Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Карпаты 2013 после мегаслета
На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 27 Січень 2013 23:42    Заголовок повідомлення: Карпаты 2013 после мегаслета Відповісти з цитатою


ЦЕЛЬ поездки "КАРПАТЫ 2013" - ПОКОРЕНИЕ ОДНОЙ ИЗ НАИВЫСШИХ ГОР КАРПАТ - ПОП ИВАН ЧЕРНОГОРСКИЙ* И УСТАНОВКА КЛУБНОГО ФЛАГА НА ВЕРШИНЕ ОБСЕРВАТОРИИ

* - Піп Іван Чорногорський (ПІЧ) має висоту над рівнем моря 2028м,і входить до 2000-ників Українських Карпат. Обсерваторія (Білий слон),яка знаходиться на горі дійсно дуже гарна,і приваблює туристів зі всього світу Походу маршрута ми ще попадаємо на одно з найкрасивійших озер Карпат о.Марічейка ,коли я побачив навколишній ліс,мені здалося ,Що я попав у казку...такого гарного і недоторканого лісу я ніколи небачив .....

ПЛАН поездки:
Выехать со Львова пораньше в воскресенье 21.07 и к вечеру прибыть к погранпосту в Шибене. Там ночуем (есть места у речки) и на следующий день, при сухой погоде начнем штурм горы. Есть некая вероятность, что первые 4 км до озера Маричейка получится преодолеть на Зазиках. От озера - на Вершину горы - пешком.
Общее время пребывания - минимум, три ночевки.
Культпрограмма (франковская водка), дискотека, сбор грибов и ягод, фирмовый суп от Ланса гарантированы!!!

аффтар Саняба Laughing


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!


Останній раз редагувалося: Nikolya_22 (01 Липень 2013 12:38), всього редагувалося 2 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 27 Січень 2013 23:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Є така гора в Чорногорському хребті "Піп Іван" (на території України найвища гора цього хребта звісно Говерла), а висота Піп Івана 1936м, що на 125м низче за Говерлу, а наскільки вона гарніша, я вам передати не зможу, був поруч але піднятись не було часу((



Знаходиться вона відносно недалеко від Говерли, але зходити на неї необхідно з іншої сторони хребта, тобто зі сторони Румунії, то на території України, просто зі сторони Румунії))

На вершині Піп івана знаходиться закинута обсерваторія, яка була збудована в 1938р.







_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 28 Січень 2013 00:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я два рази їздив до Веховини (це містечко в середині самих Карпат, доречі відносно недалеко від Говерли), так от хазяйка, у якої ми мешкали, розповіла про Піп іван і з тих пір я дуже хочу на ній побувати.
Щодо розташування потенційного лагеря для ночівлі, то там місць досить багато, а конкретно, то треба моніторити, звонити.
От пару моїх фото з гори Магора та що у верховині приблизно 1300м



_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 28 Січень 2013 00:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На задньому плані Чорногорський хребет (він звісно в снігу із-за більшої висоти навідміну від гори, на яку забігли тоді ми). І якщо я не помиляюсь крайня вища права горато Говерла, а зліва - то десь там Піп Іван, ну якось так, я точно не знаю, але я точно впевнений в разі моніторингу про все можно дізнатись точно)
Як вам така пропозиція???


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 28 Січень 2013 00:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так ця покатуха в цьому році називалась "4й щорічний автопробіг ЗАЗ-Карпати 2012", так що цією осінню Житомир знову їде! Cool
з приводу Піп Івана. коли стояв на Говерлі - дивився на нього)
я за! це поряд, та і кожен рік на одну і ту саму гору їздити - якось не дуже цікаво. в минулому році хлопці, якщо не помиляюсь, на Петросі був. так що в цьому в принципі можна і Піп Івана зійти. потрібно ще думки людей, а я - за!


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 28 Січень 2013 00:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor

Wink


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 28 Січень 2013 01:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну і пару фото, в догонку))









_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 28 Січень 2013 02:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


клас))

_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2013 03:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так вроде ж наши в прошлых годах на Пип Ивана и ездили
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2013 09:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я не вкурррсе, рребят Laughing

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2013 10:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Nikolya_22 писав(ла):
Є така гора в Чорногорському хребті "Піп Іван" (на території України найвища гора цього хребта звісно Говерла), а висота Піп Івана 1936м, що на 125м низче за Говерлу, а наскільки вона гарніша, я вам передати не зможу, був поруч але піднятись не було часу((

Піп Іван Чорногорський (ПІЧ) має висоту над рівнем моря 2028м,і входить до 2000-ників Українських Карпат,абсерваторія (Білий слон),яка знаходиться на горі дійсно дуже гарна,і приваблює туристів зі всього світу,завдяки цьому дуже загаджена і засмічена,в 2012 р поляки збиралися її реставрувати ,незнаю чим закинчелося.
Взагалі варто поїхати природа там насправді дуже гарна,якщо іти від Зеленого ,через погран заставу ,то походу маршрута ми ще попадаємо на одно з найкрасивійших озер Карпат о.Марічейка ,коли я побачив навколишній ліс,мені здалося ,Що я попав у казку...такого гарного і недоторканого лісу я ніколи небачив ..... Rolling Eyes


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2013 13:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kobza

дякую за поправку та більш розширену рекламу))


я не знаю чи їздили хлопці туди, але я дуже хотів би в Карпатах попасти саме на Піп Іван!


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2013 13:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мы ездили, но не взошли на гору. Очень плохая погода тогда была.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2013 18:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Блин, я спецом рассматривал Карпаты, у меня всё время ревность играет Embarassed
Дескать, нашли, чем восхищаться, к нам бы приехали б Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2013 21:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Є в Карпатах ще Піп Іван Мармароский,на Румунському кордоні ,там природа взагалі дєвствєнна,пересічний турист туда недоходить,краєвид і зелене насадження там, чимось нагадує Альпи ,природа там сутьєво відрізняється від решти Українських Карпат.
Туда би я хотів поїхати,останній раз там був рокив ,так 15-20 тому,враження нєзабиваємиє Very Happy


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 02 Лютий 2013 14:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А провести змож!? Просто я думаю, що після Львова, на Крим відпочивати їхати якось далекувато буде!!! ( ну в моїй ситуації, скажем так, накладно)! А от десь в гори запупенитись, да так, що б з озерцем, можна було б в пару точок рвонути за недільку!?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 02 Лютий 2013 15:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дельное предложение на послемегаслета, да и для дальних, типа россиян думаю это будет интересно, а то они все крым да крым.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 02 Лютий 2013 22:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Sekator писав(ла):
А провести змож!? Просто я думаю, що після Львова, на Крим відпочивати їхати якось далекувато буде!!! ( ну в моїй ситуації, скажем так, накладно)! А от десь в гори запупенитись, да так, що б з озерцем, можна було б в пару точок рвонути за недільку!?

МОГУ Wink
Только машины надо оставлять на несколько дней на погран заставе,или сразу приехать машинами на точку окончяния маршрута,(думаю это будет Заросляк),оттуда автобусом до места начала маршрута(с.Зелене,Шыбене),и от погран заставы дня так 3-5,потом на машины и по домам.
Моршрут пройдет по всем 2000-кам Украинских Карпат,кроме г.Петрос,тоесть по Чорногорскому хребту.Некоторые вершины можна обходить траверсами,все будет зависеть от настроения группы


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2013 00:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+1

_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2013 03:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kobza писав(ла):
Sekator писав(ла):
А провести змож!? Просто я думаю, що після Львова, на Крим відпочивати їхати якось далекувато буде!!! ( ну в моїй ситуації, скажем так, накладно)! А от десь в гори запупенитись, да так, що б з озерцем, можна було б в пару точок рвонути за недільку!?

МОГУ Wink
Только машины надо оставлять на несколько дней на погран заставе,или сразу приехать машинами на точку окончяния маршрута,(думаю это будет Заросляк),оттуда автобусом до места начала маршрута(с.Зелене,Шыбене),и от погран заставы дня так 3-5,потом на машины и по домам.
Моршрут пройдет по всем 2000-кам Украинских Карпат,кроме г.Петрос,тоесть по Чорногорскому хребту.Некоторые вершины можна обходить траверсами,все будет зависеть от настроения группы


На скільки я зрозумів, то після цого селища, там попросту можна зразу вийти на якусь гору, і далі йти по горам 2.5 дня туди, і 2.5 наза!!??? Чом в іншому випадку не можна на машинах!??)))
Якщо так... то я думаю що тут потрібно уточнити, так як в більшості народу не має туристичного споряддження на такий період часу!!!!!!!!
мобілки і все остальне, до чого ми привикли все до чорта)!))) ( це мені подобається))))))

Взагалі дуже чудова мисля! Я думаю що спеціально для цього походу, ми з другом, розробимо квадроцикл, який зможе наші речу тягти туди....)))) Я дуже зацікавився!)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
Сторінка 1 з 9

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group