Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Беленький 968М ранее МД и Младший by Herdsman
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2013 23:24    Заголовок повідомлення: Планы на будущее Відповісти з цитатою


За откатанную тысячу с небольшим образовались следующие планы:

-Обязательно снять поддон двигателя для ревизии - всё равно масло менять.
-Замерить компрессию и проверить зажигание по стробоскопу.
-Перекинуть аморты "Агат" с Беленького - родные работают, но после "Агата" совсем не то, да и жизненно необходимо приподнять задницу - выхлопная стоит заводская "одинарка", а дороги лучше не становятся.
-Заменить тормозную жидкость во всех контурах и возможно перебрать ГТЦ - слегка пустила передняя манжета - на тормоза пока не влияет, но тормозухе в багажнике не место.
-Развал схождение и смазка/регулировка шарниров поворотных кулаков.
-Замена смазки и (по необходимости) сальников в ступицах.
-Поставить реле на Ближний и Дальний + организовать через отдельное реле режим ДХО - включение нитей Ближнего света без включения габаритов и подсветки номера.
-Поставить зимнюю резину (опять-же с Беленького) - пора, да и от БЛ-85 впечатления под дождём по асфальту не очень Crying or Very sad
Ах, да. Поставить правое зеркало, так чтобы не уродовать машину Confused в раздумии. Подсказывайте.

Позже добавил
И главная беда: нужен бензонасос печки - на Младшем Брате его не было (остались обрезанные провода и бензопровод), снимать с Беленького не охота, а погода то осенняя Evil or Very Mad


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2013 23:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вітаю. Став хромдзеркало з ніжкою нового зразка. Там дзеркало сферичне, видно гарно.

_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2013 23:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Гарна ідея, тільки зліва стоїть пластикове як в Таврії - машина 94-го року, зараз дивлюсь автокаталог на Таврію, щоб зрозуміти на скульки прийдеться різати двері зсередини, щоб стала ручка регулювання.

начебто все просто -треба ставити внутрішній захисний чохол 1102-8201076 замість "нашої" заглушки, але треба трохи різати двері зсередини, ззовні все штатне.


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 24 Вересень 2013 00:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В мене було таке дзеркало. Шось ті ручки ніфіга не ругулювали Sad

_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Вересень 2013 00:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вони не регулювали, бо в "нашій дверці "щилина для них замала - треба розширювати.
Тут у когось на форумі є такі встановлені на Ушан.


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
idem



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.08.2006
Повідомлення: 308
Звідки: Украина, Северодонецк
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Вересень 2013 08:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


"...Поставить реле на Ближний и Дальний + организовать через отдельное реле режим ДХО - включение нитей Ближнего света без включения габаритов и подсветки номера. ..."

Ещё одно дополнительное реле можно не ставить, у тебя уже будет реле для ближнего света - достаточно поставить ещё один переключатель(тумблер, кнопку и т.д.), который будет включать это реле. И всё! Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Корчагин



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.03.2007
Повідомлення: 288
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 965, ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 24 Вересень 2013 10:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я себе поставил. В принципе ничего сложного, изнутри приложил заглушку, обвел карандашом, по контуру насверлил небольшим сверлом отверстий, потом их надфилем соединил и сгладил кромку.

Зеркала регулируются, только немного мешает ручка регулировки. В нормальном, отрегулированном, положении ручка почти полностью смещена назад и почти упирается в дверь.



Остальные фотки у меня в гараже http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=16711&postdays=0&postorder=asc&start=20

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Вересень 2013 13:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2Корчагин - спасибо за подсказку!

idem писав(ла):
Ещё одно дополнительное реле можно не ставить, Very Happy

Может и можно, но думаю для удобства и безопасности стоит поставить так:


Принцип такой:
двухполюсный выключатель ДХО одним полюсом подключаем к замку зажигания (на выход на приборы) - питающая цепь,
другим полюсом соединяем с цепью габаритов - блокирующая цепь
Реле ДХО пятиконтактное - подключаем так:
30 - подключаем к питающей цепи от выключателя ДХО
85 - на "массу"
86 - к блокирующей цепи от выключателя ДХО
87 - "нормально разомкнутый" - не используем
87а - "нормальнозамкнутый" - соединяем с управляющей обмоткой реле Ближнего Света (86 по схеме)

При включенном зажигании и выключенных габаритах при включеном ДХО загорается нить ближнего света, при включении габаритов или выключении зажигания нити ближнего света в фарах гаснут.


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 27 Вересень 2013 21:37    Заголовок повідомлення: Пятница Відповісти з цитатою


Вот и пятница, а завтра выходной, значит нужно заняться машиной, ну хоть немного, а то приболел и обленился.
Пока получилось на Младшем закрепить молдинги на кузове, переставить с Беленького колёса с зимней резиной 155/70-13 - стал ещё ниже, а так-же поменял смазку и сальники в передних ступицах на такие:

Вживую это выглядит так

Похолодало очень, всего +4 градуса, вот и зашел погреться.

А ещё надо сегодня "повесить" задние ремни безопасности (подарок, снятые с реэкспортной "копейки") и поменять прокладки выхлопной...

Кстати Беленький не заброшен, его ждут

и есть такая идея - сделать стайлинг под раннюю М-ку, правда список необходимого слегка пугает:
крышка багажника с решёткой для забора воздуха - нет,
хром бампера - нет,
заварить отверстие от "таврического" зеркала,
поставить хром зеркала на дверки,
поставить "приборку" старого образца с прямоугольными светофильтрами сигнальных ламп и красной стрелкой спидометра - есть, ждёт своего часа...


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
stigi



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2010
Повідомлення: 927
Звідки: Запорожье, бабурка
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 27 Вересень 2013 22:46    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Все ставят таврозеркала,а я снял и поставил хромулю Twisted Evil

_________________
Тормоза в запорожце странный предмет. Они вроде есть, а вроде бы нет.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 10 Жовтень 2013 14:08    Заголовок повідомлення: Лучшее враг хорошего Відповісти з цитатою


Лучшее враг хорошего

Подтверждаю.

Угораздило вчера заменить в К133 нормально работающую иглу на "Уникар-7".
Впечатления (первые) отличные Cool,но не тут то было.
Заехал на заправку, заправился, завёлся и проехал - на сколько хватило бензина в поплавковой камере Evil or Very Mad залип "уникар" в родном седле
Хорошо хоть старую иглу с седлом кинул в бардачок Laughing
А сегодня обрезало шпильку на заднем колесе и как оказалось пора подтянуть поворотные кулаки, или заменить вкладыши - эх ДорОги, как я вас люблю за вашу рельефность и бесплатные уроки слалома.

Так, навеяло просто


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 10 Жовтень 2013 18:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Уникар давно уже испоганились Crying or Very sad

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2013 19:39    Заголовок повідомлення: Називайте мене "КЮ" Відповісти з цитатою


Про новішу машину - Молодшого.
Молодший не підводив більше двох тис. км, що що йому щира дяка, ало потім полізло все, що мало вилізти на "застояному" моторі - потік передній сальник Sad в дорозі Evil or Very Mad 1,5 л масла за 450 км.

Після "мого" пробігу 3160 "серце" Молодшого було демонтовано і покладено на хірургічний стіл гофрокартон в дворі для розборки.
Першим сюрпризом став відкручений на дві грані Shocked болт корпуса центріфуги, при тому, що стопор загнутий та буквально тисячу км пробігу назад був затянутий. Сальники КВ звісно задубівші...
Було замінено обидва сальники КВ (на Кременчуцькі), промито маслорадіатор, посаджено на казанський герметик кришку балансирного валу. Чимало бензину пішло на відмивання від моторного масла всього-всього, особливо направляючого апарату генератора.
Попутно було проведено обслуговування стартера, замінено сальник первинного валу КПП та закладено смазку у вижимний підшипник.
Все зібрано і заведено Very Happy , проте ніхто нікуди не поїхав - на пробному прогоні, дякувати Богу в дворі, заклинило ГТЦ, добре коли "ручник" працює.
Враховуючи сутужний фінансовий стан (мій) та невеликий пробіг (машини) вирішив поставити ремкомплекта ГТЦ (взяв Балакірево - якість манжет порадувала, на відміну від тих ремкомплектів, які продаються у нас для РТЦ ЗАЗ). Певна річ тормозну рідину нарешті замінено на свіжу (теж НЕВА), РЦ не промивав, поки що, бо завтра в дорогу, але тепер гальма в списку під № 1 - якщо розбухли манжети в ГТЦ очикую такої ж "радості" від РЦ.

Глушник: Тимчасово ставив "кулемети" щоб з'їздити до знайомого поварити рідну одинарку (було кілька свищів). Одинарку заварили.
Після 3 тис. км з одинаркою "кулемети" здалися занадто "голосистими" і (може здалося) мотор тягне не так. Повернувся додому, дочекався щоб мотор вистиг, почав знімати кожухи і побачив нового сюрприза - попливло масло по правій "голові" }{@@ Evil or Very Mad @

Вирвана 1 шпилька
А тепер називайте мене "КЮ", бо бл@ тре їхати, завтра, обов'язково, а шпильку міняти я вже не встигаю, бо вже як овоч...

Але одинарку поставив з новими прокладками, латунними гайками, новими хомутами (Сергей Алексеевич - Спасибо) та графітним змащенням де потрібно - на заведеному моторі дійсно чути ГРМ - музика Smile

На згадку. Надихнуло під гарячу руку.

Вибачайте за стиль та відсутність фото


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 10 Листопад 2013 19:38    Заголовок повідомлення: Наврочив (накаркал/сглазил) Відповісти з цитатою


За сьогодні пройдено приблизно 230 км, включаючи мокрі польові дороги з калюжами - вид у Молодшого був "бойовий", правда вже помив.
Що сказати по двигуну?
Містика - зірвану шпильку вчора вкрутив у блок та легенько закрутив гайку - сьогодні ані краплі масла з головки.
Хотів перестрахуватись, поставив запалювання трохи пізніше - бензин п'є як не в себе, та після 3 тис. обертів гуде як авіалайнер і тяги недостатньо - поставив запалення на місце і О Диво Exclamation на 4 тис. об. мотор ще тягне, але не реве.
Перевірено досвідом: не знущайтесь над машиною і двигуном - виставляйте момент запалення згідно рекомендацій завода-виробника
АБО
поставте МПСЗ з Датчиком Детонації читати та мріяти тут

З приводу що ж саме наврочив - ГАЛЬМА Exclamation
останніх 1,5-2 км тягнув на швидкості 5-10 км/год з ароматним димком з переднього правого гальмівного барабану (колодки Сатурн та EP 2 Hochtemperaturfett справді приємний аромат) - заклинило РЦ, але як не дивно машину вбік не тягнуло, хоча на такій швидкості Confused
Дякувати Вя4еслав'у за підказку де можна придбати ремкомплекти на циліндрики, вже замовив; колодки в запасі є, тільки треба буде їх шліфанути; манжети на заміну немає, як і надії на те, що манжета в ступиці витримала Такий нагрів.

З неділі ДО БОЮ - розбиратися зі шпилькою/шпильками Question на двигуні та зробити повне ТО гальмівної системи (як ремкомплекти приїдуть).
Молодший знову на вимушеному приколі.
Поки все!


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 10 Листопад 2013 20:27    Заголовок повідомлення: Запалювання Відповісти з цитатою


Вже не перший день "втикаю" сюди,

і згадую як добре це контактно-транзисторне запалення працює на ЗИЛах та ГАЗонах, навіть на ГАЗ-Форум мене заносило.
Мабуть спробую собі таке поставити Idea , хіба що нарию не ТК-102, а аналог 132.3774, варіатор коштує копійки, а катушку на пробу можна і вициганити, щоправда з поверненням Sad


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 31 Грудень 2013 16:36    Заголовок повідомлення: З наступаючим 2014 роком Відповісти з цитатою


Ось і добігає кінця 2013 рік. Він був непростим, ща що теж слід подякувати, адже те що нас не вбиває - робить нас сильніше.
Це був рік надбань і втрат, в тому числі незворотніх.

Але дуже хочеться напередодні Нового Року висловити подяку та побажати всього найкращого ZAZ.KIEV.UA та всім форумчанам.
Дякую всім Вам за те, що ви є, що можна задати питання і отримати відповідь, за те, що ми всі такі різні , але об'єднані нашими улюбленими Запорожцями - Горбатими, Вухатими, Ялтами, Милками.
Хай живе Клуб!

Нехай Новий Рік приносить нові радості, нових друзів та кілометри нових доріг.
З Новим Роком Exclamation

P.S.: Обидва ЗАЗа на місці - втрат немає.


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Січень 2014 21:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


навзаєм! Wink

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 09 Січень 2014 23:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вітаю! Бажаю здоров’я, бажання, натхнення та любові!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 10 Січень 2014 15:17    Заголовок повідомлення: Ранней М-ке быть Відповісти з цитатою


Всех с прошедшими и наступающими праздниками Exclamation
Сегодня пошел подышать свежим воздухом (если так можно выразиться про состав воздуха в Николаеве) и не случайно забрёл на авторынок на Кирова - в рамках подготовки машины к майскому пробегу в РБ прикупить разных ремкомплектов и мелочёвки типа кварцевого стержня в печку и прокладок под крышки головок...скупился, но понесло меня в сторону разборки. Естественно там спрашивают:
-Что ищем?
-Бампера на ушастый "Запорожец"...
-У меня нет, но в-о-ооон там спроси...
и понеслась... в итоге я пришел домой вот с этим

Состояние далеко от идеала и достался не бесплатно, НО он же от ранней М-ки, а не от Ушана.
Кстати впервые в жизни увидел четырёхсоставный передний бампер, правда с уже крашенными клыками и покрученный изрядно - даже в таком состоянии, при виде четырёхсоставного бампера меня слегка потрухивать начало, почти так-же как при прочтении Гаража MAGNETа, но от покупки воздержался (заломили 150 грн - это-ж хром, а передний от М-ки без пластиковых клыков 100 грн)
Я уже писал, что хочу сделать стилизацию под раннюю М-ку, теперь пути обратно нет...
Может успею прикупить у den-mehanikа раннюю крышку багажника - всё равно морду надо рихтовать/варить и красить, (а перед этим будет экспертиза номера при переоформлении). пока планы таковы...


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 11 Січень 2014 18:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


удачі в рестайлінгу! яка різниця між кришками ?часом не в жабрах для обдуву скла?якщо так то можу на свою махнути бо в мене на ній жабра є а обдуву нема!

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Наст.
Сторінка 3 з 11

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group