Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Де_продають_запцацьки

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запоріжжя
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ussd



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2009
Повідомлення: 14
Звідки: Kyiv
Моє авто: ZAZ_968M

ПовідомленняДодано: 15 Березень 2013 19:11    Заголовок повідомлення: Де_продають_запцацьки Відповісти з цитатою


Випала нагода побувати у славному місті Запоріжжі.
Буде приблизно 3 вільних години часу (з 9-00 до 12-00, вівторок), старт - від готелю "Театральний". Питання - куди бігти, щоб подивитися/закупитися деталями до коханого жужика? І в які ще цікаві місця можна заскочити по дорозі?
Наперед дякую!


_________________
______________________________________
Сильно не бити! Я тільки вчусь...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2013 01:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну місць усього два, що я знаю, базар та розборка, так шо якщо треба щось конкретне, то зателефонуй за пару днів на розборку, та домовся коли забереш.

Цитата:
Оптовый авторынок на Ореховской трассе.
По четвергам с 9 до 18
.

Цитата:
Разборка у Игоря

Valentin_ZP_UA писав(ла):
0676133502
Игорь


Андрюха, дай еще контактов человеку.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2013 02:41    Заголовок повідомлення: 11 Відповісти з цитатою


Я планирую с 1-3 мая быть в Запорожье, было бы неплохо иметь хоть пару моб одноклубников проживающих там.
Если будет возможность можно было бы пересечься Smile


_________________
мечта свершилась!!! :-) ЗАЗ 965 у меня в гараже!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2013 20:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А я вот пока не знаю где я буду в майские. Smile
Ближе к дате будет видно.
Телефоны лови в личку.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2013 16:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


От театрального на маршрутке 5 минут до денмеханика. Заинтересует - нарисую на карте что и как.

_________________
Руки не для скуки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2013 21:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Cepera-exp, так нарисуй и выложи, что бы и на будущее все знали...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2013 23:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Итак, для местных так сказать. На фото отмечены: 1 - остановка общ. транспорта "Парк им. Климова она же ДК". 2 - Шевченковская райадминистрация. 3 - въезд в гаражный кооператив "Мотор 3". 4 - Гаражи Дениса. Красным - путь для пешеходов, синим - для автомобилистов.



http://cs406231.vk.me/v406231023/6d1d/e7ZxmYQyJO4.jpg - бОльшего размера.


Итак, инструкция для интуриста Laughing Ориентироваться можно и по 1 карте, но на этой добавлены: крест внизу слева - гостиница Театральная. 1 и 2 - остановки общ. транспорта "театр им. Магара она же Щорса". До остановки "Парк им. Климова" идут маршруты 9,3,37,42. Сесть на них можно на следующей от "Щорса" остановке - "Анголенко", спросите у местных - подскажут.(на карту не влезло)



http://cs406231.vk.me/v406231023/6d26/7KMIgwdUAmU.jpg - бОльшего размера


_________________
Руки не для скуки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ussd



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2009
Повідомлення: 14
Звідки: Kyiv
Моє авто: ZAZ_968M

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2013 12:14    Заголовок повідомлення: Де_продають_запцацьки Відповісти з цитатою


Всім велике дякую за інформацію та навіть карти!
На ринок не потрапляю (бо буду в Запоріжжі завтра), можливо потраплю до Ден-Механіка - тільки треба з ним домовитися Smile
А в цілому, думаю, інфа пригодиться не лише мені! Дяка!


_________________
______________________________________
Сильно не бити! Я тільки вчусь...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2013 19:23    Заголовок повідомлення: Re: Де_продають_запцацьки Відповісти з цитатою


ussd писав(ла):
Всім велике дякую за інформацію та навіть карти!
На ринок не потрапляю (бо буду в Запоріжжі завтра), можливо потраплю до Ден-Механіка - тільки треба з ним домовитися Smile
А в цілому, думаю, інфа пригодиться не лише мені! Дяка!


У него завтра день варения, готовьте жидкость Very Happy


_________________
Руки не для скуки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Віталій



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.02.2013
Повідомлення: 10
Звідки: Запоріжжя<--->Марганець

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2013 17:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я часто поруч проїжджаю на електричкі видно шо стоять порізані, розібрані кузови москвичів, жигулів, жужиків.... Хтось знає шо там за організація?


Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Sten88



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.03.2011
Повідомлення: 147
Звідки: Запорожье, Киев
Моє авто: ЗАЗ-968,ЗАЗ-966в;АЗЛК-2140;GW Safe

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2013 22:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Там две разборки на одной стоят кузова и никто их не разбирает, а на другой наоборот режут машины очень быстро и сдают в метал со всеми запчастями, цены довольно высокие, ну как договоришься
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
madtux



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.02.2007
Повідомлення: 138
Звідки: Запорожская обл. Васильевский р-н

ПовідомленняДодано: 15 Липень 2013 21:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а где купить и сколько стоит главный цилиндр сцепления на мылку ??

_________________
ну не я теперь 968M ни на шо не променяю
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 19 Липень 2013 12:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я на Ореховской брал, пару лет назад...
А где еще? б/у и рем. не стоит связываться.
По деньгам не знаю, сколько.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запоріжжя Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group