Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Карпаты 2013 после мегаслета
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2013 10:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Від погран застави ,до о. Марічейка приблизно 5 годин ходьби,постійно іде набір висоти,тобто постійно в гору,там можна заночувати.потім до ПІЧ, ну години 1,5,також з набором висоти.Вже потім по вершинам,можно пройти за день,але трохі напряжно,я раджу організовати ночивлю на хребті,може і неодну Very Happy ,по дорозі проходимо через озера о.Бребенескул,і о.Несамовите,після можна спуститись до озера і піти в заросляк,можна піти далі по вершинамТуркул,Данціж,Пожижевська,і Брескул,далі по ходу йде Говерла і Петрос можна іти і туда,але я думаю що нема змісту,так як на ціх горах всі майже були,і вони ни є актуальними,при спуску в пиз можна перейтись до гарного водоспаду,де бере початок р.Прут,ну і далі вниз до заросляка.Протяжність маршруту в одну сторону ,думаю неменьше 30 км
Треба знати чітко,скильки у нас є днів,і прогноз погоди Laughing .
І в путь...


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2013 10:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А,квадрацик думаю там буде зайвий Very Happy

_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2013 14:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дуже цікаво, якось би знати все поточніше: точка прибуття на машинах, піший маршрут, місця стоянок з палаткою, розклад по дням, можливі варіації розкладу і маршруту і таке інше...

_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2013 16:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2013 16:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я трохи промоніторив карту і готові маршрути підйому і вийшло у мене таке:

Чевоним кольором на схемі - це дорога доступна машинами (пунктиром - при нормальній погоді, щоб без болота та снігу, треба їхати коли ще тепло)

Синім кольором на схемі - то вже пішки, як бачите є як мінімум чотири варіанти сходення -- як на мене то логічніші лише два:
1) Перший зі сторони стоянки авто в с. Дземброня виходимо на гору Смотрич, що майже посередині Чорногірського хребта, і по хребту ідемо до ПІЧ.
2) Другий варіант -- зі сторони другої стоянки авто, то с. Шибени (погран-застава), так як писав Кобза цікавіше і гарніше.


Я до цього відпочивав в селищі Верховина (там асфальт і ходять автобуси) і підіймався на гору Замагора (я раніше викладав фото) на схемі справа. А ближче до Чорногірського хребта я ще не підходив(((
дуже хочу потрапити і на Говерлу, і на Петрос, і на Смотрич і звісно на ПІЧ, от такі справи))
Правда я не знаю кудою краще, думаю для тих хто там ніразу не був все одно, буде гарно будь-яким маршрутом.
Якби можна було б піднятись одним, а спуститись іншим маршрутом, але тоді як з автомобілями поступити?? між першою та другою стоянками відстань приблизно 30км по грунтовій дорозі!!! і транспорт там майже не ходить


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2013 16:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою






_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2013 01:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




А я взагалі пропоную пройтись по всьому Чорногірському хребту - по всіх шести двухтисячникам!!!

Відстань пішки приблизно 20км, якщо рушити від підніжжя Піп Івана з самого ранку, то довечора можна дійти до КП Говерли. Якщо ні, то можна зробити одну ночівку з палатками.
Щодо наших жужиків, то їх можна залишити на погран-заставі Шибени!
Там в Карпатах працюють багато таксі (я їздив з ними - все норм - можна зарання замовити кількість машин і час і нас відвезуть назад від КП Говерли до стоянки наших жужиків - відстань там також по дорозі приблизно 20км)

От така ідея, якщо комусь сподобалась, то можна обдумати більш детально або розвити в інших напрямках))


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2013 09:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ідея непогана,але тоді непопадаємо на двохтисячник г.Петрос,і на таксі не на КП сідати ,а на Заросляку,туда вони також ходять,а так то все добре,перша ночівля на о.Марічейка,друга десь на хребті,потім Говерла ,доречи її можна обійти і зразу піти на Петрос,а з Петроса вже наГоверлу і СП Заросляк,там можна заночувати і з свіжими силами на таксі,або я завчасно можу замовити пасажирский бусік(залежно скильки буде чолові.Ія повторюсь час проходження маршруту сильно залежить від погодних умов,і відд фізичного стану і підготовки групи.Я ходив цім маршрутом,в непогоду,сильний туман і вітер,в прямому смислі здував ,якби не важкий рюбзак то напевно би здув Very Happy

_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2013 09:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



абсерватория Білий Слон (ПІЧ)всередені

она сама,лиш зовні

о.Марічейка

г.Данціж

о.Несамовите,вид зверху
Останній раз цим маршрутом ходив більше 10 років назад,цифровика ще не було,так що за фото вибачайте,погода була ужасна,сильний туман і вітер,в деяких місцях людину на відстані метра роздивитися неміг,ми були в облаці,декилька раз збивалися з маршруту,добре що є стовбчики старого кордону і на них є цифри яки співпадають з позначками на мапі.Першу ночивлю здійснили на о.Марічейка ,другу десь під Бребинескулом,третя вже СП Заросляк.На Петрос вже пішли на другий день ,кто хоті,на лєгкє.


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2013 14:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


було б круто піти у такий похід)

от знайшов опис такого походу для чайників, якась контора влаштовує, їхній маршрут можна взяти як за основу із нашими корективами))

http://karpaty.ua/ua/tury-v-karpaty/peshyy-pohod-v-karpaty-chernogorskyy-hrebet.html


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2013 19:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нерозумію ,чого ви паритесь.Приєзжайте я Вас відведу,все організую.Від Вас лиш побажання ,я все учту і зроблю щоби всім було добре Wink

_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2013 19:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ок, домовились, якщо клуб збереться то обов"язково приїдемо))

_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2013 10:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


К такому походу готовиться надо серьезно, а это уже полномасштабное мероприятие Exclamation
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2013 15:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пане kobza, опираючись на Ваш досвід, що треба брати на три дні із їжі і побутових предметів?
Мабуть консерви, хліб, крупу, води (думаю решту води в гірських струмках знайти не проблема), може ще щось???


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2013 17:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Может обойдемся пип вованом и озером. одна ночевка в горах, а две - в лагере с машинами. на три дня в горы уйти многовато, а?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2013 20:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тогда может разделемся и таким образом удолетворим желание каждого)) Например идем все вместе от погранзаставы и делаем ночевку у озера, а на следующий день подымаемся на Пип Иван.
Потом желающие спускаются обратно, а группа жаждущих продолжает поход по хребту.

И тогда, если хватит людей из тех кто спустился, то они могут перегнать оставшиеся жужики в Заросляк, где и встретимся отмечая воссоединение!

Если погода не подведет, то первый день -- едем на погранзаставу и подымаемся до озера; второй -- подымаемся на Пип Иван, там делимся: одни спускаюся (ночевка их или опять у озера, или на погранзаставе, или едут сразу в Заросляк и там отдыхают и насладжаются природой, другие же идут по хребту и ночуют например у озера Несамовите; третий день -- те кто в горах, идут к Говерле и спускаюся в Заросляк, там уже отдыхает и ждет нас группа пенсионеров))) на четвертый день -- на легке вместе или желающие топаем на Петрос и вниз к машинам; на пятый день -- с утра или позже отдохнувшие едем домой.
Чистого похода выходит при благоприятных условиях всего 4 дня, на пятый спокойно едем домой!

Как вам такая идея?


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2013 20:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Согласен. Пеший поход в двумя ночевками- жестко. Палатки, спальники, продукты, бухло тащить на себе? то надо быть молодым и непьющим. Я не попадаю ни туды, ни сюды Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2013 22:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я если поеду, тьху тьху тьху, то буду охранять машины)))) в гору! пешком!!! не полезу.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2013 11:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Традиционно +1 к SASу - остаюсь в лагере, отдыхаю и готовлю жрать.
Умный в гору не пойдёт... Laughing


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 21 Квітень 2013 18:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


John Warner писав(ла):
Блин, я спецом рассматривал Карпаты, у меня всё время ревность играет Embarassed
Дескать, нашли, чем восхищаться, к нам бы приехали б Laughing

Что поделаешь , Джони, Карпаты горы молодые, потому такие не очень впечатляющие. За то свои! Wink


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
Сторінка 2 з 9

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group