можна то фоток би пару. а як там моторчик той шо після капіталки?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Жовтень 2015 22:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Моторчик бігає, за 3 т. км випив 1,5 л масла, з них пів-літри коли гнався як навіжений (100-110 ) кілька сот км. дуже спізнювався. Клапана не регулював - немає потреби.
А булерьян брав в хату, взяв Новаслав тип 01, ВИТ не сподобався заслінкою подачі повітря. Все добре, тільки от димар дорогий...але в житті халяви немає

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 24 Жовтень 2015 23:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да димар дорожче пічки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 24 Жовтень 2015 23:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


як змонтуєш усе то сфоткаєш при змозі!а так успіхів і тепла)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 16 Листопад 2015 15:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну що там є якісь результати?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 16 Листопад 2015 17:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RIDE
Булерьян працює з 07.11, вчора був казус - почав диміти в хату - розібрав димаря - відро сажі в формі півмісяців - обсипались та забили димар - через 20 хвилин все вистукане, зібране назад та розпалене.
Причина - палив грушою в економ режимі - сажа не вигорала.
Сьогодні пропалив сухим дубом, перестарався - нержавійка на димарі стала солом'яно-золотистою - близько 300 градусів. Фото пізніше, з роботи не можу.

По машині: в п'ятницю зламав зйомника сошки, тож рульовий редуктор не замінив - вирізав зламаного болта та замінив, набив редуктор Литолом - рульове в нормі, взялися з тестем прокачувати гальма - чи то повітря, чи ГТЦ перепускає - Пішла-П_І_Ш_Л_А педаль до кінця, а тормозна рідина на підкрилок - лопнула шланга, запасної не знайшов, заглушив віхід на колесо на ГТЦ.
В неділю облазив все що можна в Хмільнику - не знайшов, вертались додому - пропав передній контур, сьогодні на задньому контурі катаюсь на роботу з роботи.
Треба вже поставити зимню гуму - лежить в погрібі на дисках Smile
Запарили гальма на Молодшому.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 16 Листопад 2015 18:48    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


ДИ-СКО-ВІ! Laughing

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 16 Листопад 2015 20:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor Є конкретні пропозції по "токарці-фрезеровці"Confused
Давно збирався (взяти у Casper'а комплект під "08 барабани), довго, нові СССРовські поворотні кулаки є, а що робити з задніми "грибками"...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 16 Листопад 2015 22:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тож парят мозг тормоза. думаю давненько о дисковых. но нет ни токарки не термички.

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 16 Листопад 2015 23:56    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Herdsman писав(ла):
Proffesor Є конкретні пропозції по "токарці-фрезеровці"Confused
Давно збирався (взяти у Casper'а комплект під "08 барабани), довго, нові СССРовські поворотні кулаки є, а що робити з задніми "грибками"...


Бачив на ОЛХ недавно продавали комплект переходу на дискові у Харкові.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 17 Листопад 2015 11:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та Рамзик барыгует сделанными Каспером
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 17 Листопад 2015 14:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


за 2 косаря гривен я их у рота ебав.

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Наст.
Сторінка 8 з 11

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group